Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

luciik
8. bře 2007

Tobě taky přeju ať vám to vájde. nesmíme to vzdávat🙂 neděje umíra poslední a neříká se to jen tak🙂

kattyn
8. bře 2007

lucíík no právě,ještě že se máme kde vypovídat,taky mi všichni říkají ,nesíš na to tolik myslet, musíš být v klidu.. ale ak mám na toto nemyslet ?? 😒 to sem ještě nepochopila,zkouším to ,ale nějak mi to nejde .
navíc přítel byl na spermiogramu .. ale nic moc,jenže proč se mi pořád na testech ukazují ty //... ach jooo
neměla bych si je kupovat ,vím to.. poprvé sem otěhotněla hned s bývalím manželem,hend první měsíc a to sem věděla, ráno jsem se probudila,vlezla do koupelky a řekla,já jsem těhotná .. a byla jsem ...ale teĎ .. nevím , ☹ a te´d do toho ty cysty ... no však víš sama ...

luciik
8. bře 2007

ty testy jsou strašně zrádné, já si taky dnes ráno dělala jeden a nic tam nebylo. vždycky to zklamání je strašně. más taky čeká spermiogram a já mám jít na další vyšetření. nevím, jestli je to dnes tím, že je venku tak škaredě, že to na mě všechno spadá. psychika je neskutečně zlá ☹

hanne
8. bře 2007

Holky pro dnešek se loučím, za chvíli jdu domů. Dnes jsem toho v práci zase moc neudělala, protože jsem myšlenkama úplně někde jinde. Taky mi moc nejde na to nemyslet. Pa a hezký večer 😉 !!!!

luciik
8. bře 2007

Měj se krásně a držím palečky. Ty jdeš domů a já půjdu zase do práce. Je to příšerná představa.

kattyn
8. bře 2007

lucíík jo jo , jsou zrádné,přítel mi je už zakázal si je kupovat .. taky z toho byl zklamaný .. když to vyšlo a pak nic ☹
dneska mám taky depku , určitě to bude i trochu tím počasím,včera bylo tak náádherně a hned mi bylo líp, příští týden mám dostat ms,tak už s ničím nepočítám, už je to po kolikáté a nic ,, teď ale beru utrogestan ...
v ms mám jít na kontrolu
a doktor se mi podívá jeslti tam mám pořád ty cysty .. jestli jo , tak pak nemůžu brát ten clomhexal .. ten sem brala jen jeden měsíc .. už ani nevěřím , že se to povede ,,, kééééž by 😅

luciik
8. bře 2007

vidím, že s tou psychikou jsme tam úplně stejně 🙂 já nevím, jestli mám jít k doktorovi nebo ne? už si připadám jako idiot, protože tak jsem co chvíli, ale asi mi nic jiného nezbyde 😒

len
8. bře 2007

Našla jsem nějaké křivky, kde našly // opravdu hodně brzo:
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/618...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/646...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/638...
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/594...
Fakt je asi lepší testovat až po vynechané MS, když to člověk zjistí moc brzo, nemusí ta radost trvat dlouho ☹ (já vím, že stát se to může i později, ale do první MS je to bohužel nejčastější)

majenka
8. bře 2007

Len, to testování na třetím grafíku je fakt "hustý" 😨 . To by mě nenapadlo, že po tolika "+" přijde MS...navíc bych se spokojila s jedním nebo dvěma a už bych oslavovala...a ono pak nic 😨 . Takže jsem se ještě víc přesvědčila a tentokrát budu testovat opravdu až po vynechání MS 😉 ! Takové zbytečné zklamání zažít nechci 😠

kattyn
8. bře 2007

lucíík,já mám taky pořád depky, lae myslím si,že idiot nejsi 🙂
svádím to na počasí,jak sme se už bavili ,taky je tím dlouhým snažením a bezvýsledným .. ☹
len .. tak ty křivky jsou opravdu něco ,to si pak ale nemůžeš být ničím jistá ještě hodně dlouho ,až budu těhotná,jeslti vůbec,tak tomu asi nebudu ještě hodně dlouho věřit ,i když už ani nevěřím tomu,že se to povede ☹
já jsme zklamaná u každé ms,řeci jen v sobě tu malinkatou naději mám , někde hluboko ... 😒

majenka
8. bře 2007

Kattyn neboj, určitě se // dočkáš. Koukám, že už jedno mimi máš, tak druhé určitě také dorazí 😉 .Také jsem vždy zklamaná, ale věřím, že to vyjde. Manžel mi tuhle povídal, že už chápe, proč se říká, že dítě je zázrak 😀

kattyn
8. bře 2007

majenka... já mám první dítě s bývalím manželem , to bylo hned,teď se snažíme sa přítelem už 3/4roku .. a nic ☹
tak jestli dorazí ,tak si teda dává pěkně na čas .. 🙂
dítě je velikánský zázrak .. vůbec to všechno kolem a já bych siu přála ještě jeden jedinej zázraček prožít ... 😉

majenka
8. bře 2007

Aha...no mi se snažíme 1/2 roku a už jsem nějaká netrpělivá 😠 . Všechny moje známé, které také chtějí mimi (většinou už druhé), pomalu hlásí těhotenství a já pořád nic ☹ . Ale snad už se brzy dočkáme 🙂

kattyn
8. bře 2007

no právě .. všichni kolem čekají mimino a nebo se snaží a většinou uspěšně a já jsem z toho taky už nějak nervozní ☹
vám se to určitě brzo povede ... 🙂 😉
pořád v sobě kapičku naděje mám .. 🙂

olielka
8. bře 2007

dnes jsem mluvila s kamarádkou, která se snažila 1,5 roku otěhotnět, MS měla dostat 5/12/05 a nedostala... pečlivě se hlídala "netestovat" a 8 dní poté byl test pořád negativní. Test ji vyšel pozitivně až těsně před vánoci! Měla jen bolesti jako při MS, a hodně zvýšený čich 🙂 Dneska má krásnou holčičku. To mě uklidnilo, protože pořád cítím, že se něco nenormálního děje, ikdyž je teď test nega, tak takový stav jsem nikdy neměla.... uvidíme 😉

kupska2
8. bře 2007

olielko,ja mam take stale test negetivni a jak je to stebou?ty je mas dostat zitra že?tak at nepride.držim palečky 🙂

olielka
8. bře 2007

ahojky kupska, ja jsem to měla dostat 3/3 v sobotu. Ale nikdy jsem neměla takové zpoždění, od pondělí mi natekly prsa, bolí mě v podbřišku, cítím se jinak. Dokonce mi jinak voní poševní hlen (či jak to nazvat), jako že vyloženě hezky voní.. nevím 😅 . Jestli si ty jiné pocity teda nesugeruji 😉 Dneska ráno test negativní, tak jsem volala kamarádce ona mi právě řekla ten svůj zážitek.... čímž mě teda potěšila 😀 Ale další test až za týden, pokud to nedostanu!!! 😉

kupska2
8. bře 2007

no tak lienko,to sme na tom stejne,ja uz po ovulaci mam jiny hlen,hlennezapacha,ja jsem totiz tento hlen,co ted mam,tk ten jsem mela v teh,a zpozorovala jsem ho i na konci tehu a dr mi rikal,ze to je hlen kteri v tehu zavira del,čipek a pred porodem vyteka a otvira,prsa me boli ani na nich nemuzu spat,a dneska mi je na zvraceni,ano hlen voni,je jiny nez driv.napis

kupska2
8. bře 2007

a co by jsi si prala kluka nebo holku? 😲

kupska2
8. bře 2007

olielko,promin jak se to tve jmeno pokonila

kupska2
9. bře 2007

olielko,tak co?jak se citis?

kupska2
10. bře 2007

olielko,kde jsi?

olielka
11. bře 2007

Ahojky kupska, tak jsem dostala MS 😒 fakt zvláštní, nikdy jsem to takhle neměla, všechny příznaky, teda kromě // 😒 Ale neva, přespříští týden jedem na svatební cestu, tak doufám... že v Egyptě na mě jejich bohyně plodnosti bude hodně příznivá 😀 A co ty? Jsem napnutá... 🙂

kupska2
11. bře 2007

ja porad cekam a // nikde,to je mi lito,ja te tady vsude hledala,tak se ozvy jo?

kupska2
11. bře 2007

a nemas jen spineni?

kupska2
11. bře 2007

nekde jsem cetla že 10den,nužes i krvacet,ze jse muze zahnizdovat to vajicko.

macek28
11. bře 2007

Ahoj holky,já si dělala dnes ráno test,poněvadž se moc snažíme o čtvrtý mimi a nic,letěl do koše!Mám týden před mrchou a asi 7 až 8 dní po ovu.Byla to moje velká blbost,dělat si test tak brzy!Vám se ukázaly kdy nejdříve // po ovu?Dík a všem moc přeji co nejdříve // užesné čárečky!M

pavlinka3
11. bře 2007

macek: ty seš sebevrah tak brzo testovat - mi s kupskou jsme 19DPO (a Kupska je myslím 18DPO) a ještě nic, takže být tebou, tak si to testování nechám na 15DPO

olielka
11. bře 2007

kupska, držím moc palečky, ať tam máš brzy // 🙂 ozvem se 😉 špinění nemám, je to pořádná mrška 😠 Budu se modlit, ať příští měsíc ...

kupska2
12. bře 2007

ty jo holky to je des,proč to štestičko nepreje.a ja s pavli,na ty čarky porad cekame,ach jo,vsem drzim palecky,jo maciku,a prejete si devčatko,kluka a nebo je to jedno?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru