Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

kupska2
14. bře 2007

no ja bych radsi ty tluste,no ale za 14dni jdu na gindu,tak uvidim,ty prsa to je des,od vcera se mi zda jako by muj nos citil vse 2vic.

lajla
14. bře 2007

já taky nemela tlusté, a plno holek taky ne a to měly HCG pres 3000, takze na to bych se fakt nekoukala, e jestli to nabehlo uz po minute tak je to jasne, gratuluju

rozak
14. bře 2007

kupska, taky gratuluji, jsi jasná těhu a diskuze o intenzitě čárky jsou spíše akademické 😀

kupska2
14. bře 2007

jo hned videla jsem jak to stoupa a uz nabihala,ale je fakt slaba,no počkam na tu ginekologii.

rozak
14. bře 2007

Kupska jsi názorný příklad toho, že zkušená mamča panikaří víc, než ty, co čekají na svoje první // v životě. Takže až budu já podruhé těhu, nemám vůbec čekat, že budu ostřílená těhulka, že ? 😅

kupska2
14. bře 2007

jo jo,jsem stejne nervozni.

kupska2
14. bře 2007

tady dnes taky nikdo neni. 😒

even
14. bře 2007

jsem 17 den DPO a furt zadna carka, je to mozne? priznaky mam jako pred MS, ale ja to nepoznam, pri prvnich detech to bylo stejny

hanne
14. bře 2007

😲 Kupska2 já jsem zase tady. Musím teda dělat že pracuji 😀 Já už jsem teda jednou těhu byla, ale je to tak dávno, že si vůbec nepamatuji jaké to ze začátku bylo. Taky čekám na ty // jako by to bylo poprvé. Ty jsi s Klukama doma, nebo chodí do školky?

hanne
14. bře 2007

Even, tak ještě vydrž, určitě se tam ta druhá / ukáže 😵 A jak dlouho jste se snažili?

kupska2
14. bře 2007

no tom do skolky chodil,jenze ted jsme se prestehovali na vesnici,tak jdou oba az od zari,a s dadou budu doma.tom je pri chytri tak uz do skoly,rikala dr,na 5prohlidce.

even
14. bře 2007

snazime se asi tak rok, ale ne nejak planovane, ja z toho nechci udelat dostihy

hanne
14. bře 2007

Dnes už to asi nevydržím a jdu si koupit testy. Pořád si říkám že s testováním mám ještě počkat, ale asi to nedokážu ☹ Kupska2 a jak se ti líbí na vesnici? Já jsem úplně opačný příklad. Z vesnice jsem se přestěhovala do města. Já jsem byla úplně nemocná z toho, že potkávám pořád jen ty stejné lidi, obchod byl otevřený jen pár hodin ráno a pár hodin odpoledne a když mi skončila mateřská, tak jsem nemohla najít práci kvůli dojíždění. Nakonec jsme se teda odstěhovali do města a jsme spokojení. Na vesnici máme babičku, takže když se nám zasteskne po venkově, jedeme k ní....

hanne
14. bře 2007

Tak to vypadá, že jsem tady zůstala sama. ☹ No jo, venku je krásně, sluníčko, tak se ani nedivím. Vždyť já už se taky těším že půjdu za chvíli domů. Tak ahojky zítra!

kupska2
14. bře 2007

no hanne ja jsem prazacka,takze moc ne,ale deti maji zahradu,takze kvuli nim se ma nuda tady drzi.

kupska2
14. bře 2007

a tady take ne? ☹

kristynaw
14. bře 2007

me se ukazaly dve carecky 25 den cyklu,tri dny pred ocekavanou menstruaci, v den ocekavane menstruace pozitivni krev, takze mimi je asi silny,hodne HCG,normalne se to tak rychle asi neukaze.v pondeli jsme byli na ultrazvuku a slyseli srdicko,to je prej bonus,ze takhle brzo ho neslysis. takze mam radost a na mym prikladu muzete videt,jak je to vse individualni

kristynaw
14. bře 2007

jsem 6tydnu+2dny,konik ukazuje sedm

kupska2
14. bře 2007

stejnak to je pekny,takhle brzo srdičko slyset ze?a jinak jses v poradku?zadny hematon nebo tak?drzim palce at se mimi takhle pekne drzi dal i ty.ja a pavlinka porad cekame.

kristynaw
14. bře 2007

jojo,jinak je vse ok,zatim. no,pavlince a tobe drzim palecky!!!mam akorat dvourohou delohu a obracenou dozadu a cystu na levym vajecniku

pavlinka3
14. bře 2007

kupska kecá, ona už nečeká na // a já se jich pravděpodobně ani nedočkám, takže kristyno můžeš svoje palečky ušetřit 😀

kupska2
14. bře 2007

teda pavli,ty moje prdelko. 😀

even
15. bře 2007

jsem asi 4 dni po vynechane MS a jen jedna carka, druha ani slaboucka...jsem z toho nervozní...co mám dělat???ms mívám zcela pravidelnou...
..je tu někdo, komu se // ukazaly třeba až po tydnu po vynechane mS nebo i později???

kupska2
15. bře 2007

v knizce jsem cetla,ze se nekomu muze 2čarka ukazat do 3tydnu po meskane ms.

vitaka
15. bře 2007

já jsem šla ke svému gyn. a ten mi píchl vyvolávací injekci...šla jsem k němu hned první den po vynechání MS, protože jsem měla už týden před MS silné bolesti břicha...a normálně jsem měla MS pravidelnou....a ani po té injekci se mi MS nerozjely...a tak jsem si týden po vynechání MS udělala test a byli tam hned //
....ale kamarádka říkala, že jí testy ukázali // až když byla ve třetím měsíci, prostě každé to asi funguje jinak, každopádně bych ti doporučila zajít na tu vyvolávací injekci...a pokud jsi těhotná, tak ta injekce prý funguje zcela opačně a to - pomáhá uhnízďování miminka. tak přeju hodně štěstí...a ať to výjde... (my čekali na mimi 4roky, teď je na cestě...a tomu pozitivnímu testu jsme ani nevěřili 🙂 ) ...tak hodně štěstí, a když to náhodou nevýjde teď, tak příště... každopádně, žádné nervy!

kupska2
16. bře 2007

ahoj holky,je tady nekdo?

even
16. bře 2007

furt nic, skoro tyden po vynechane MS a zadne //, picha me bricho na prave strane, prsa jako pred MS..
uteste me nekdo, je jeste nadeje?
nebo uz by to muselo byt na testu videt?

kupska2
16. bře 2007

even,ja jsem 14dni po ms a mela jsem na testu jen 2slaboulinkou.a prsa o tom ani nemluve.od vcera jemi na zvraceni.

hanne
16. bře 2007

Ahoj holky! Hlásím že mi ta mrška zatím nedorazila, ale nemám příznaky ani jako že by měla ani na těhu. Tak nevím. Taky jsem zkoušela včera testovat a žádná druhá čárka tam nebyla ☹

Even dokud ta mrcha nedorazí, tak máme určitě naději!!!!!!

Ahoj Kupska2! Ty jsi jasná těhulka. Kdy půjdeš k doktorovi pro průkazku? 😉

kupska2
16. bře 2007

ha ha ha,na kontrolu jdu pred velikonocema.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru