Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

macek28
12. bře 2007

Ahoj kočele,jsem blázen s tím nedělním testováním,testovala jsem dceru a nějak mi to zkrátka nedalo,testnout sebe!No byla to blbost,ted už dříve ani rana,počkám na mrchu a pak tak za 10dní se testnu,když nepřijde!Snad to vydržím!
kupska2,jasně že si přejeme chlapečka,vždy jsem chtěla chlapečka a vidíš a Ty máš zas pravý opak,co?Snad nám to na počtvrtý vyjde,nebo si vyměníme drahoušky na chvíli 😀 ?Také koukám,že jsi mamina tří asi roštáků a chceš čtvrtý,jsme na tom stejně!

macek28
12. bře 2007

Omlouvám se,za překlep kočele,mělo být kočule,píši to s malou na klíně!

kupska2
12. bře 2007

to jo,ja mam 3kluky,radi by jsme holčičku,i kluci by chteli sestricku.to jo,manzel ma totiž 4kluky,jeste s predesle znamosti ma uz 7leteho syna.proste muzske sperma,ach jo.

macek28
12. bře 2007

No ,je to tak,můj má z prvého manželství také dvě dcery!A měříš si BT,podle ní také poznáš trochu těhu,pokud je ted pořád vyšší?

kupska2
12. bře 2007

jo ja,mam od ovu porad 36,8.uz sem se ptala na to len a ta mi napsala,ze nekdo ma vysoke a nekdo nizke.cipek mam jiny a mam hodne jineho hlenu,ktery jsem zpozorovala u syna v tehu.a ms nikde.

macek28
12. bře 2007

To je nadějné kupska2,když máš vyšší teploty od ovu!Já také,nejmín mně BT,klesla na 36,7,to bylo defakto asi 7den po ovu,vajíčko se uhnizduje,a te d mi BT stoupá a dnes dokonce byla 37,1!A už jsi měla mít MS,nechce se mi to ted pročítat,nechodím k Vám!

kupska2
12. bře 2007

jo mela jsem dostat ms uz pred 14 dni.

macek28
12. bře 2007

Kupska2,tak si udělej test a budeš to vědět hned!Na co čekáš?A předem už gratuluji ke dvěma //.M

kupska2
12. bře 2007

ja mela ovu tyden pred ms,a na testu to v patek nebylo nic,delala jsem si test vcera a ukazala jse mi na mamatestu jen 2 slabi proužek po 5min.tak to ale nak neberu,kdyz neni nejak silny.ale ty vytoky mam silnejsi,a jine,ten hlen vonia zda semi jako by mi rostli prsa.

macek28
12. bře 2007

Jak nebereš,je to jasnočka těhu a ještě k tomu ty prsa rostoucí!|Já bych už to brala za uzavřenou věc,že jsem těhu!Tak se objednej na gyndu a budeš to vědět hned!

kupska2
12. bře 2007

ja tam mam jit,za 14 dni,tak to už vydrzim,ja bych tu carku radsi tmavsi,proto jsem to nepsala,chtela jsem pockat,aby to bylo 100%.

lajla
12. bře 2007

kup si jiny test, bud HCG nebo Best 2, mama test je nic moc, mi taky ukazoval carky slabsi a jednou dokonce vůbec

kupska2
12. bře 2007

no best test,jsem mela a ukazoval mi tehu,kdyz jsem nebyla,hcg,tady nemaji,objednala jsem si pres internet.

macek28
12. bře 2007

Nebo je dobrej DAY 7,kapátkem kapeš do jamky moč!

kupska2
12. bře 2007

no ten sem si objednala a jeste od DAY 7,jeden.pac je citlivy na 20hcg v moci

macek28
12. bře 2007

No vidíš zkusíš a pak dej vědět,sem tam sem mrknu!A ještě kdyby to byla ta holčička,to by bylo radosti,co?

kupska2
12. bře 2007

no to by pri manzel,asi dlouho zapijel,ale pac nepije,tak to by pak vypadal,diky ja ti preji hodne stesti take,zatim a zajdi jo?

macek28
13. bře 2007

Ahoj všechny a kupska2,za týden má přijít mrcha,tak uvidím!BT jsou stále vyšší,ale to nic ještě neznamená!Jsem fakt zvědavá,poněvadž jsme se tento měsíc mmmooc snažily a přitom mám velké obavy,jak by vše dopadlo!19.1 jsem přišla o dvě mimi,měla jsem mimoděložní těhu!Je to brzy takhle otěhotnět,ale čekat nechci,když je vše OK.

kupska2
13. bře 2007

macku,tak do toho,drzim palecky.

hanne
13. bře 2007

Ahoj holčiny! Přišla jsem vás jen pozdravit. Mám tady dost práce, ale občas nakouknu. Kupsko tak to vypadá na tu holčičku 😉 Mně má přijít mrcha zítra, tak pořád doufám že nepřijde. Macku přeji ať ten týden co nejrychleji uteče a pak //

kupska2
13. bře 2007

ahouj hanne,nic,ms nedorazila,tak ted cekam na test,se //.

pavlinka3
13. bře 2007

ahoj kupska: koukám, že ty seš na tom o dost lépe než já - říkalas že už jsi test se slabou druhou čárkou měla, viď?

olielka
13. bře 2007

kupska, to vypadá nadějně, držím palečky!! 🙂

pavlinka3
13. bře 2007

olielka: kupska je podle mě jasná těhu 😀
kupska: kdy budeš testovat???

kupska2
13. bře 2007

jo mam ho vystaveny a cekam na silnejsi,ty vytoky mam dnesjeste silnejsi,stale vonavy hlen,a ty prsa rostou,citim takovou tihu.zitra testnu z 20hcg,objednala jsem si je pres internet.

kupska2
13. bře 2007

olielko dekuji,pavli ja ti drzim palecky,ten best 2,skusila bych si udelat 1 zitra rano.

andira
13. bře 2007

kuk, my jsme testovali pozitivne 5 dni pred MS. Ale upozornuji, ze to byla fakt slabounka carecka, ktera kazdym dalsim dnem nabirala na intenzite.

pavlinka3
13. bře 2007

kupska: já to možná zkusím taky zítra, uvidím - mám Best 2 a ten je taky 20
andira: to se tak někdo má - to já testovala včera (20DPO) a zase neúspěšně ☹

kupska2
13. bře 2007

jo pavli skus to jo?ja to take skusim jo?a uvidime.

lajla
13. bře 2007

ja jsem testla 29DC večer a čárka byla slaboučká, pak ráno a nic, ale pak už byly a stále silnější 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru