Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

len
22. bře 2007

No, tak to asi nejlíp rozsoudí doktor... Takhle po netu - můžeš být těhu a test nic neukáže, mohla to být hodně opožděná ovulace, mohl to být anovulační cyklus, může to být nějaká cysta... Možností kopa, ale je fajn, že jsi objednaná k tomu dr., ten na to určitě přijde 😉 (pokud to není jeden z těch, co bez vyšetření píchnou vyvolávačku a řeknou - kdyby MS do 14 dnů nedorazila, přijďte na další 😠 )

nolynka
22. bře 2007

No jenže vydržet do pondělka je tedy mazec.

teddy
22. bře 2007

Tak se moje naděje pomalu rozplývá, přichází pomalu a jistě MS. Čekám nejpozději zítra, že se rozjede. Už jsem byla objednaná v úterý k doktorovi, tak se budu muset přeobjednat, protože mám jít i na preventivku. Ale ani nejsem zklamaná, čekala jsem to, i když takový zpoždění jsem nikdy neměla. Ale člověk si nemůže být ničím jistý, tělo si s námi dělá co chce. Nějaký pravidla ho nezajímají 😉 Tak držím všem palečky... My se budeme snažit dále.

.danda.
22. bře 2007

Ahojda. Jdu na radu. Jsem 29DC, bazální teplotu normálně neměřím (nechtěla jsem se tak hlídat). Od ledna 2007 neberu HA, takže očekávám druhou MS po vysazení, prví přišla přesně po 28dnech a slabší. Včera a dnes jsem měřila teplotu - ze zvědavosti 😉 a byla 37,01 a dnes 37,09. Myslíte, že mám nějakou naději? ☹

len
22. bře 2007

No, Dando, upřímně - zvědavost je na houby 😉 Pokud nevíš, jak dlouho už zvýšené teploty máš, popřípadě jestli jsou vůbec zvýšené a o kolik, tak nejde říct vůbec nic 😒 Já měla tuhle 37 den před MS...

.danda.
22. bře 2007

Len - Díky, myslela jsem si to. 🙂

len
22. bře 2007

No, není zač 😀 Tak ať teplota neklesá 😉

marcelana
22. bře 2007

len:ahojky,dnes jsem byla na krev a HCG je 649 a to měla přijít MS až dnes...
Moc děkuji za rady co nám tady dáváš... 🙂

.danda.
22. bře 2007

Díky - toužím po tom 🙂 . Asi trikrát po sobě jsem si teplotu měřila ze začátku cyklu, a byla tak 36,5 cca. Tak vím, že teď je zvýšená, ale nevím jak dlouho ☹

sajmonik
22. bře 2007

Ahoj, holky, moc prosím, dnes jsem měla dostat menstruaci(mám jí pravidělně) a nic, tak jsem si udělala 4 testíky a vždy byly 2 čárky(slabé), může se jednat i o něco jiného než těhotenství?Třeby cysta....díky moc. Může mensruace ještě přijít, když mám 2 čárky?

len
22. bře 2007

Sajmonik - s největší pravděpodobností jsi opravdu těhotná, gratuluju 🙂
MS samozřejmě přijít může, takhle brzo je těhotenství velice křehká záležitost, ale na to nemysli, stejně to nijak neovlivníš 😉

sajmonik
23. bře 2007

Len, díky moc, jen jsem v šoku, pač jsme se vůbec s manželem nesnažili, spíš je to zázrak, používáme přerušovanou soulož, ale nějak to navyšlo 🙂

lena3366
24. dub 2007

Ahoj, dneska je to asi 18 DPO, měla jsem to dostat 20.4. Dělala jsem si test, ale zatím jedna čárka. Snažím si měřit teplotu a je stále nad 37. Hodně mě bolí bradavky a podbříško, ale nevím ....

rozak
24. dub 2007

Sajmonik - to vypadá nadějně na // každým dnem. 18.DPO zvýšená teplota je na 99% těhu. Takže držím pěsti, ať se tam ty // objeví.
Co grafík? Vložíš nám - leda že by ovu byla o něco posunutá podle grafu?

lena3366
24. dub 2007

No, ovu byla určitě kolem 6.4., měřila jsem si teplotu a měla jsem ten správný (nudlový) hlen, ale test nic neukazuje ... No ještě uvidíme 🙂

rozak
24. dub 2007

A který jsi měla testík - mně teď testík taky napínal - 14.den Axim negativní až 16.den mně mamatest ukázal //. Tak na mamatest nedám dopustit 😕

lena3366
24. dub 2007

14. den mamatest jedna čárka, 17.,18. den nějaké 4U? (koupila jsem je na www.levnetesty.cz) a taky jedna čárka

rozak
24. dub 2007

Tak zkus zítra nějaký, od 8 večer omez pití a to by v tom byl čert, aby tam nevylezla // - třeba i slabá. 😀 Hodně štěstíčka 😉 😵

lena3366
24. dub 2007

Děkuju, ještě uvidim ..... 😉

kamila3
24. dub 2007

Holky ,jsou tam //.Skoro k vám nepíšu,ale denně čtu.A dnes mi to nedá.Mám 32.den cyklu a udělala jsem tt z ranní moči,protože to je koncentrace nejvyšší.A ta druhá čárka byla slabší než ta první ,ale byla v limitu a je vidět.Takže co? Jsem v tom .Nemůžu tomu věřit,že jde kulhavá okolo a já jsem těhu....Zítra udělám ještě jeden...(jestli jsem špatně neviděla)cha cha .Měla jsem od 26 dne cyklu bolesti jako manstruační,ale červená nikde.Ovul jsem měla 10-12.dubna.To je co ? Jsem úplně vedle.

rozak
24. dub 2007

Kamilka velikááááánská gratulace. Zítra bude čárečka určitě silnější. 😉 Další těhulka - hurááááááááááá 😀 😵

kim
24. dub 2007

Kamčo: gratuluju!!!!!!Řekla bych, že jsi opravdu v "tom" 😀 😀 😀 tak si užívej ten krásný pocit a zítra testni znova 🙂

renda01
24. dub 2007

Ahoj holky,měla jsem minulý týden dostat MS a protože nepřišla,udělala jsem si první test a byly tam //, druhý den to samé a zase //.Radostí jsme s manžou skákali a hned jsem letěla k dr. aby nám to potvrdil.Ten mi ale řekl, že testy jsou dnes hodně spolehlivé a ať přijdu za měsíc ☹ Měla jsem z toho takovou radost a pak mě to u dr. trochu zklamalo.Je ale pravda, že už je to víc jak týden a MS nikde a mám bolesti v podbřišku,tak snad je vše OK.Nevím jak vydržet ten měsíc až půjdu na nějaké to vyšetření,kde mi dr. zjistí, zda je vše v pořádku.Taky vás dr. objednal až za měsíc?Jinak gratuluji všem co se to už podařilo a ostatním přeji co nejdříve // 😵 Díky R.

kim
24. dub 2007

Rebdo: super!!!!!Moc gratuluju!!!!Ano jsem na tom stejně!!!Mě taky Dr.nechce dřív jak v 7-8tt vidět, pokud bude vše O.K.!!!Já tenhle čt budu v 6tt, tak tam budu volat a uvidím, jak mě objedná sestra.Doufám, že už příští týden jo!!!To čekání je nekonečné, ale musíme to vydržet!!!A kdy jsi měla OVU, patříš do prosincovek nebo už lednovka?? 😉

renda01
24. dub 2007

Kim: OVU byla 4.4.Nevím od kterého dne se to počítá, či zda od OVU, nebo prvního dne MS, či jak to je.

kim
24. dub 2007

No u té, která nezná ovu, tak podle poslední MS, ale když víš OVU tím líp.Tak to jsi ještě naše prosincová 😀 😀 😀 (26.12.) 😵 😵To jsi jen o 6 dní po mě, já měla ovu 29.3. 😎

renda01
24. dub 2007

No tak to je paráda, já myslela, že to bude na beton leden.Tak když vše půjde hladce, tak to bude velký povánoční dáreček 🙂 🙂 🙂 Manža je 12.12. tak to bylo jednou dost náročný na dárky 🙂 2x narozeniny, vánoce, to bude mazec.Teď ještě tedy vydržet ty 3 týdny než půjdu k dr.Testy si už nedělám, doufám, že je to již jasné (2testy, nepřítomnost MS).Mimo toho slabého pobolívání břicha na sobě nic nepozoruji.

kim
24. dub 2007

Rendo: no pár dní přenášení a je to leden 😎 Já mám teda doma 8 testů 🤐 nějak jsem tomu nemohla uvěřit a teplotu měřím pořád a to jsem chtěla přestat, asi budu muset schovat teploměr hluboko do šuplíku 😀 Rendo mě v celku taky nic není, občas nechutenství, tlak v žaludku, citlivá prsa(dnes teda zrovna vůbec)občas průjem a ospalost.To se dá vydržet, kdyby to tak zůstalo 😉 Pojď do prosince, ale já teď tak do 16 budu pryč 🙂

renda01
24. dub 2007

Tím prosincem myslíš téma diskuse?Jinak prosinec mi rozhodně vyhovuje 🙂 Snažili jsme se o střelce,ale toho jsme jaksi nestihli,což ale samozřejmě nevadí , hlavně že to bude 😉

renda01
24. dub 2007

Už jsem to našla 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru