Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

pavlinka3
5. bře 2007

dnes jsem dělala těhu test a vyšel negativní - jsem 13DPO - budu znova testovat asi zítra, taže opět sem písnu výsledek

enrique
5. bře 2007

Ahojte holky.
V lednu 2003 jsem podstoupila IVF a na krevní test jsem šla 18den po ET(embriotransfér),to jsem byla 21DPO.Krev byla pozitiví a HCG dost vysoké,ž mne strašily dvojčaty 😨 (to by ani moc nevadilo 🙂 ).po cestě domů jsem si koupila test,abych měla jeden pozitivní na památku(před tím jsem netestovala).Na druhý den ráno(22DPO) jsem si ho udělala a předstate si ,že byl NEGATIVNÍ i když bylo těhu z krve prokázané.Dost mě to vyděsilo. // na testu se mi oběvily až 27DPO.Ptala jsem se na to při kontrole dr. a ta mi odpověděla ,že se to stává a že asi vylučuji málo HCG hormómu do moči.

Píšu vám to hlavně proto ,aby jste po negativním testu nestrácely naději.Dokud není MS nebo krevní test ,není nic straceno.Vždyt i já byla podle teh.testu netěhotná v době kdy už jsem to měla týden prokázané z krve.Někdy je to i pro to ,že mohla být OVU později,ale já jsem tehdy kvůly IVF věděla přesný den OVU.Držte se holky a já Vám moc držím palečky,aby Vám to co nejdřív vyšlo.

kupska2
5. bře 2007

ahoj ja mam 13DPO atest,porad nic.

nika.f
5. bře 2007

Ahoj holky.Tak ja som čerstvá tehulka a test mi pozitívny výsledok ukázal 13DPO.Držím vám palce.

pavlinka3
6. bře 2007

ahoj, tak jsem 14DPO a test opět negativní ☹

kupska2
6. bře 2007

ahoj tak ja jsem taky 14DPO a test nic a ms nikde,pavli,kdy jsi mela mit ms?

hanulik
6. bře 2007

Ahoj holky, měla jsem MS dostat taky už před pár dny, ale nic. Ani pozitivní testík. ☹ Zdravím Kupsku2, jsi snad první, co jsem si všimla, že jsi od Žďáru. 😀 A gratuluju, 3 děti, to je krása. Obvzlášť, když chceš čtvrtý. 😀

hanne
6. bře 2007

Niko gratuluji! Ať vše probíhá tak jak má 🙂 A vy holky zkuste ten testík za pár dní zopakovat, třeba je to ještě brzy 😉 Já musím bohužel ještě tak 10 dní počkat než to budu moct testnout, ale už se nemůžu dočkat.... Švagrové se dnes právě narodil krásný chlapeček, tak to na mně zase doléhá....no nic, hlavně se nestresovat.

hanulik
6. bře 2007

Me hlavne stresuje to, ze kdyz uz se dockam zpozdeni, tak se mnou zase nespolupracuje ten testik. 😀

hanne
6. bře 2007

Já myslím, že pokud ještě mrška nepřišla, tak máš pořád naději. Vydrž, třeba to bude dobré. Držím palečky 🙂

kupska2
6. bře 2007

hanulik,ja mam same kluky a porad mi chybi holčička,a to i manželovi,tak se snazime jak se da.

hanulik
6. bře 2007

A do kolika dětí se budete snažit?? 😀

kupska2
6. bře 2007

no to nevim,ale holčička už by byla na čase,deti taky chteji sestričku.

hanulik
6. bře 2007

Taky bychom chtěli hodně dětí, tak doufám, že jsme se konečně dopracovali alespoň k tomu prvnímu. A je úplně jedno, co tu bude, ale holčičku bych radši.

kupska2
6. bře 2007

ja si myslim,ze pro zenu jeto neco zvlastniho,kdyz se narodi dcera,mam 3syny,ale ted vidim,ze ta dcera,chybi nam vsem,od kad primo jsi?hanuli?a kdy jsi mela dostat ms?

hanulik
6. bře 2007

Minulý týden v pátek. Nejhorší je, že nemám ani příznaky, že bych to měla dostat. Jsem z Radenic, nevím, jestli Ti to něco řekne. 😅 A Ty?

pavlinka3
6. bře 2007

ahoj kupska2: mrcha měla přijít minulý úterý ☹ ale na ff jsem našla grafy, kde se jim // ukázaly až 19DPO, takže nezoufám - jen se bojím, aby to nebyla cysta ☹ - a jak dlouho máš zpoždění ty? - budeme si držet palečky navzájem 🙂

kupska2
6. bře 2007

asi jo pavli me min,pondeli,jo pavli,citis neco v podbrisku?

pavlinka3
6. bře 2007

no dneska právě jo - takový jako jemný pobolívání - a ty???

kupska2
6. bře 2007

ja prave uz od vcera vecer,tak se orad divam na kalhotky,jesli ošklivka nedorazila.

pavlinka3
6. bře 2007

no já zase pokaždé když jdu na záchod, tak kontroluju hlen - když má dorazit mrcha tak to poznám podle narůžovělého hlenu a zatím nic - dokonce abych na to lépe viděla jsem si vzala baterku (máme na wc jen slabou žárovku) a vždycky to strašně študuju 😀 jestli tam někde nebude náznak růžové barvičky (a zatím není 😀) - ale holky ve snažilkách si myslí, že podle BT jsem adeptkou na // každým dnem 🙂 tak snad to vyjde 🙂
a jak jsi na tom s BT ty? máš graf na ff???

kupska2
6. bře 2007

jo pavli,jaky test jsi si delala?

pavlinka3
6. bře 2007

koupila jsem GSmamatest (2testy v balení za cca 33,--) a teď mám jiný a to je Galmed test (také 2testy v balení za cca 32,--) oba mají měřit hCG od 25mlU/ml
a jaký test máš ty???

kupska2
6. bře 2007

jegalmed ten jsem mela min,tyden,a ted best test.jo jak si psala v ze jsi mela ovu 22 tak ja 21dden.

pavlinka3
6. bře 2007

tak to jsme stejně 😀
koukám, že jsi ze Žďáru nad Sázavou - tam jsme byli s našima na dovolený před 17 rokama a tam byl počat můj mladší bratříček 😀

hanulik
6. bře 2007

Pavli, jakou máš BT? Já jsem koupila gravitest cca 35 kč, ale moc ho nedoporučuju. Sice měří taky od 25, ale zdá se mi nějaký divný.

kupska2
6. bře 2007

jo ja jsem jinak z prahy 9,ale ja jsem se se pred2rokami vdala.me sem si delala,min,tyden ten galmed test,tak sem pozorovala,jak to jde na horu,jenriv se ukazala bila čarka,pak ta druha ružova a pak na konec po 5min,jen jako riha,nebo,bezbarvi proužek,a kdy budes delat test?

pavlinka3
6. bře 2007

hanulik: tady je můj grafík http://www.fertilityfriend.com/home/189b92
kupska2: nevím, chtěla bych až v pátek, ale uvidím podle toho, do kdy vydržím nebo spíš nevydržím 😀

hanulik
6. bře 2007

Já jsem právě koukala, že máš v profilu Žďár nad Sázavou. 😀 Měla jsem minulý měsíc to samé jako Ty. Týden zpoždění a nejdřív jen slabounkou čárku po 5 minutách, kterou jsem ani neviděla já, ale přítel. Nakonec jsem po pár dnech udělala ještě jeden testík a na tom nic nebylo a v ten den jsem to dostala. Další chci udělat až tak v sobotu.

pavlinka3
6. bře 2007

hanulik: když já beru hormony a mám cyklus na den přesný každý měsíc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru