Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

even
16. bře 2007

ja jsem pri klukach mela // ještě pred vynechanou MS, tak nevim, jestli to muze byt ted jinak, mela jsem to dostat skoro pred tydnem, a neni ani naznak druhe carky, ani z ranni moci

kupska2
16. bře 2007

ja jsem taky nemela ani z ranni moči 2

tvarohacek
16. bře 2007

ahoj holky, mám dva dny zpoždění MS, udělala jsem si test a vyšel pozitivní..byla tam ale jen slabá čára, docela se bojím mimoděložního ttěhotenství, protože mám v podbřišku srůsty, nevíte jestli se to dá zjistit pouze z UZ? nebo jsou i jiné příznaky?

xctij01
16. bře 2007

Tvarohacek - předem gratuluji🙂

Co jsem tak slysela, tak při mimoděložním těhotenství jsou veliký bolesti břicha... Jinak nevím, jak by se to dalo zjistit...
A té tenké čárky se neboj, jsi zatím jen 2 dny po zpoždění, to můžeš mít ještě velmi nízké HCG...

len
16. bře 2007

Tvarohacek - dá se to UZ vyloučit, ale teprve až tím, že dr. uvidí vajíčko (gestační váček) v děloze, což může být tak nejdřív týden-dva po vynechání MS. Ovšem do té doby by se ti asi neprojevily ani žádné bolesti. Taky ti můžou vzít krev na hCG, při mimoděložním těhu bývají hodnoty hodně nízké (při normálním jenom na začátku, pak prudce rostou)

majmuna
16. bře 2007

Tvarohacek jeste je brzy i na ty sileny bolesti pri mimodeloznim....slabe carecky se fakt neboj a testni az zase za par dnu a bude tam obr cara!!! 😀 Ja se dozvedela ze to neni mimodelozni az v sestem tydnu .Do ty doby jsem mela hroznej strach... 😉

michina
16. bře 2007

Gratulu, tvaroháčku... určitě se dvě čárečky rozrostou a zesílí...

Nevíte někdo, jaké procento z normálních těhu bývá mimoděložní?? Určitě to bude velmi malé číslo, tak at tvaroháčka uklidníme.. 🙂

len
16. bře 2007

Mich, hooodně malé - tuším 0,5??? A taky se ještě část z nich vstřebá sama, takže komplikace nezpůsobí. Myslím, že riziko potratu je výrazně vyšší ☹

tvarohacek
16. bře 2007

no chci si ke gynekoložce dojít co nejdříve..alespoň na krev, zda hodnota toho hormonu je odpovícající..ale dnes si zkusim další test 😉
jinak nevíte o nějakém typu testů..kde by vám označil hladinu hormonu v nějakém měřítku pro porovnání?

len
16. bře 2007

Tvarohacek, to zvládá leda ten krevní test. Jakékoli testy z moči jseou příšerně nepřesné a maximum, co zvládnou, je říct těhu ano/ne.

tvarohacek
16. bře 2007

jinak asi před půl rokem mi na ultrazvuku nalezli nějakou tekutinu ve vejcovodu..a prý to není úplně ok..tak uvidíme

michina
16. bře 2007

Tvaroháčku, já bych to neřešila. Máš dvě čárečky, dnes zkusíš další test a budeš chytřejší. Pokud budou jasnější, je to jasné těhu!! 😎

elucinka
16. bře 2007

Tvarohacek - neboj se, já jsem po 2 operacích břicha a srůstů mám plné břicho a bylo to ok. Taky jsem měla ze začátku jen slabou čárku, mrkni do mého albíka. K Dr. jsem šla na ultrazvuk,když jsem byla 5tt+5, byl vidět gestační váček v děloze, ale ještě nebyla patrná srdeční akce, podruhé jsem byla v 7tt+5 a bylo to už potvrzené. 🙂

kacka2
16. bře 2007

ahoj, našla jsem opravdu zajímavou křivku, myslim že tohle není možný, FF se asi moc netrefila 😀
http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/648...

len
16. bře 2007

No, Kacko, fakt hezký 😀 Máš pravdu, FF zase kecá, já bych tu ovu viděla tak na 35.-36.DC, už jenom z hlediska snažení 🙂

kacka2
16. bře 2007

no jo, toho snažení jsem si ani nevšimla, tak to je jasný.. 😀

kupska2
17. bře 2007

JE TADY NEKDO?

vladunka
17. bře 2007

já 😀
i když tady teda nemám co dělat 🙂
jak je??

kupska2
17. bře 2007

porad stejne jen na zvraceni je mi huř. 😒

teddy
20. bře 2007

Ahojky, tak jsem to tady všechno přelouskala a taky bych se ráda vypovídala ze svého trápení. Jsem 34DC ani nevím, kolikátý DPO, protože už jsem přestala měřit BT a sledovat všechno ostatní, abych se už trochu uklidnila a zkusila na to nemyslet. Po dvou letech snažení už jsem začínala šílet a když jsem se konečně rozhodla to neřešit, tak mi ve čtvrtek 15.3. nedorazila vždy jak hodinky přesná MS a udělala jsem si už 2 testíky, naposledy dnes a nic. Tak nevím. Tenhle cyklus byl 3 stimulovaný Clomhexalem, ale předtím ty 2 cykly byly normálně s MS jen místo obvyklých 27DC byly 29-30DC. Tak nevím, příští úterý jsem objednaná na gyndu, ale myslím, že to bude nejspíš hormonální porucha. Já se z toho fakt picnu, když už konečně poprvé MS nedorazila a prsa mě bolí jako před MS, tak se mi ty // ne a ne ukázat.

teddy
20. bře 2007

Jo a ještě jsem zapomněla, že jsem si v den, kdy měla přijít MS začala kontrolně měřit BT a mám jí stále na 37°C. Tak fakt nevím, co to znamená.

kupska2
20. bře 2007

ahoj proi je to dobre kdyz mas teplotku 37.

hanne
21. bře 2007

Ahojky! Teddy já myslím že to vypadá nadějně a že se ty // určitě brzy ukáží. Držím palečky a dej vědět jak to dopadlo 😉

vilo
22. bře 2007

Ahoj, já jsme to měla dostat 15.3. a do dnes nic, včera jsme si dělala 2 testy a oba ukázaly jednu čárku. Jsem z toho zmatená, pobolívá mě břícho jako bych to měla dostat, ale pořád nic. Asi si ještě zkusím udělat nějaký test. Cysta by to bít neměla, nedávno jsme byla na vyšetření,... Tak nevím, dokonce se mi začínají objevovat symptomi jako že je mi ráno trochu špatně od žaludku a pobolívají mě prsa.

gabbi
22. bře 2007

Vilo jak dlouho mas vysazenou HA???
Ja totiz mela prvni 3 cykly pravidelne jako hodiny a pak buch a 38 dni a byla jsem na nervy a vystresovana. Videla jsem vsechny priznaky, nevolnost, boleni prsou, chute a tak...testu udelanych jako v holcicim internatu a mrcha dorazila za 2 dny. Tak drzim palce at Tobe nedorazi.

vilo
22. bře 2007

Ahoj, no já neberu HA už asi 6 měsíců a po každé to bylo jako hodinky. Jinak já bych radši aby to přišlo, protože se nechci moc vdávat těhotná, ale když se to stane tak se nedá nic dělat. Trochu bych byla i ráda, ale radši bych až po svatbě.

vilo
22. bře 2007

No tak jsme to právě dostala 🙂

nolynka
22. bře 2007

Ahoj holky, přečetla jsem si tady x příspěvků a snažím se udělat si názor na svou situaci, ale pořád nevím, co si mám myslet. Antikoncepci neberu od září. MS jsem měla vždy přesnou jako hodinky. Až minulý měsíc jsem to dostala po 35 dnech a tento měsíc jsem to měla dostat 3. 3. Dělala jsem si testy a ten s citlivostí 20 mi ukázal slaboulinkou druhou čárku, ale později než byl limit. Druhý den jsem si udělala mamatest s citlivostí 25 a neukázalo se vůbec nic. K doktorovi jdu v pondělí, tak uvidím,ale co si o tom myslíte Vy???

len
22. bře 2007

A kdy jsi je dělala naposledy? 20 dní meškání je teda dost 😒 Předpokládám, že nevíš, který DPO jsi?

nolynka
22. bře 2007

Ten poslední, co neukázal nic, jsem dělala včera během dne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru