Krvácení, ale přesto test slabě pozitivní

radka78
1. srp 2012

ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,jestli se to některé stalo.Týden po ET jsem začala krvácet,stejně jako při menstruaci i bolesti,doktor říkal,že je to opravdu brzy,že většinou je krvácení,až když se má dostavit normálně menstruace.Udělala jsem si teda test 12ctý den po ET a je slabě pozitivní,čárka je zřetelná,je možné,že by mohlo být těhu?děkuju za odpověd Radka

irinka
1. srp 2012

Ahoj, já jsem to měla taky. PO 14 dnech jsem měla pozitivní test, pak jsem začala špinit, následně krvácet, nabrali mi krev na HCG - pozitivní, stejně jako testy, no a pak testy začali slábnout a HCG klesalo - spontání potrat. Ještě zkus test zopakovat a uvidíš, jestli bude čárka sílit, držím pěsti, ať dopadne dobře!! Ono to špinění nebo krvácení ještě nemusí znamenat konec těhotenství

slundo
1. srp 2012

já na začátku těhu krvácela dvakrát, myslela jsem, že se dostavila opožděná menstruace, ale přestalo to a tak jsem si udělala test. A byl pozitivní . držím pěsti 🙂

ojo
2. srp 2012

já to měla podobně, při prvním testu byl opravdu duch,za 2 dny čárka zesílila, po pár dnech jsem začla krvácet červeně jako při MS, takže jsme jeli na pohotovost, v děloze nic, ale HCG bylo, ale nízké...takže jsme čekali a po dalších 5 dnech jsem přestávala krváce a na UTZ už se objevil váček...máme zdravého syna...často jsem v tomto těhu špinila až do cca 25tt a pak jako když utne a vše v poho 🙂

anickava
6. led 2021

Zdravím holky, v sobotu a v pondělí jsem si dělala testy a za mě jsou pozitivní jenže den po druhém testu se mi spustila MS. Tak se chci zeptat jestli se stalo že byla holka v tom i když měla normálně menstruaci? Mám dělat po MS ještě test?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru