Kolikátý DPO se vám ukázaly dvě čárky?

halkac
1. bře 2007

Vím, že toto téma bylo několikrát probíráno.

Přesto bych chtěla znát Vaše konkrétní údaje, a dokázat tak všem netrpělivkám, že většina testů se jako pozitivní ukáže až 14 DPO🙂

marinka
1. bře 2007

Mně se ukázaly // 12 DPO, ale druhá čárka byla ještě hodně slabá, ale byla v limitu a šlo poznat, že je test pozitivní. A už druhý den byla výraznější 🙂

winetka
1. bře 2007

mne se ani 14 DPO neukazaly, poprve se objevily 16 DPO (slabe, ale prece). A to mam cykly dlouhe jen 29 dni....

lenciatko
1. bře 2007

Ja si myslim, ze dost zavisi na druhu testu. Ja pouzivam GS MAmatest. A ukazala sa mi ciarka 11DPO, ale dost slabucka. O 2 dni bola uz silnejsia a teraz 18DPO uz je dost silna.

winetka
1. bře 2007

Spise nez na druhu testu zavisi na hladine HcG 😉

lenciatko
1. bře 2007

No ale teraz ti poviem poznatok... Testy mam uz fakt dost silne a vcera som len tak nahodou vyhrabala 1 druh - ani ten nazov si nepamatam a tam sa ti mi neukazala a ni ta najslabsia ciarka. TAk potom asi fat zavisi trochu aj na druhu tstiku. 😀

marinka
1. bře 2007

Záleží na citlivosti testu a taky na tom, jak rychle vám hcg stoupá, u každé z nás je to jiné.. A slyšela jsem, že je to různé i u pohlaví miminka. Když jde o chapečka, prý se // ukážou dřív, protože embya chlapečků nejsou tak silná, jako holčiček, a aby se udržela, musí produkovat víc hcg. Ale nevím, jestli je to vědecky podložené 🙂

lenciatko
1. bře 2007

Ale aj tak je to zaujimava teria. 😀
No,mne vcera 2rozne testy ukazali opak. 1 te moj mi ukazal maximalne silnu ciarku,kdezto ten druhy mi dal folosne negativny vsledok. Tak asi fakt je dobre si kupovat len overene znacky.

marinka
1. bře 2007

lenciatko a dívala ses, jestli oba testy ukazují // od stejné hodnoty hcg? Některé ukazují // už od 20 jednotek a některé až od 50 a to je docela rozdíl a může se stát, že ti ten druhý neukázal druhou čárku, protože ještě nemáš tak vysoké hcg, jaké dokáže zaznamenat..

lenciatko
1. bře 2007

Oba boli od 25jednotiek. U toho mojho uz tyzden sledujem,a ko mi ciarka postupne silnie,ale tento mi neracil ukazat ai to, ze som tehu. Tak asi tak. No, ved si ho uz ani nikdy nekupim. 😀 JA mu ukaze!. 😎

katteess
1. bře 2007

Ahoj, mne test ukazal tehotenstvi 15 DPO, test jsem zkousela uz 12 DPO, ale byla tam tak neznatelna carka, ze jsem ji videla jen ja. Spis bych mela napsat, ze jsem vytusila, kde asi by mela byt🙂

lenciatko
1. bře 2007

No ono je dobre pockat ASPON tych 12dni... Ale idealne je tak den po vynechani,to by uz holky mohli mat vcelku presne. Ale ono je to tiez individualne - ako uz niektore pisali - test im niekedy ukazal // az niekedy tyzden po vynechani. TAkze potom si vyberme,ze??? 😒

bobina27
1. bře 2007

ahojte, tak me se ukazelo 14DPO tak na 50% sytost a 16DPO uz na 90% a dnes 18DPO uz na 100%.

gabinek
1. bře 2007

Ahoj bobi, tak hurá ty to bereš vždycky hopem 😀 velká gratulace!!! Mě se to ukázalo 13DPO.

bobina27
1. bře 2007

ahoj gabi, tu uz mas 14tt, ty se mas, ja jsem ted cerstve a jeste jsem nebyla u doktora, jdu tam pristi ctvrtek, tak se modlim, at je to tentokrat v poho.

gabinek
1. bře 2007

bobi nemůžu nějak tu bojuju s nastavením. Jsem 15tt a TP mám 25.8.2006 hrozně to letí.. Moc ti držím pěsti budu sledovat jaks dopadla, ale určo dobře. Já když jsem byla na 1.ULZ tak tam ještě nebylo nic vidět, tak si přesně pamatuju jaký to čekání je

lenciatko
1. bře 2007

gabinek a ked si bola poprve na UTZ - myslim DPO. JA by som sla zajtra - to budem mat 19DPO (lebo buduci tyzden ma DR dovolenku), tak ja len,ci bude nieco vidno...

bobina27
1. bře 2007

pro lenciatko, zajimavy odkaz, ktery vam zodpovi vase dotazy 🙂 i me zodpovědel 🙂

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&f...

lenciatko
1. bře 2007

Zaujimavy clanok, dakujem. Taze zajtra by som mala sancu vidiet aspon gestacny vacek. 😉

majda2
1. bře 2007

mě se // ukázaly už 8DPO

bobina27
1. bře 2007

leni, pokud jsi opravdu 19DPO tak snad jo, ale hlavne se nedes, kdyby nahodou jeste nebylo nic videt, holky me taky pred tim varovaly, mohlo dojit k oplodneni o den pozdeji a v ranem stadiu kazdy den znamena velky narust 🙂, Kazdopadne drzim palce at neco uvidis.

btw ja jsem taky dneska 18DPO 🙂

lenciatko
1. bře 2007

Fakt????Tak to si na tom presne ako ja!!!! Tak to jo, tak to ti dam hned vediet,ako som dopadla (ak ma teda vezme zajtra). Ty uz si u nas v November 2007 diskusii???

gabinek
1. bře 2007

leni na 2.ULZ jsem byla za 14dní tzn. 26DPO a byl tam gestač. váček

lenciatko
1. bře 2007

No,vsak uvidime, ci ma vobec objedna......

bobina27
1. bře 2007

leni, ona uz je diskuze november 2007?? tak to jsem nevedela, tak ja uz jdu za vama 🙂

lenciatko
1. bře 2007

pod. SAma som ju zalozila. 🙂)) Som si podla PC vypocitala termin cca 4.11 - takze som si hned zalozila diskusiu. 😉

lenciatko
1. bře 2007

https://www.modrykonik.cz/photos/lenciatko
tak holky, mozete si pozriet, ako sa mne vyvijali ciarky ten ktory DPO. 😉

bihan
1. bře 2007

12DPO 20-jednotkový test ukázal slabú čiaročku, ale čo ma celkom prekvapilo, 14DPO mi ukázal 50 jednotkový test krásnu silnú čiaročku (nie ako kontrolná, ale predsa), takže hormóniky asi stúpali rýchlo 😉

lenciatko
1. bře 2007

Dnes som 18DPO a ten posledny test ma taku vcelku silnu farbu. Myslim. Som v norme????

georgine
1. bře 2007

ahoj holky je mozne aby se mi ukázala 8DPO slaba ale znatelna carka na testu??? mam doma uz jednoho chlapika a tak si myslim ze bych to na sobe mela poznat, a mozna ze se mi to zdá ale meli jste nektere jakoby zarudle bradavky(ne okoli ale ten stred) a je mozne ze by mi mohlo byt spatne, nezvracela jsem sice, ale mam takovy divny pocit v puse, jakoby sem citila zelezo kdyz to zapiju je mi na deset minut lip ale pak zase.. uz to citim asi tri dny.. no reknete mi jsem normální..

lenciatko
1. bře 2007

S tymi bradavkami mama aj ja skusenosti - su tmave - ale len samotne bradavky. A preco by sa nemohla objavit ciarka uz 8 DPO???Je to sice netypicky skoro, ale preco nie.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru