Krvácení 8 den po IVF, přesto pozitivní těhot. test

kyticka2010
21. pro 2010

Dobrý den chci se zeptat. Jsem 8 den po IVF, ms jsem očekávala až 24.12. Včera jsem začala trošinku špinit tak jsem si udělala těhotenský test ( Mama test 25) byla tam druhá slabounká čárka. Dnes ráno jsem začala krvácet, udělala jsem si druhý těh. test zase tam byla už trochu více viditelná druhá čárka. Stalo se to někomu z vás a přesto jste poté zjistila, že jste těhotná?

stazina
21. pro 2010

Ahoj , mě se to nestalo ,a el kolikrát mi dr. říkal, že i přesto když začnu krvácet, si mám udělat test...nechi Ti dělat plané naděje, ale pokus se odpočívat a uvidíš, udělej test v pátek ....a kdy jdeš na krev?
A nepíchal a jsi Pregnyl?ten ovlivní test klidně i na 7 dní...držím palce, pak dej vědět... 😉

kyticka2010
autor
22. pro 2010

Na krev mám jít 28.12. a Pregnyl jsem si píchala. Včera večer jsem přestala krvácet dnes ráno to bylo taky v pořádku udělala jsem si ráno test a je tam stále druhá čárka, ale teď jsem na záchodě zjistila, že zase začínám trochu špinit přitom mi bolí v podbřišku tak přestávám doufat. Jinde na diskusi jsem zjistila, že když jsem začala krvácet tak to může znamenat, že jsem o jedno embryo přišla, tak snad se druhé udrží.

vodni
22. pro 2010

@kyticka2010 Ahoj, já myslím, že druhá čárka bude spíše ještě z Pregnylu, který jsi píchala před OPU. Osmý den je ještě příliš brzy na to, aby těhotenství mohlo jít poznat. Že byl dnes test silnější je spíš proto, že včera jsi ho nedělala ráno, kdy je moč nejkoncentrovanější...
Ale zachovávej klid - špinění je poměrně častá věc - může jít o implantační krvácení, může jít o prasklou cévku z toho jak se roztahuje děloha (a připravuje se domeček 😵 ), ale i jak píšeš jedno z embryjek... Snaž se co nejvíce odpočívat, polehávej, nohy nahoru, nic nezvedej, prostě ještě víc klidový režim než doteď... To byly rady, které mi dali doktoři poté co jsem začala špinit já, to bylo ale až 23. den po ET. Pokud by špinění přešlo v krvácení a měla jsi bolesti, tak zavolej do CARu. Pokud máš ale bolesti jen jako na MS a jde o špinění (ne jasně červená krev), tak to je celkem běžné. Hodně štěstí!

evay
16. únor 2016

Ahoj, poprvé jsem rodila ve 40. letech, po 10. pokusu IVF a nakonec to vyšlo. Tím chci povzbudit vás, co jsou po prvním nebo druhém pokusu zklamané. Přeji všem hodně štěstí, trochu sobecky, protože jsem teď 6. den po transferu, negativní a špiním. Podle některých příspěvků ale je ještě šance. Tak beru dál léky a uvidí se. Hodně štěstí.

lenuska115
12. dub 2016

Ahoj,jsem 8 den po ET s PK.Krvacim od včerejška, myslím že je to slabsi menstruace. Test jsem si dělala, je negativní, ale je na to ještě brzy.Budu ještě doufat,že to bude v pořádku.ne krev jdu až 20.4,tak se pak uvidí. Je to naše první Ivf, tak se budu modlit.Hodně štěstí všem

slavinjka
29. led 2020

Ahoj prosila bych radu 21.1 byla sem na ketu, a ráno 29.1 udělala sem test a ukázal negativní mám votekle prsa a, mam chutě a všechni příznaky odpovídají gdy bych byla těhotná a též mám na kalhutkach růžový špiněni. Poradíme co mam delat 4.2 du na kontrolu ale ne vím co stim.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru