Pozitivní testy později. Komu vyšly?

dendasubaristka
29. srp 2019

Zdravím,chci se zeptat je tu někdo komu se na testu ukázalo později? Až třeba pár dní po vynechání menstruace? Díky.

jituli84
29. srp 2019

Jistá slečna tu psala, že dokonce týden měla vynechanou MS a test měla negativní, možné to je.

dominika07
29. srp 2019

U první dcery jsem měla pozitivní těhotenský test až 10 den od vynechání. Měla jsem delší cyklus a ovulaci později, proto i test to ukázal později.

desis
29. srp 2019

@dendasubaristka v den ocekavane MS jsem mela test uplne snehobily (byl teda s citlivosti 25), carka se ukazala slabsi na desitkovem testu az o dva dny pozdeji a pak uz jen silila, ovulace byla pozdeji.

matty2019
29. srp 2019

@dendasubaristka Mě se ještě 14 dní po vynechání menstruace ukazovala jen jedna čárka...byl to třetí test , tak jsem to uzavřela,že těhotná nejsem....za další týden jsem měla kontrolu na gynekologii,tu jednou za rok a tam mi dr. řekla, že jsem těhotná....doma jsem si pak udělala čtvrtý test a byl pozitivní... takže možné to je...

zuzk_a
29. srp 2019

Mně se to stalo. Testy negativní, gynekolog nic nezjistil a cca po 2 týdnech od vynechani MS mi pichnul vyvolávací injekci. Pak jsem to trochu dostala a další měsíc už nic. Jenže já už v te době,co mi pichnul injekci,byla těhotná. A teď čekáme to naše druhe neocekavane překvapeni 😂

dendasubaristka
autor
29. srp 2019

@matty2019 a vysvětlil ti to nějak?

dendasubaristka
autor
29. srp 2019

@zuzk_a no já totiž řeším teď takovou situaci že v den menstruace jsem na chvíli zakrvacela pak už nic dva dny,dneska test negativní ale zas trochu spinim takovou hnědou krev,tak nevím co si o tom myslet proto mě zajímaly ty testy

michalelka
29. srp 2019

Testy jsem měla negativní a až víc jak týden po vynechání MS jsem měla slabou čárku na testu. Teď mi tu ta druhá čárka rapačí v kredenci 😀 😀 😀

zuzk_a
29. srp 2019

Já jsem si dělala i digitální test Clearblue a nic (po vynechani MS). Občas mi nebylo dobře a nevěděla jsem,co se se mnou děje. Ale nespinila jsem. To až později..Ještě vydrz a uvidíš,zda přes víkend nebo příští tyden se něco nezmění. A pak bych zašla kdyžtak na gyndu. Může to být i nepravidelny cyklus apod....holt tělo je nevyzpytatelné.

dendasubaristka
autor
29. srp 2019

@michalelka :D takže máš veselo 🙂

dendasubaristka
autor
29. srp 2019

@zuzk_a no já mám právě celou dobu pravidelné cykly. A to co zažívám teď jsem nikdy neměla. Hlavně tento měsíc jsme měli fakt pravidelný sex,proto doufám že to je těhotenství. Ale nikdy člověk neví no.

matty2019
29. srp 2019

@dendasubaristka ne,jen mi doktorka řekla, že se to může stát, já se ani nijak po tom jak je to možný nepidila... Já byla v šoku. Mám dvě adoptované děti, celý život neplodná a ve 42 letech těhotenství... nooo, teď už máme 4 měsíčního Matyáška 😁😂

michalelka
29. srp 2019

@dendasubaristka zrovna dneska se nenudím 😂😁😂 Ale k těm //. Hladina HCG nemusí být vysoká, aby ji test zachytil. Pokud si nejsi jistá a nechceš čekat, můžeš jako samoplátce na krev.

dendasubaristka
autor
29. srp 2019

@matty2019 no a to je právě to. Je tolik páru co jim řeknou že jsou neplodní a pak otěhotní 🙂 proto moc nevěřím ani těm centrum. A věřím že se povede přirozeně 🙂

dendasubaristka
autor
29. srp 2019

@michalelka no jsme na chatě,takže teď nemám ani kam jít,vím že je ta možnost 🙂 počkám do pondělí a pokud se mi to nerozjede volám na gyndu 🙂

michalelka
29. srp 2019

@dendasubaristka držím pěsti 👏🏻👏🏻👏🏻

matty2019
29. srp 2019

@dendasubaristka to je fakt....a jinak "ať to vyjde"..

katka_nedo
30. srp 2019

Ja mela dlouhe cykly.Takze jsem otehotnela v dobe predpokladane ms a syn byl o 14dni jinak nez by to melo byt dle tabulek.Ale jako od toho oplodneneho styku mi vysel test slabe pozitivni po 14dnech

terezaolsovcova
30. srp 2019

@dendasubaristka zajímal by mě vas názor 😊 asi vadný test co🤔

dendasubaristka
autor
30. srp 2019

@terezaolsovcova ty jo tak to netuším. Zkus jiný no. Za to nic nedáš 🙂

jituli84
30. srp 2019

@dendasubaristka Nedávno mi psala jedna paní, s byvalym přítelem za těch 13 let co spolu byly daly do uměleho oplodnění 380 000, po rozchodu se už smířila s tím, že dítě už mít nebude a ono ejhle nový partner a počaly přirozenou cestou 🙂

katka_nedo
30. srp 2019

@jituli84 To tak byva...Mne rekla mudr,ze nebudu mit deti a s mym manzelem pak po 3mesicich syn a po svatbe hned na poprve dcera

terezaolsovcova
30. srp 2019

@dendasubaristka ja jen ze MS už nemám 14 dni, vyvolavacku mám pichlou a pořad nic. Tak jsem si koupila test ale nebyl z ranní moci... zkusím zitra rano no😬

dendasubaristka
autor
30. srp 2019

@jituli84 popravdě si myslím že ty umělé jsou většinou jen o tom aby na lidech vidělali nic jiného. Tolik párů kterým řeknou že jsou neplodní a pak nakonec stejně otěhotnění proto tomu moc nevěřím. Kdysi nic takového nebylo šlo to. Jen to prostě někomu trvá dýl.

dendasubaristka
autor
30. srp 2019

@terezaolsovcova no zkus budu držet palce. Už sem tu četla i slyšela kolem sebe tolik příběhu že test neukázal a nakonec byly těhotné 🙂

terezaolsovcova
30. srp 2019

@dendasubaristka no snad to bude i muj případ🍀

pepickovapavlinka
30. srp 2019

Já měla u třetí dcery pozitivní test až 19 den spoždění a to jsem ještě měla jen ducha

terezaolsovcova
30. srp 2019

@pepickovapavlinka páni😨 tak snad nějakou naději mam👏

agneska7
30. srp 2019

Až cca 2-3 dny po vynechané jsem měla slaboulinkeho dusika

dendasubaristka
autor
30. srp 2019

@agneska7 fakt? No dneska jsem třetí den. Ale test tu na chatě už nemám měla jsem poslední včera, takže smůla. Musím si počkat. Ale zas čím později tím asi líp 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru