Krvácení, bolest. Potrat, nebo důsledek vysazení HA?

weroniqua1992
3. srp 2013

Aholj holky potřebuju poradit.Před 5ti týdny jsem vysadila HA po 5 dnech jsem jako obvykle dostala MS po ktere jsme se pak milovali nechraněne ale přerušovane s přítelem a do tedka jsme se též párkrát pomilovali ale dáváme si pozor.Dva týdny po MS jsem měla bolesti v podbřišku, 4 dny slabě špinila myslela jsem,že jsem otěhotněla ale testy byly negativní,měla bych to dostat za 3 dny ale včera jsme se s přítelem pomilovali a po styku jsem začla krvácet,pak špinila a dnes od rana krvácim a bolí mě podbřišek a na pravé strane nejvíc jako by mě tam někdo bodal a není mi celkově dobřě a jsem zmatená,Myslíte,že jsem i přes to,že testy byly negativní byla těhotná a ted potratila kvuli styku a nebo to je zpusobene vysazením HA ta bolest? Je mi divné,že před stykem jsem nešpinila ani nekrvácela a pak po styku najednou jo vrtá mi to hlavou a mám strach aby to nebyl potrat. Děkuju

romcovaklarka
3. srp 2013

@weroniqua1992 Já teda po vysazení HA žádné takové problémy neměla, být tebou, radši bych si zašla na gyndu pro jistotu, ať to zkouknou, kdyby to byl ranný potrat (i když nevím nevím vzhledem na neg. testy), je možné, že by byla potřeba revize, pokud je to něco jiného, tak by taky bylo lepší vědět, co, bo úplně normální to není, zvláště, když ti není dobře. Jestli se to nelepší, radši bych sjela i na pohotovost než čekat do pondělka.

milmic
3. srp 2013

@weroniqua1992 Já jsem po vysazení HA měla dost problémy, blbě mi bylo asi měsíc, pořád se mi točila hlava, byla mi špatně od žaludku, bolel mě podbřišek,.....

sarkad2856
3. srp 2013

@weroniqua1992 Já brala HA několik let a taky mi bylo blbě.Tělo na to bylo zvykle,no na gyndu bych si zašla,pro jistotu.Potart to může být a nemusí,ale pro jistotu jinak ta revize by potom byla třeba

weroniqua1992
autor
3. srp 2013

děkuju holky zajdu na gyndu a uvidím zda to bylo potratem nebo vysazením HA 🙂 ale docela mě to znepokojuje,když nevím čím to je

werumka
3. srp 2013

@weroniqua1992 Ahoj, já to tak nějak propočítávám a 14 dní od menstruace špinění - to odpovídá na ovulaci (špinení při ovulaci bývá docela často) a zároveň je možné, že pohl. styk vyvolal menstruaci... celkově bych asi neplašila, ale k doktorovi zajdi, ať se mrkne ultrazvukem.

weroniqua1992
autor
3. srp 2013

@werumka no ono je to,že špinění jsem i měla před ovulací a pak ještě jednou a po vysazení HA asik nebyvá přesne za 14 dní nebo muže být?taky si myslím,že MS mohl vyvolat poh.styk ale proč mě tak strašně bolí podbřišek? chvilkama mě tam píchá občas na pravé strane občas ve prostřed před MS mě to tak moc dřív nebolelo a celý den už proto mi to příde podezdřelý a jsem z toho nervozní 😒

werumka
3. srp 2013

@weroniqua1992 Dokázala bys dát dohromady po dnech. jak vypadal ten celý cyklus? Ono je to tak, že při braní HA neprobíhá klasická menstruace - žena sice krvácí, ale neodchází takové množství sliznice, jako když HA nebere. Jednoduše proto, že ta sliznice není při HA zvýšená. Proto bez prášků může menstruace bolet, z toho bych si asi nedělala hlavu.

weroniqua1992
autor
3. srp 2013

3 července jsem si vzala poslední prášek Ha pak jako obvykle za 5 dnu dostala MS kterou jsem měla 3-4 dny a 5a6 jsem měla styk s přítelem prerušovaný,za 4 dny mi začal bolet podbřišek,bylo mi špatne a tak to bylo skoro dva týdny,mezi tim jsem dva dny špinila pak pauza 4 dny a opet dva dny špinila.Tenhle týden mi bylo trochu lépe a včera jsem měla ten styk s přítelem a pak hned začla krvácet a mám bolesti v podbřišku docela velký 😒

sarkad2856
4. srp 2013

@weroniqua1992 Pokud si měla styk hned po MS tak špinění je důsledek MS.Jinak i při ovulaci můžeš krvácet nebo špinit,to je celkem normální a pokud si byla oplodněná tak i při uhnizdování vajíčka máš bolesti

weroniqua1992
autor
4. srp 2013

@sarkad2856 to muže,ale špinit jsem začla asik týden po MS právě takže tou to nebude 😕 spíš to asik bylo tou ovulací netuším 😒 🙂

sarkad2856
4. srp 2013

@weroniqua1992 Ano při ovulaci špinit můžeš každý má ovu jindy,takže by to klidně mohlo být i ono 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru