Krev po styku v den MS, je to MS? Nebo můžu doufat?

dehors
27. led 2014

Zravím! Ráda bych se zeptala na váš názor na následující situaci:
12 měsíců jsem nemohla otěhotnět, cyklus mám pravidelný (28 -29 dnů, špinění obvykle cca 3-4 dny před MS, ovulace uprostřed). Tento měsíc jsem poprvé měla kombinaci clostilbegyt-estrofem-utrogestan. Poctivě sex každé 2 dny. MS měla přijít v neděli nebo v pondělí (dnes), špinění mělo přijít už kolem čtvrtka.
Špinění nepřišlo, v neděli ráno jsem si dělala test, byl negativní. V noci z neděle na pondělí byl sex, po kterém jsem krvácela (ne moc, ale červeno bylo). Takže jsem to obrečela... 😒 a nasadila menstruační kalíšek.
Ráno v něm ale nic nebylo. Dneska celý den taky ne. Přitom běžně mám MS jen 4 dny, ale za to silnou (špinění před nepočítám).
Takže teď ve mě hlodá: Byla to MS? Nebo ještě může přijít? Nebo můžu doufat? Co myslíte? Vím, že bych si asi měla udělat test. Ale je mi 35, už bych moc chtěla mimčo a prostě mě každý test s jednou čárkou úplně rozloží...
Děkuju za reakce!

dadushe
27. led 2014

@dehors Ahoj, já teda špinila před MS pravidelně týden, než se mrcha ráčila konečně dostavit. Snažili jsme se přes rok otěhotnět a taky jsme to už řešili přes gyndaře. Jednou se špinění opozdilo a bylo to tam, doufám, že to je i tvůj případ🙂 Jinak teda já po sexu krvácím celkem pravidelně (teď v těhu teda ne), mám tam někde nějakou slabší cévku, takže podle mě pokud to krvácení nepokračuje, nebo se to nezměnilo ve špinění, šance určitě je 😎 Zkus s tím testováním ještě vydržet aspoň do pátku 🙂 MOOOOC držím palce🙂

dehors
autor
27. led 2014

@dadushe Děkuju! Taky doufám, že to nebyl nějaký "předvoj", ale nechci si dělat - jako už mnohokrát - plané naděje.... Řekla jsem si, že vydržím do čtvrtka rána (ve středu v noci se vracím ze služebky).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru