Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

elitera
19. únor 2009

Jak píšu - jsem exot 😀

alcatko.j
20. únor 2009

10. dni po ovulaci 🙂

luzza
20. únor 2009

jééé
alči,gratuluju 😅 😅 😅
já si všimla až dnes 😅 😅 😅
takže nelinka bude mít sourozence 😅
KRÁSA!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

domek
12. bře 2009

Ahoj holky,
pročetla jsem si tuto diskuzi a musím se taky přidat. Snažíme se 7 měsíců, po vysazení HA jsem měla vše strašně rozházené. Před 4 měsíci jsem si začala měřit BT, minulý měsíc jsem zkusila i čípek a když jsem měla vaječný bílek, tak jsme na to vlítli. Už asi 10 dní je mi každý den na zvracení, svědí mně bradavky, čípek je tvrdý a hlen hustý a mám každou chvíli hrozný hlad. Měla jsem to dostat v pondělí a nic. Dneska jsem si dělala test a taky nic. Tady je můj grafík: http://www.fertilityfriend.com/ttc/index.php . Neumím to vkládat, tak se nezlobte, jestli to nebude fungovat 😀.
Co si o tom myslíte?

domek
12. bře 2009

Jo a mimochodem beru Duphaston od 20 dne cyklu už 4 měsíce a zatím se mi nestalo, že bych měla jakékoliv spoždění 😀

luzza
12. bře 2009

8.den po embryotransferu 😉 (4 denní kultivace) takže vlastně 12. den po oplo 😉 🙂

domek
12. bře 2009

Tak ten odkaz na graf nefunguje. Tak tady jse správný: http://www.fertilityfriend.com/home/24cb33

lucinka1104
22. čer 2009

ja som dnes 13DPo a etst negatívyn no mna stále pichá vo vaječníkoch a celkovo mam pocit že som tehu

ivomal
22. čer 2009

12 DPO, ale opravdu slaboulinká.

majatob
22. čer 2009

10DPO a uz docela pekna, ted me mrzi, ze jsem netestla jeste driv 🙂

murynka
22. čer 2009

10DPO jak píše maja byla krásná 😀 měla jsme testnout dříve 😅

seb
22. čer 2009

mě se ukázala 8DPO slaboulinká po limitu, druhý den už trošku viditelnější atd.

kithy
13. říj 2010

Ahoj, jsem 17DPO a testik (mamatest) negativni, uz podruhe. Poprve jsem testovala 14DPO. Priznaky na sobe nepozoruji skoro zadne, jen me sem tam poboliva bricho. U prvniho tehu jsem // objevila uz 14DPO a docela silne. Ted si myslim, ze tehotna byt ani nemuzu. Na gyndu mam jit za tyden, ze mi udelaji uzv, zmeri sliznici a kdyztak pichnou vyvolavacku. Stalo se vam nektere, ze by se pozitivni test ukazal treba az za tyden od vynechani MS?

adonai
16. říj 2010

@kithy kamarádka měla všechny testy negativní, i když už měla od doktora těhotenskou průkazku.....

kithy
16. říj 2010

@adonai Teda, tak to je fakt zajímavý, to jsem ještě neslyšela. No u mě to nakonec dopadlo tak, že mrcha dorazila s 5 denním zpožděním. Takže testy se u mě nemýlily 😉

beduin
3. zář 2013

ahojte,dnes 15 DPO a test negativni ale Ms jsem mela dostat v nedeli a jeste neprisla! tak nevim

myskaq
5. zář 2013

19 DPO a testy negativni :( je to mozne ? Použila jsem citlivější. Pícha me a mám tlaky v podbrisku.. A od predvcerejska je mi i zle :/ nic extremniho ale je.

veronika1603
2. zář 2015

Myskag ako si vtedy dopadla?

veronika1603
2. zář 2015

myskag

wanek
3. zář 2015

mě se čárka ukázala 14 DPO.

ejbinka
15. únor 2016

Dobrý den, obnovuji diskuzi. Měl jste někdo prosím 13DPO ( ovulace potvrzená) ještě TT negativní a později pozitivní? Nebo už to mám obrečet 😖

crazynaa
15. únor 2016

10dpo první duch, na 10tkovém dr max, 12dpo i digitál 25. 🙂

ejbinka
15. únor 2016

Děkuji za zkušenost, tak to už máme smolíka a tak krásné teploty 😢

dita2016
15. kvě 2016

@ejbinka Ahoj, jak jsi dopadla? ☺

mili34
3. dub 2017

Ahoj holky,máte některá zkušenost s pocitem bolesti v břiše jako před ms v 9 dpo?Ale jen trochu a občas.🙂Do ms mám ještě týden.

lavender19xx
3. dub 2017

@mili34 mně to poslední půlrok dost rajtuje v břiše 🙂, 7-8 dní před ms mi tam začne bolet, jako kdyby měla přijít už za chvíli, pak se to uklidní a začne to až tak půlhodinu před vypuknutím opravdové ms.
Mezitím mám ještě takové jiné 'bolesti', které vypadají přesně jako kdyby se vajíčko zahnizďovalo (jak jsem si myslela), takže jsem se na to všechno vyprdla a vždycky si jen to břicho pohladím, když se tam něco děje (snažíme se od června) a řeknu mu- "no no, hérečko, klídek" 😀.

mili34
3. dub 2017

@lavender19xx ja jsem to dnes nevydrzela a testla jsem odpo a vysel mi tehu test hodne slabe ale pozitivne,tak se jeste radeji radovat nebudu.Budu pocitat radsi s tim,ze to muze s ms odejit.Ale dalo mi to jistou nadeji 🙂

lavender19xx
4. dub 2017

@mili34 tak to ti držím palce, takhle brzy před ms bych neměla odvahu testovat 🙂

35_a_budu_mamka
4. dub 2017

16 DPO

mili34
4. dub 2017

@crazynaa přesně tak jako tobě na foto s testíky mi slabounce vychází pozitivní testík 11 dpo.Myslíš ,že mám šanci,že budu těhotná,že se to udrží?🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru