Krátká slabá menstruace. Nejsem těhotná?

mami29
13. lis 2010

Holky mam dotaz, jsem druhy mesic po vysazeni HA. snazili jsme se a MS? prisla o den dva priv nez jsem cekala, jenze bez klasickych bolesti byla den a vcera slabla, je to jak na houpacce chvilku jo a pak nic. merila jsem si BT ne primo rano z klidu ale zadna aktivita a byla 37,2. co to je? tehu test po ruce nemam. poradte prosim.
jinak me picha spise v podbrisku nez ty klasicky tlaky behem MS.

veru23
13. lis 2010

já bych zkusila ten těhu test, protože někdy, když se mimi zahnízďuje, tak je možné špinění nebo slabší krvácení. Držím pěsti, aby to vyšlo 🙂

andy80
13. lis 2010

Takto já jsem poznala své první těhu. Přišla MS, ale druhý den nic, taky se mi po cestě do práce v autobuse zamotala hlava, takže mé první kroky vedly do lékárny, kde jsem koupila těhu test. A co myslíte? Byly tam :D //

zofinecka
13. lis 2010

tak já u prvního taky špinila, ale to už jsem věděla že jsem těhu. Je fakt že bych si určitě uděla těhu test a pokud vyjde pozitivní, tak honem na gyndu. Jak už jsem psala tak u prvního jsem špinila a myslela jsem si že to nic není a dr. mi pak řekl, že velde plodu je krevní sraženina a okamžitě mě poslal na nemocenskou a musela jsem být v klidu a brát léky. Později jsem se dozvěděla že to může být i počáteční potrat, ale nemusí to tak být v tvém případě. 😉

helenamatyi
23. led 2013

nevim jestli sem v tehu,, 2 dny sem špinila test sem si delala este prd spinenim a negativny byl,, a v prsou sem objevila mlezivo a někdy mně palí také citlivé sou no nevim co myslíte podařilo se

krul
23. led 2013

Já měla při prvním těhu to samé,chvíli krvácení,pak jen špinění,takhle to bylo pár dní...a byly tam //.Držím pěsti,ať jsou tam 😉

ivcaaa
23. led 2013

Tak jsem to mela s Natálkou 😉

trojlistek
25. led 2013

ahoj holky, můžu se prosím taky vloudit? třeba mi poradíte. Na Silvestra nám to ujelo -ale neměla jsem mít v tu dobu ovu, dostat jsem to měla 3.1. dostala jsem to hned 1.1. jeden den normal druhý den slabší a najednou nic, z 5.na 6.1 mě v noci pobolívalo trochuu bříško a na wc když jsem s utřela tak krev, tak jsem byla zklamaná, ale to bylo vše jen na jedno utření a dál nic až potom 7,8,9 a 10 na utření jen špinění, ale zae jen jednou za den a toho 10 dušík na těhu, ale po limitu(kupuju si 10ml citlivost) 14mi ovu ukázal silnější čárku - může probíhat ovu, když se podaří otěhotnět? mám strach doufat, protože loni o vánocích jsem po úraze potratila dvojku, musela jsem na revizi a od té doby mám problém, čas od času mi těhu ukáže dušíka a pak se ztratí a přijde MS, ale to špinění to mám ted poprvé a taky mám pořád hrozný hlad a i když jsem najedená tak to ve mě hrozně škrundá, taky bych mohlaprospat 20hodin denně, což nemůžuemoticon, občas mi popichuje v podbřišku i v zádech a po promasírování prsou se mi objevilo mlezivo, tak nevím,myslíte, že můžu doufat? Už jsem do testů nacpala fůru peněz, tak ted mám doma ještě poslední dva, tak se snažím počkat, měla bych to dostat 29.1. tak jsem si řekla, že to zkusím až pak kdyby, protože já u předchozích těhu jsem to první měsíc ještě měla a těhu test jsem měla pozitivní taky až po měsíci, pouze když jsem čekala dvojčátka tak mi je test ukázal po 14ti dnech,mám nízounké hcg.Tak co myslíte, že můžu doufat anebo mám jak já říkám "falešnou březost" emoticon děkuji za rady

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru