Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

casia
24. dub 2007

Ahojda holky, preju pekne odpoledne. Tak jsem se dnes objednala na patek na gyndu a jsem vazne zvedava, jak to dopadne, mam 10 den od vynechani MS a za sebou cca 5 ruznych testu, vse nega, jen na jednom byla po delsi dobe velmi slaba carka, jinak mam vysazeno anti cca 6 mesicu, MS pravidelna jako hodinky, fakt uz si pripadam jak cvok, nevim co to bude, miminko bych chtela, je mi dobre, zadne bolesti, ani nechutenstvi, zadne bolesti ani jine zmeny, citim se dobre, mam z te navstevy strach, protoze me navic odesla gyn. do duchodu, tak jdu k novemu, je to chlap, rika se, ze jsou lepsi, ale nevim, taky mam strach co to krome tehu muze byt, cysta ci co....Diky predem za nazor..Casia

dukie
25. dub 2007

casia: Nebůj... bude to dobré.... Držím pěstičky, aby to bylo mimi. 😉

denousek
25. dub 2007

CASIA:ja mam stejny problem jako ty dnes mam 38DC uz 2 krat tak pred pul rokem a pred 2 mesicama jsem mela na testu // ale stejne jsem nebyla tehu...a dost me o stve...ted je to to sami na testu jsem mela //a jedna nebyla skoro ani videt ...je to hrozny taky nevim co mam delat...ach jo...

casia
2. kvě 2007

Tak jsem po vysetreni, takze davam info 😉
No nic moc se nezmenilo, doktor byl v pohode, i kdyz starsi, takze stejne asi brzo pujde do duchodu...byl milej a celkove ordinace na me pusobila dobre, ze mam testy negativni mi rekl, ze nic nemusi znamenat, prohmatal me a vzal ster z cipku, rikal, ze to tak nepozna a objednal me na sono az na 7.5. v pondeli, zadnej odber a injekce, tu mi daji pry az po sonu, takze vim prdlacku a jsem na tom porad stejne, v nejistote. Mela jsem to dostat 13.4., takze uz docela dlouho, citim se dobre, nic me neboli, jsem nafoukla, ale nevim jestli z prip. tehu nebo, ze jsem to nedostala, posledni test jsem delala minuly ctvrtek a nega, zkusim zase zitra, no des bes..

kachnik
2. kvě 2007

casia držím palečky.. to je hrozný když test vychází nega. MS jsem měla dostat o víkendu a nic. Takže by to vycházelo cca 14 DPO, v sobotu jsem tam měla druhou slabou, v neděli už o něco víc výraznou a včera tam byla téméř stejné barvy jako ta první. K doktorovi jdu až 18.5., stejně by tam prý nic teď neviděl... takže taky čekání, no hrůza. Ale příznaky mám, prsa jak balóny,časné čůrání, únava a otékání nohou. Od žaludku mi je špatně jen někdy.. tedy zatím 😖

snilek1
2. kvě 2007

ahoj holky me se ukazaly uz 5 dni po ovu.byly nejasne skoro neviditelne ale byly tam.postupem casu silily.dnes jsem byla na utz kde mi vse potvrdili jsem ani ne v 5 tydnu a vystavila mi tehu.prukazku.jo a priznaky jsem mela hned

kachnik
2. kvě 2007

snilek1, moc gratuluji. To se máš, že ti to vystavila. Já jsem zvědavá na mého dr.. Kamarádka říkala, že jí vystavil průkazku až po těch 3 měsících.. ale ona byla tedy komlikovanější případ, tak snad mi ji dá co nejdříve, když bude vše ok.

doubie
6. kvě 2007

Ahoj holky, já měla poslední MS 31.3.,cyklus mám kolem 30 dnů. Takže jsem MS čekala tak 29.4. a ta nepřišla. Pořád mě bolelo břicho, tak jsem si spíš myslela, že se mi to tam nějak zarazilo, i když určité příznaky těhu byly. 😉 Byl to teprve první měsíc snažení no a ve čtvrtek 3.5. jsem si řekla, že si jen tak udělám těhu test a během půl minuty tam byla 2. čára stejná jako testovací, byl to docela šok, ale milé překvapení. 🙂 Mohl to být tak cca 19.DPO.

e1971
6. kvě 2007

Ahoj holky,já mívám cyklus kolem 27 dní,MS jsem měla dostat ve středu,nepřišla,v pátek jsem si dělala test a už tam byly // 🙂

snilek1
7. kvě 2007

tak co Kachnik?jak to vypada?ja bych rekla ze je to jasny.

snilek1
7. kvě 2007

Doubie,tak to jsme na tom stejne.ja mela posledni mrchu 28.3ale cyklus 28 a mrcha mela prijit 25.4 u nas to byly 2 mesice snazeni ale //jsem mela uz po tydnu.mam uz i tehotenskou prukazku a termin porodu mam 3.1 takze gratuluju oboum

georgine
7. kvě 2007

holky jsem 12DPO mám haldinu hcg 222 potvrzene dr.

romcatko
7. kvě 2007

Já měla 17DPO 23 jednotek, ale bohužel to neprosperuje, tak je to buď špatně uhnízděné nebo mimo. To teprve čekám. A těhulkám gratuluji.

georgine
7. kvě 2007

a jak vis ze to neprosperuje..myslis ze kdyz jsem tak krtce po ovu ze se mam hodne obávat

romcatko
7. kvě 2007

Georgy já už jsem teď dlouho po ovu a po několika kontolách (koukni do snažilek nad věcí)

kachnik
8. kvě 2007

Holky, to se to opravdu počítá TT od prvního dne poslední menstruace? Testíky jsou všechny //, už stejně barevné. K doktorovi jdu až 18.5. Jinak příznaky nijak zvláštní. Únava, bolesti prsou.. jinak nic 🙂 až mi to přijde divné 😀
Snilek, to ti dr. vystavila tak brzy průkazku?

kim
8. kvě 2007

Kachník: moc gratuluju!!!!!Je to úplně normální!!!Já jsem v 8tt a pořád mám jen únavu, citlivá prsa a trošku občas nějaká nevolnost bez zvracení 😉 Jo a počítá se to od posl.MS, takže to počítá skoro o 2 týdny navíc 😉

kachnik
8. kvě 2007

kim, nápodobně, moc děkuju. Je to fakt o polovinu méně 🙂 Holky, žádala jste některá tak brzy o neschopenku?

kim
8. kvě 2007

Já jsem doma od začátku, ale to jsem věděla už před těhu, že budu.Dělala jsem ve farmacii v laborce s účinnýma látkama 😉

kachnik
8. kvě 2007

My jsme se s manželem taky shodli, že by bylo lepší abych zůstala doma a byla v klidu. Jestli mi začně být po ránu špatně, tak to autobusem nezvládnu. nesnáším když je mi špatně. Navíc v práci nám teď prodloužili pracovní dobu až do sedmi, dvakrát týdně, chodí nám tam bezdomovci, sociální případy a řvou na nás a to bude ještě horší po deregulaci nájemného. Chci vzít manžu s sebou na prohlídku a že řekneme dr. společně o neschopenku. Snad to projde.

jankar
8. kvě 2007

ahoj holky
U mě to bylo jasné 14DPO -443 HCG 🙂
přeju krásný den

denousek
8. kvě 2007

ahoj holky...me zatim jen tehu dr potvrdil 2krat z odberu krve ale jeste nic nevidel atk mi nechtel neschopenku dat...jdu tam ted ve ctvrtek....ale jelikoz bych to v praci nezvladla tahat tezky krabice doplnovat zbozi a do toho tam ted byli porad nejaky stresi tak jsem sla hned z gyndy na druhy den k obvodacce a rekla ji ze jsem tehu ale ze mi neni dobre a v praci sou stresi a ze gyndr.mi nechtel jeste dat neschopenku,tak jestli by mi ji nedala ona...a uuupppllnnneeee v pohode!!takze jsem doma...a uvidime ve ctvrtek,snad to bude v poho...

jankar
8. kvě 2007

Deny moc držím palečky,jen buď pěkně doma a odpočívej,já jsem taky doma od úplného začátku těhu 😉

kachnik
8. kvě 2007

jankar,jak jsi to s neschopenkou dokázala?? Poraď? 😉

denousek
8. kvě 2007

kachnik podle me zalezi na doktorovi...nekdo ti to da a nekdo zase rekne ze to neni nemoc,zkouma do detailu co mas za praci...a u nekoho zase musis rict ze mas v praci stresi a ze se ti dela spatne,zvracis...proste jek kdo asi no...

casia
18. únor 2009

Mam v tom nakej hokej, holky dpo je dnu po oplodneni nebo dnu po ovulaci?

len
18. únor 2009

Oplodnění zpravidla probíhá v den ovulace, takže je to v podstatě to samé 😉

hypo
19. únor 2009

casia - prakticky oboji, kdo je po IUI nebo IVF tak po opodneni protoze vi presne kdy se to stalo a ten kdo jede treba jen dle ovu testu a BT tak po ovulaci protoze v te dobe by melo cca dojit k opodneni 🙂

elitera
19. únor 2009

Asi tu budu za exota, ale já jsem || měla už 7DPO 🙂 A test to byl nějakej obyčejnej z Teska.

len
19. únor 2009

Nooo, Eli, někde jsem četla, že 7.-8.DPO se to poštěstí asi 5 % žen, takže holt klika 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru