Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

georgine
6. bře 2007

ahoj holky, nerada rusim, ale je mozne aby se mi tak 10 dne po oplodneni ukázaly// ale ta testovaci byla slabounká, druhý den silnejsi, a 4 den byla este slabsi jak ten prvni.. mylsite ze se to neuchytilo, nebo mam pockat.. nemam ani chut si delat dalsi test, protoze nevim co mám cekat.. poradte J.

pavlinka3
6. bře 2007

georgine: nejlepší by bylo zajít na gyndu a nechat si vzít krev - to bude nejjistějsí

georgine
6. bře 2007

no to jo, ale nechdi vypadat jako plasivka.. 😉 mela by mi prijit ms tak nejak 15.tak se uvidi.. ale osobne si myslim ze si udelam tak ke konci tydne test a nebudu to nejak prozivat.. bud a nebo.. akorat me to prekvapilo.. normalne to má prece vzestupnou tendenci, nebo ne??

pavlinka3
6. bře 2007

georgine: ty seš docela případ 😀 tak vydrž až do té doby, kdy by měla přijít MS a když nepřijde, tak teprve testuj - jinak bys třeba zbytečně vyhazovala peníze za testy, které ti stejně moc neřeknou - držím palečky

xctij01
6. bře 2007

Vzestupnou tendenci to sice má georgine, ale velmi často se stává, že vajíčko je sice oplodněno, ale pak se z různých důvodů neuchytí, přestane se vyvíjet a odchází spolu s MS. Takovýchto případů je prý dokonce 80%. Tedy že skoro 80% oplodněných vajíček odchází spolu s MS a žena ani nepozná, že vajíčko bylo oplodněno.
Proto se nemají dělat testy před vynecháním MS, aby nedocházelo ke zklamáním...

len
6. bře 2007

Georgine, jak říkají holky - testováním před MS si leda tak zaděláš na spoustu stresů, nevidím v tom jediné pozitivum 😉

georgine
6. bře 2007

jj, neco na tom bude.. to je des.. 😖 ale je to priroda a te neporucis.. ale mozna ze je to tak lepsi.. protoze chci holcicku a tak nejak s nadhledem si rikam ze budu verit tem kaledárum (cinsky) a tam me vycházi od brezna do prosince holcicka.. takze HURAAAAAA!!! 😀 😀 beru to s rezervou 😀 ale clovek má necemu verit..ne??? 😉

georgine
6. bře 2007

to zní dobre ze jsem pripad.. jj 😀 😀

kupska2
6. bře 2007

ahoj pavli3,zitra napis,zda ošklivka nedorazila,drzim palečky. 😉

pavlinka3
6. bře 2007

kupska2: jasně a díky za ty palečky, nápodobně 😀

kupska2
6. bře 2007

pa pa 😉

pavlinka3
6. bře 2007

ahoj zítra 😀

kupska2
7. bře 2007

dobre rano 😉

olielka
7. bře 2007

ahoj holky. My se zatím nesnažíme, příští pátek máme svatbu, ale nedostala jsem MS (od soboty), obvykle ji mám jako hodinky (cca v 7,30 ráno 😀 ), v pondělí večer byl test nagativní, další měření udělám v sobotu. Ale tak bysme si už přáli dítě.... 🙂 Tak si říkám, jestli to pondělí nebylo moc brzo.. ale dříve ho dělat nechci. Jinak mám mírnou bolest v podbřišku a prsa bolestivá a větší... tak je to asi 50/50. KOlik vás asi je, co test měli hned po absenci MS, ale byl negativní, přesto byly tehu? Nechce se mi měřit dříve než zase na konci týdne 😉 Ani nevím, kdy mám DPO 😀 Znamená to den po ovulaci (nebo otěhotnění?) díky! 😉

kupska2
7. bře 2007

znamenato den po ovulaci.olielko

olielka
7. bře 2007

děkuji 🙂 Počkám do soboty, ale pořád na to myslím 🙂

luciik
8. bře 2007

Ahojte holky, dnes jsem 13 den po ovu a na testu se mi nic neobjevilo ☹ Je to ještě brzy?

hanne
8. bře 2007

Ahoj Luciiku! Já myslím že to je brzy. Chápu, že jsi netrpělivá, jsem na tom úplně stejně. 😉

luciik
8. bře 2007

jojo, je to hrozné, to čekání, ale já nemám ani žádné příznaky, tak mám obavy, že to zase nevyšlo:(

hanne
8. bře 2007

Já jsem nějaké příznaky měla tak do úterka (bolesti v podbříšku) a teď taky nic. Ale včera jsem dobrala Utrogestan, tak doufám to může být i tím. Mám těhotnou kamarádku a ta tvrdí, že žádné příznaky nepozorovala až do 6 týdne. Když ta mrška nepříjde, tak si zkus udělat znovu testík...

luciik
8. bře 2007

já mám vcelku nepravidelnou MS, brala jsem dva měsíce proveru, tu mi vysadil a teď ani nevím, kdy bych to měla dostat..nevím, jak dlouho mám čekat, jestli se mám objednat k doktorovi nebo ne..

hanne
8. bře 2007

Luciiku a jak teda víš kdy jsi měla ovu? Já jsem měla taky nepravidelnou MS než mi dr.nasadila léky, tak jsem ani nevěděla kdy mám vlastně ovu. Mohla být třeba později než si myslíš a potom je na test určitě moc brzy 😵 😵 😵

luciik
8. bře 2007

dělala jsem si ovu testy a měřím BT, tak podle toho. navíc jsem to i na sobě poznala...

luciik
8. bře 2007

ale měla jsem problém i s cystama, které mi nespouštěli MS, tak mám zase obavy, že to je tou cystou. ale nic mě nebolí, tak fakt nevím..už jsem z toho vyřízená ☹

hanne
8. bře 2007

Luciiku nemysli hned na nejhorší. Jak dlouho se snažíte?

petulka111
8. bře 2007

Ahojky, jen nakukuju 🙂 Mně se // ukázaly 9DPO, ale měla jsem test s citlivostí 10HCG a ty čárky se ukázaly až po limitu (kolem 15-20.min). 11DPO už ale byly v limitu na běžném testíku 😵 Ale prý je to hodně individuální, někdy prý ani 14DPO ještě nevykreslí //... Leda hlídat BT, když se drží nahoře, tak je už skoro vyhráno 😉
Všem snažilkám hrozně moc držím palečky!!!

luciik
8. bře 2007

Hanne, snažíme se téměř rok. Nikdy jsem neměla problémy s cyklem, pak jsem vysadila HA a po dvou měsících se mi začly objevovat cysty a od te doby ...dnes mám vcelku depku, tak se omlouvám. ale jsem ráda, že se mužu alespoň někomu vypovídat 🙂

kattyn
8. bře 2007

lucíík tak my se snažíme asi 3/4 roku a asi před 3 měsíci se mi začali dělat cysty .. katastrofa,jsem z toho taky zničená , skoro každý měsíc,když semsi dělala test ještě před ms,se mi ukázali slabé // ,ale jak měla dojít ms ,tak nic, došla později než měla ale to zklamání ☹ ,jednou dokonce mi i doktor řekl, že huráá a je to , no a za týden na ultrazvuku mi řekl, že bohužel , neuchytilo se ☹ ,takže si myslím, že vajíčko bylo oplodněno,jen se neuchytilo, no a teď ty cysty ...

luciik
8. bře 2007

Kattyn, já vím o čem mluvíš, všichni říkají buď hlavně v klidu, ale jam mám být? kdybych to měla aspoň pravidelné, tak bych to asi tak moc neřešila, ale o tom ti asi nemusím vyhládat🙂 aspoň, že se máme kde vypovídat🙂

hanne
8. bře 2007

Lucíku my se taky snažíme skoro rok. Tento měsíc jsem ale taky tak nějak naměko a pořád si říkám že snad jo a pak se zase bojím abych to nezakřikla. Nezbývá nám než ještě pár dní počkat a když to nevyjde, tak to nevzdáme. Taky mi pomáhá se tady vypovídat. Četla jsi diskusi Zázraky se dějí? Právě tyto příběhy mi dodávají novou sílu....... Opravdu neztrácej naději! Moc držím palečky ať máš na příštím testu // !!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru