Křeče v podbříšku na začátku těhu. Můžu být těhotná?

pajula
10. čer 2011

Ve středu jsem našla slabého ducha na tt (nejde ani vyfotit), bylo to den po vynechané MS a od té doby mám píchání v podbřišku a průjem. Měli či máte to někdo z vás? Je možné, že by se teprve mimísek pořádně zavrtával?
Ještě k tomu beru utrogestan.
Děkuji všem za odpovědi 🙂

bledulka
10. čer 2011

ano, měla - myslela jsem si, že určitě MS musí dorazit každou chvílí, že to není jinak možný.. měla jsem tyto křeče v podbřišku u obou těhotenství

bufina
10. čer 2011

Já měla taky křeče jakoby měla dorazit MS, takže by mně ani nenapadlo že budu těhotná. Teda u prvního, u druhýho už sem věděla že to ještě neznamená že MS dorazí.... U obou mně to drželo snad 16 týdnů, pak se pro změnu opožděně dostavily ranní nevolnosti asi na měsíc a po 30tt zase břicho občas pobolívalo.... A úplně stejně se ohlásily porodní bolesti.

petasa
10. čer 2011

Ano,mela jsem,asi tri tydny,jeste jsem nevedela ze jsem tehotna a myslela ze MS dorazi kazdou chvili,ale byl tam mimiiisek,moje krasna Terezicka

nasekuratko
10. čer 2011

Ahojky,tak ja jsem ty bolesti mela uz v dobe pozitivniho testu a od te doby je mam skoro denne..... zmizelo mi to asi jen cca na 3 tydny, jinak to mam cele tehotenstvi. A budi me to i v noci.

sariss
10. čer 2011

Ahoj, ja mela na zacatku tehu silne krece v podbrisku, chtela jsme jet na pohotovost ze slepakem a lecil ato cervenym vinem. Tomu "slepaku' je ted 7 a pul mesice ;) drzim palce at to klapne!

coxa
12. čer 2011

Ahoj, já tyto bolesti měla u obou kluků taky, ale až tak týden po pozitivním testu.

cabalkova
12. čer 2011

Ahoj, krece jsem mela tak cca od 7dpo a trvaly zhruba do 9tt, takze je to naprosto normalni a spis je to dobra zprava, ze se tam u tebe neco "deje". Jo a prujem jsem mela taky. 🙂

mandreey
15. čer 2011

ahojky, mám to samé, tak mě také zajímají zkušenosti, popichování v podbřišku střídavě vpravo, vlevo, v tomto týdnu občasný průjem...ale mám to dostat zítra tak uvidíme..když ne, otestuju se 😅 Tak hodně štěstí ať nám to všem výjde 😉

misi.21
15. čer 2011

Já měla píchání a bolesti snad až do konce čtvrtého měsíce,už jsem myslela,že to tak bude až do porodu,ale najednou ze dne na den to přestalo. Střídal se mi průjem se zácpou,ale tak od ůlky je to všechno v pohodě...

luca76
15. čer 2011

taky jsem to tak měla, že jsem si myslela, že každou chvíli dorazí MS ... někdy mám pocity jako při MS i ted, a to už jsem v 31 ttm asi je to normální

romana29
16. čer 2011

Určitě se teprve uhnízďuje a menstruace už nedorazí!
U syna jsem dokonce šla k doktorovi, že mám rozhozený cyklus - měla jsem asi 5 dní po očekávané menstr., jenom slabý hnědý výtok jeden den a pak nic, těh. test negativní - doktor řekl, že těhotná nejsem 😀 Za další dva dny jsem čárku už našla a za týden bude mít 4 roky 🙂
U dcerky to samé, test pozitivní až skoro týden po očekávané menstr., bolesti v podbřišku.
Přeji krásné těhotenství a zdravé miminko 😵

jane1
17. čer 2011

Ahojky, ja som bola presvedcena ze dostanem kramy, lebo krce som zacala mat prave v den ocakavanej. pokracovali na dalsi den a dalsi uz jemnejsie. to uz bol test pozitivny 🙂) podbrusko ma pobolieva nadalej , som cca 6tt. som rada ze to mate a mali ste aj viacere maminy 🙂

klarka1
17. čer 2011

@pajula ahojjjjjjjjjj
taky jsem měla ze začátku křeče, jako by měla přijít MS, počkej ještě nějakej den a pak zase otestuj. Přeju ať z ducha jsou dvě krásné tlusté // 😀

marbejkana
17. črc 2011

Ahoj holky s přítelem jsme to zkusili na ostro jeden den před menstruací a od té doby mám taky bolesti jakoby u levého vaječníku. Ale test mi vyšel negativní. Je to už šestý den co jsem to měla dostat a nic a taky pokud se to povedlo tak 6 den po otěhotnění. Tak by mě zajímalo, za jak dlouho by mi mohl vyjít test pozitivní. Myslíte že mám ještě počkat a nebo když mi vyšel negativní tak máme smůlu??

ladybugie
17. črc 2011

přesně to, co popisuješ, mě teď trápí taky 🙂 a měla jsem to i v první těhulení. Přeji zdravé a krásné miminko 🙂

mili84
17. črc 2011

ano měla, jako když má přijít dost silná MS... už jsem si byla jistá, že to dostanu a ono ejhle nic a dneska jsou malýmu skoro 2 roky 😉 😀

rodbar
23. črc 2011

Ahoj, křeče i to druhé ;) jsem měla taky. Ještě teď (13. týdnu) mě semtam píchá děloha, která se zvětšuje. Je to normální.
@marbejkana : Já jsem měla test taky dlouho negativní, myslela jsem si, že už je to určitě mimoděložní. A nebylo 🙂 Naštěstí.

lilien2
21. srp 2014

Ahoj holky a ty křeče jste měly jen v občas nebo každý den a víckrát děnně?????..
Snažíme se o miminko a mám týden do MS a včera a předečírem jsem měla tlak jako by na levém vaječníku a k tomu velké křeče v podbřišku jako by měla přijít silná MS, ale na tu je ještě brzo a jindy se mi to nikdy nestalo.

lenicka07
21. srp 2014

Ahojky myslím že by to mohla být ovulační bolest, měla jsem stejné příznaky a z ultrazvuku potvrzeno, že se blíží ovulace. Prostě tupá bolest, tlak, občas křeče, někdy to končilo prudkou nepříjemnou bolestí, jak prasknul folikul (syna jsme počali právě v době té nejsilnější bolesti 😀 moje rada pro tebe 🙂 Celkově bolesti trvaly asi 3 dny, ten tlak jsem cítila skoro pořád, křeče sem tam - několikrát během dne.

badwoman20
24. srp 2014

ahoj dnes jsem 13 DPO a od 10 DPO mám takové občastné rejpání v podbříšku,ms ma má dorazit 26,tak doufám,že nedorazí,podle bolesti a hlenu jsme se trefili přesně den ovulace,..

linduskap
25. srp 2014

Ahoj berušky... Holky,jsem už opravdu na budku...Poslední menstruace mi skončila 30.7., poté jsme se s přítelem do 11.8. snažili o mimco, co to šlo,...Od té doby plácam jídlo jedno přes druhé,prsa mě bolí tak 12 dni,přestala jsem pít kafco a ze jsem před tím byla na něm total závislá,bolí mě podbrisek,spis tam píchá a můj obličej,ani nemluvím...Ale proč to sem píšu :(... Dva dny zpátky jsem se s přítelem milovala,celý sex proběhl stejně jako vždy, ale když jsem šla do koupelny,tak jsem měla na papíře růžový výtok... Vše bylo bez bolesti,trvalo to tak hodinku. Pak už vše bylo v pořádku... Nevíte holky, co to mohlo byt? Nikdy se mi to nestalo, tak jsem z toho vyplasena :/

deniska131
4. kvě 2017

Dobry den maminky...
Mam zpozdeni jen jeden den ale kdyz sem si dnes rano delala tt tak tam vidim ducha mam teplotu zimnici obcas takove boleni v podbrisku a neustale jei na zvraceni toci se mi hlava myslite ze bi to mohlo klapnout a ja byla tehotna dekuji za odpovedi...

adela2801
29. říj 2018

Dobrý den chtěla bych se vás zeptat mám křeče do podbřiska už od minulého týdne od středy 17.10 po tom co se přítel při sexu neuhlídal a pustil to do mě a dneska je to 4 den co mám spozdeni mohl by jste mi na to prosím někdo odpovědět? Byla bych moc ráda kdybych věděla jak na tom jsem jestli mužů počítat s tím že jsem těhotná nebo ne

adela2801
29. říj 2018

Nebo spíš takhle jsem to chtěla napsat jestli to mám brát jako možnost začátku těhotenství a ty bolesti v podbřišku jsou nepravidelne 18.10 mě podbrisek bolel celý den jsou dny kdy o tom vůbec nevím a dneska mě bolelo podbřišku ráno pak 1-2h nic a pak odpoledne pak zase nic a začlo to až zase teď večer a celý den jsem lítala na záchod jestli už jsem to náhodou nedostala a nic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru