Koukněte na testík. Je tam něco, nebo jsem už blázen? 🙂

petinda
25. únor 2013

Ahoj holky tak jsem tu po měsíci zase cyklus normál 28 dní styk 11 DC kdy taky byla ovu dnes 21 DC takže případně 10den od oplodnění....vím,že je na test ještě asi brzy,ale nevydržela jsem a ted to mám akorát se nervuju jestli to vyšlo nebo ne 😒 Je to jeden testík kdy na prvním fotu duch nejlíp vidět pak už mě přišlo,že to nějak vybledlo tak nevím. Jo a ještě je asi nutno dodat test značky RapiClear.

petinda
autor
4. bře 2013

Ahoj holky,tak nevím co si myslet.....MS zatím nikde dnes jsem šla k doktorovi a po UTZ mě řekl,že sliznici mám 8,3 mm a já mu říkám to je nízké ne a on ne ne právě,že docela vysoké tak udělal test z moči a ten negativní a na krev mě neposlal prý mám počkat týden zkusit znovu test z moče a když nic tak mám přijít na vyvolávačku 😒 Co si o tom myslíte??

kackaku
4. bře 2013

@petinda Možná opožděná ovulace??

petinda
autor
4. bře 2013

já už nevím ted jsem si doma udělala další test a duch vylezl prakticky hned zkusím vyfotit a dát to sem,ale je mi divné,že u mudr ráno negativní měl mamatest v tom plastu a já si koupila test značky Verto10

petinda
autor
4. bře 2013

tak tady je....sice vidět blbě ale normálně na první pohled nemusím nikde nic natáčet 🙂

petinda
autor
4. bře 2013

o něco lepší fotka

efkas
4. bře 2013

je tam 🙂

petinda
autor
4. bře 2013

Tak hlásím,že jsem se vrátila z krve a ta je negativní :( Mám tam napsáno rozmezí 0-20 ale sestra řekla negativní....takže odted testům nevěřím i kdyby já nevím co 😒

lenicka07
4. bře 2013

Podle mě je ta čárka pěkná 🙂 (Měla jsem to také tak v den vynechání MS a při obou těhu 🙂 Mě doktorka, když jsem přišla hned po pozitivním testu, poslala domů, ať přijdu až za pět týdnů (krev mi nebrala, ultrazvuk nedělala).Tak teda nevím co na to říct. Ale je jasně vidět, že ta čárka sílí. Tak snad je pořád naděje, né ? 🙂

zuza01
4. bře 2013

@petinda To chce počkat, jestli zesílí. Když ne, je to celkem běžný, protože u někoho je zvýšená hladina Hcg před menstruací... Je to nejhorší rada, ale musíte počkat 🙂

petinda
autor
4. bře 2013

Jj Leni čárka je ve skutečnosti na testu opravdu silná a výrazná,ale krev bohužel 0 takže spíše asi žádné těhu není i když nechápu proč bych měla pozitivní test z moči 😒 I když jak už jsem z toho vystresovaná tak jsem ted prolézala net a někde holky píší,že se jim také stalo,že měli HCG v krvi 0 a přesto bylo těhotné prý to je vyjímečné,ale stát se to může....no nezbývá nic jiného než čekat

majinkaxd
4. bře 2013

Vydrž holka 🙂 Podle me tam teda je pokut dobre vidim 😀 ,ale uvidi se časem 🙂

petinda
autor
4. bře 2013

Jj holky moc děkuju 🙂 musím vydržet třeba to čekání bude stát opravdu za to 🙂

monicka222
5. bře 2013

nebylo lepší když to naše mamči poznaly až když to byla tutovka,bez domácích těhu testů,nemyslim to špatně,já byla taky testovací maniak.Tak přeju hodně štěstí a pevné nervy 🙂

petinda
autor
5. bře 2013

jj to každopádně lepší bylo aspon si ušetřili spousty nervů 🙂 Jinak dnes další testy a na těch nic takže test co jsem si dělala včera Verto10 je to novinka a opět jeden ze špatných testů který je falešně pozitivní tak holky bacha 😒

monicka222
11. bře 2013

@petinda tak co?je něco nového? 😉

petinda
autor
11. bře 2013

Ahoj bohužel ano a to,že MS dorazila po 36 dnech ☹ No nic vzhůru do dalšího snažení 🙂

ratatooy
11. bře 2013

@petinda to je škodaaa,ale na druhou stranu ty testy nemusi byt špatne ono si par dni tehu byt mohla pak to mimi vzdalo že bylo špatny 😒 ☹

petinda
autor
11. bře 2013

jj to už se nedozvím tentokrát jsem si opravdu myslela,že tam mimísek je a nic ☹ Ale na druhou stranu je faktem když jsem se dozvěděla o prvním těhu tak jsem byla přesvědčená o tom,že určitě těhu nejsem a byla jsem 🙂 Takže je to vážně asi taky hodně o psychice a čím víc si to člověk přeje tak to zkrátka nejde 😒

monicka222
11. bře 2013

jj,taky to dobře znám,já na druhý mímo čekala 4 roky ☹ byla jsem z toho dost nešťastná,hrozně jsem si přála pro Daníka sourozence a jak píšeš,když to člověk hodně chce..........no a teď mi tady běhá pěkná dračice 😝
Určo to dobře dopadne,chce to jen se trochu zklidnit,netlačit tak na pilu,všechno má svůj čas.Ty už máš doma prcka?

petinda
autor
11. bře 2013

jj mám pětiletého čertíka 🙂 Ale pořád by chtěl sourozence a tak se mu to snažím vysvětlovat proč ho nemůže mít hned tak jak by chtěl.....já jsem si už ted řekla,že na to kašlu a nebudu se vůbec nervovat a hlavně žádné testy už týden před MS pak to dopadne tak jako ted naděje a najednou bum a nic 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru