Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

georgine
1. bře 2007

no taky si rikam, ale uz jsem si zazila pocit vsugerování ze jsem pomalu pod lupo hledala druhou carku ale tuhle hledat nemusim.. no ty bradavky mi u maleho tmavly potzdeji ale primo to jakoby ten stred je citllivy a takový znatelnejsi nez okoli..

marinka
1. bře 2007

georgine, jsi určitě těhu, jestli jsou // a cítíš se tak 🙂 Někomu se opravdu může druhá čárka ukázat už tak brzo!!

lenciatko
1. bře 2007

Ano, aj ja to tak mam - presne ten sted a hlavne ma strasne bradavky bolia...

bihan
1. bře 2007

pretože 8DPO je možné, že ešte nedošlo k nidácii vajíčka, čiže sa ešte hormóny nezačali vylučovať.. zvyčajne k tomu dochádza 6-10 dní po oplodnení.. tak skoro žiadny test tehotenstvo nezachytí. Na niektorých testoch sa veľmi slabá čiaročka objaví po dlhšom čas než je testovacia doba, ale tento výsledok je neplatný.
Prisia však občas reagujú citlivejšie než testy 😉 Ale iba jeden znak nič neznamená.. ešte chvíľku počkaj a potom si urob znovu testík, aspoň si budeš na istom.

slunicko2
1. bře 2007

Carka by se vetsinou osmy den po ovulaci ukazat nemela, protoze to teprve probiha implantace. Ale je mozne, ze treba ovu probehla drive nez si myslis?

Jinak, ja mam podobne zkusenosti z tehu testy. Vsechny meri od 25 jednotek.
Tesco test ukazal pozitivni reakci a pak dva testy, ktere mi sestra poslala z Cech byly negativni. Dalsi testy z Tesca uz zase pozitivni! Jinak druha slaba carka se mi ukazala az potom, co mi skoncilo implantacni spineni. A vice zretelna az tak 14 dni po ovu! Takze standartni reakce ;)

Mela jsem klasicke priznaky pro ms, jen mi bylo nevolno a par dni predtim jsem v puse citila take zelezo.

bihan
1. bře 2007

ešte niečo.. ja som si robila špeciálne testy, ktoré by mali zachytiť už 10 jednotiek a ešte 10DPO bol test negatívny..

lenciatko
1. bře 2007

A ako to vypadalo s testami 18DPO - ako u mna v albume??? (myslim ta sila ciarky)???

georgine
1. bře 2007

leni, vis jak to nikdy tomu proste veritz nebudes az uvidis alespon neco ne ultrazvuku, a já uz o tom radsi ani nebudu mluvit, abych si neprozila to co nedavno.. 😢 ve tretim tydnu to jaksi nevyslo.. ale ted se citim trochu jinak a navic beru calibrum tak by to snad melo vyjit.. no jenom aby!!

marinka
1. bře 2007

Asi to bude tak, jak píšou holky, že ovu byla dřív, to je nejpravděpodobnější.. Ale už jsem slyšela od více holek, že mělo // 8 DPO, i když je možné, že u všech to bylo tak, že byla ovu dřív 🙂

georgine
1. bře 2007

takze to nze byla ovu drive by mohlo znamenat ze jsem vice DPO nebo ja tomu nerozumim
jasne holky udelam si jeste dalsi testiky.. jo a navic to byla odpoledni moc takze se zitra rano uvidi a nebo uz v pondeli.. ale vite jak to je netrpelivost je strasna vec 😒 😉

lenciatko
1. bře 2007

Aj ja som minuly cyklus potratila Tak aj ja beriem Calibrum, tak dufam, ze vse bude ok. Takze ta plne chapem,ze mas strach.aj ja ho mam....

georgine
1. bře 2007

no ono se to nea nazvat potratem alůe i tak to cloveka zamrzi.. a prisuzuju to tomu ze jsem to mozna uspechala

bihan
1. bře 2007

to sa asi uponáhľať nedá... bohužiaľ to naposledy nevyšlo, snáď to nabudúce bude lepšie.. Ja som sa síce bála, ale povedala som si, že mimi určite mať budeme skôr alebo neskôr, takže hne´d ako som našla pozit. testík, oznámila som to celej rodine a pomaličky začala kupovať vecičky...

marinka
1. bře 2007

georgine, přesně tak. Jestli byla ovu dřív, třeba o tři dny, tak bych byla už 11 DPO. Víš jistě, že jsi měla ovu, jak si myslíš? Měříš třeba BT, nebo jsi dělala ovu testík?

slunicko2
1. bře 2007

georgine, jojo, to by mohlo znamenat, ze jsi ovulovala drive, nez si myslis. Treba i jen o dva dny ;) Implantace vetsinou skonci kolem desateho dne po ovu.

Jinak drzim palce, at to dobre dopadne 😉

lenciatko
1. bře 2007

Podla coho vies,ze si mala ovu vtedy, ako si pisala????Merias si baz.teplotu alebo tak nieco??????

georgine
1. bře 2007

no abych rekla po pravde, tak jsem to tak trochu cekala, protoze jsem mela posledni MS 15.2 a konec 19.2. a styk jsme meli asi kolem 15. no a manzel jezdi na sluzebky takze prijel min.tyden ve stredu a tam se to podle me zadarilo a proto usuzuju ze jsem tam 7-8 dni DPO.. no a chtela jsem si udelat mesic pauzu do dalsi MS nerizene HA, no ale uvidime.. vyzná se v tom nekdo.. myslim ze tam za 3-4 tydnu maximálne doktor 😀

len
1. bře 2007

Já myslím, že malému procentu žen už se výjimečně můžou ukázat // i 8.DPO, vajíčko se prostě uhnízdí o trošku dřív... Přesto všecko bych takhle brzo testovat nedoporučila, jednak je opravdu veliké riziko falešně negativního testu, druhak v téhle fázi velké procento vajíček nepřežije ano do MS a v poklidu s ní odejde 😉 Takže akorát zbytečný stres - nad / že je to negativní, nad // zase strach, jestli všecko bude OK 😒

georgine
1. bře 2007

nemerim.. ani jsem k tomu nedosla
😉

georgine
1. bře 2007

jo mas pravdu leni, nebudu to resit, protoze jak uz jsem psala je to pak jenom zklamani.. ale alespon jsem rozvirila vody... a doufám ze to nebude plany poplach 😉 no minimalne pockam do dne predpokládane MS, tj. 15. a uvidi se..

vladunka
1. bře 2007

Ahojky,já už jsem trochu zoufalá,protože nevím na čem jsem.Menstruaci jsem měla dostat 24.2.,ale dodneška jesště nedorazila,ale těhotenský test je taky negativní,takže nevím ☹ Asi by se už //měli objevit,že???

kupska2
1. bře 2007

ahoj valunko ja mela dostat ms,25.2.a taky ms jeste nemam a test nic

kupska2
1. bře 2007

promin spletla jsem jmeno,vladunko,patri to tobe promin

vladunka
1. bře 2007

nejhorší je,že já se jako těhotná cítím ☹ bolí mě bradavky už od soboty,břicho atd.jenže ten test ukazuje jednu čárku jak vyšitou 😠

ally.sm
1. bře 2007

Ahoj holky, já měla MS dostat 17.2. a testik jsem měla pozitivní až 26.2. - teda myslím zřetelně. Poprvé jsem si ho dělala 20.2. a druhý proužek nebyl moc znatelný - spíše vůbec, tak jsem čekala ještě pár dní.

vladunka
1. bře 2007

tak počkám a budu doufat,že se tam ty dvě objeví 🙂 říkám si,ale jestli jsem třeba náhodou neotěhotněla tesně před MS

ally.sm
1. bře 2007

...to je taky možný,budu držet pěstičky.Dej si ze tři dny pauzu a pak to zkus nemysli na to a uvidíš!

kupska2
1. bře 2007

vladunko ja sem mela ovulaci,nekde 18,19.taky asi jeste pockam.dekuji

vladunka
1. bře 2007

hmm tak to je možný, to třeba chvilku potrvá,než se ukáží 🙂

kupska2
5. bře 2007

ahoj vladunko tak co?už jsi zkousela test?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru