Koukněte na testík. Je tam něco, nebo jsem už blázen? 🙂

petinda
25. únor 2013

Ahoj holky tak jsem tu po měsíci zase cyklus normál 28 dní styk 11 DC kdy taky byla ovu dnes 21 DC takže případně 10den od oplodnění....vím,že je na test ještě asi brzy,ale nevydržela jsem a ted to mám akorát se nervuju jestli to vyšlo nebo ne 😒 Je to jeden testík kdy na prvním fotu duch nejlíp vidět pak už mě přišlo,že to nějak vybledlo tak nevím. Jo a ještě je asi nutno dodat test značky RapiClear.

favofrenki
25. únor 2013

Se značkou RapiClear nemám zkušenost. Ale na první i druhé fotce ducha vidím. Zkus test za pár dní znovu. držím palce ať je čárka silnější 😉

lenicka07
25. únor 2013

@petinda Cosi je vidět na prvním testu a malinko na třetím. Ale na testování je ještě hodně brzo. Zkus až v den kdy ti vynechá MS. Vydrž 🙂

evulinkab
25. únor 2013

@petinda Já tam nejaké duchy vidim, ale opravdu je brzy...vyčkej do terminu MS.

zuzkazuzu88
25. únor 2013

taky vidím na první a druhým obrázku,vydrž 🙂 držím palce 😉

asineda
25. únor 2013

je tam🙂

vojtisek2007
25. únor 2013

na prvním jo 😀 , na druhým a třetím nevidím nic ☹

veri25
25. únor 2013

já vidím na všech třech ducha, na prvním asi nejvíc...doporučuju udělat test za pár dní 😀 i když vím že je člověk nedočkavý 🙂

chrisula
25. únor 2013

@petinda ahooj na prvni a druhe fotce vidii,myslim ze jsi v tom... 🙂

jfd81
25. únor 2013

nic tam neni. Ta druhý bude jasná jako ta první

alikorcakova
25. únor 2013

na prvním něco vidím. Držím palce.

monicka222
25. únor 2013

cosi vidim,hlavně na prvnim ale je třeba počkat,jak už tady holky psaly 😖 také jsem testovala jako blázen,je to o nervy 😉 asi po roce mě to přestalo bavit a pak jsem po týdnu vynechání testla a byly tam dvě,když jsem to nejmíň čekala 🙂 přeju ať se zadaří 🙂

marketa97
25. únor 2013

na prvním je vidět jasně 🙂

petinda
autor
25. únor 2013

holky všem vám moc děkuju za podporu....jsem nedočkavá a pak třeba zklamaná jsem hrozná 😒 ted si dám pokoj a vydržím do termínu,ale pravidelně budu vše hlásit 😀

maximka33
26. únor 2013

@petinda vidím na prvním. mně se to udělalo 11dpo po limitu 🙂 ale další dny už v termínu a sílila. máš fotku z dneška?

luckamb
26. únor 2013

TAky jí na prvím vidím. Držím palce.

petinda
autor
26. únor 2013

Moc děkuju....z dneška nemám nejde mě to vyfotit duch tam opět je,ale prostě když to vyfotím tak vidět není 😒

lenicka07
26. únor 2013

@petinda Já myslela, že jsi slibovala, že do termínu nebudeš testovat 😀 😀 Hele já měla takových marných testů a nikdy na nich duch nebyl, i kdybych na ně koukala, jak dlouho chci a ze všech možných směrů, tak ani ťuk 🙂 Tak třeba na tom něco bude, ale vážně je moc brzo. Podle mě jsou testy spolehlivé - když jsem pak těhu byla, tak vždy se mi už v den zmeškání MS čárka objevila, sice slabá, ale né duch ( a to jsem testovala odpoledne). Tak třeba by tam duch byl, kdybych testovala dřív, ale mě to ani nenapadlo, mě to přišlo brzo i v ten den kdy měla přijít MS.

petinda
autor
26. únor 2013

Leni ano ano slíbila,ale já jsem prostě hroznááááá 😀 No nic méně se mě ted podařilo nebo spíše nepodařilo vyfotit něco málo no tak nevím jestli něco uvidíte,ale fakt nejsem blázen ve skutečnosti ten duch je o dost silnější a prostě tam je 🙂

lenicka07
26. únor 2013

@petinda Jo, taky ho tam vidím, a znovu jsem koukala na ty fotky nahoře, tak to vidím na všech (včera jsem to na druhém fotu neviděla, taky záleží, jak si nastavím monitor) Asi to nebude náhoda?? 🙂

petinda
autor
26. únor 2013

jééé hurá nejsem blázen 😀 No uvidíme hold bych potřebovala nějakou silnou vůli netestovat,ale když máš doma testíky tak to je strašný lákadlo 🙂 Když to do neděle nedostanu tak je naděje a já doufám,že ta mrcha nedorazí i kdyby já nevím co 😀

monicka222
26. únor 2013

no já když testovala,tak když jsem na test koukla do těch tří,nebo pěti minut,už nevim,tak tam nebylo vůbec nic,pak když jsem třeba za hodinu koukla na test,tak jsem taky měla ducha,no,spíš dušíčka,ale těhule jsem nebyla.Tady na tom dnešnim testu vidim čárku,píšeš že je ve skutečnosti silnější,noooo.... 🙂 🙂 že by 🙂

petinda
autor
27. únor 2013

holky děkuju ted už jen vydržet do termínu MS což je v neděli a doufat,že mrcha nedorazí a zároven se nezbláznit 😀

petinda
autor
1. bře 2013

Ahoj holky,tak hlásím,že mrcha sice zatím nedorazila, BT pořád 36,9 ale na testech nic stále jen takový neviditelný duch takže spíš počítám,že dorazí ☹ Takže vzhůru do dalšího snažení.

gepe
1. bře 2013

@petinda hoj, zkousela jsi i jiny testy? napr. mamatest od GS je dobry, pak pripadne od ClearBlue

petinda
autor
1. bře 2013

no právě,že mamatest comfort v tom pouzdře ukázal zase ducha a mamatest proužek nic 😒 Takže se v tom nějak nevyznám a hlavně si myslím,že pokud bych byla těhu tak by čárka už musela zesílit. Jediné co mě zaráží je BT i když zas ta může klesnout až přesně v den MS a příznaky nemám žádné krom toho,že mě bolí záda a trošku břicho.....prsa vůbec nic a to mě vždycky před MS bolí šíleně.

gepe
1. bře 2013

@petinda tak s tou teplotou to bohuzel jsem mimo, ja to nikdy nemerila, tak netusim 🙂 a Ty teprve cekas MS, nebo uz mas po terminu?

petinda
autor
1. bře 2013

teprve čekám má dorazit v neděli tedy pokud počítám svůj pravidelný 28denní cyklus.

gepe
1. bře 2013

@petinda tak to bud v pohode 🙂 muze se to projevit az po nedeli, zalezi taky na tom, kdy jsi mela ovulaci - coz, ja jako skeptik neverim tem teplotam atd, co se meri, takze teoreticky k zahnizdeni mohlo dojit pozdeji nez si napr. myslis a hladina hcg je jeste nizka. Me se ze zacatku ukazovaly // az po uplynuti doby odectu u testu. Zacni pak 10tkovym testem, treba tim mama, do nedele bych testy asi usetrila, ale verim ze to neni jednoduchy, kor pokud si prejes byt maminou. 🙂 Drzim pesti!

petinda
autor
1. bře 2013

Moc děkuju a ještě budu doufat nic jiného mi ani nezbývá....a když to nedopadne ted tak třeba příští měsíc nesmíme to vzdávat 🙂

lenicka07
1. bře 2013

@petinda souhlasím s gepe. Jinak tu bazální teplotu jsem kdysi zkoušela měřit, ale prostě to nějak nefungovalo... já bych podle toho neurčila vůbec nic 😀 jinak příznaky jsem při těhu měla úplně stejný jako před MS, taky jsem nedoufala vůbec... prsa mě nikdy nebolely, ani před MS ani při těhu. Ségra ani po 14 dnech od vynechání MS neměla čárku silnou (vím že se o tom přišla poradit a dlouho jsme váhaly jestli to vůbec něco znamená, dokonce pak měla slabé krvácení, a přesto to těhotenství bylo). Takže zatím není nic ztraceno, budu ti držet palce, ať to vyjde.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru