Krvácení po embryotransferu a přesto těhotná?

modena11
3. pro 2008

Máte někdo zkušenosti,s tímto tématem????Slyšela sem ,že se člověl může jen čistit a přesto může být těhu!!!Díky za postřehy a zkušenosti!!!

len
3. pro 2008

Já špinila, ale pak to přešlo a test byl pozitivní... Nicméně jsem dostala instrukce, že v případě jasné menstruační krve (nikoli jednorázové zakrvácení) je těhotenství hooodně nepravděpodobné - přesto si po jeho skončení pro jistotu provést těhutest.

monali
3. pro 2008

Já jsem začla krvácet 13den po ET jako klasicky při MS a test byl i přesto pozitivní. Nakonec to sice nedopadlo, ale to už je jiná.

modena11
autor
3. pro 2008

Tak děkuji,právě 13 den sem začala krvácet tak sem zvědavá!!!Vím že ta pravděpodobnost je asi malá,ale v pátek si udělám test!!!!Monali,jak dlouho si krvácela????

monali
3. pro 2008

Krvácela jsem jako klasickou MS takže asi 5 dní. Držím palce, naděje tady určitě je. 😉

modena11
autor
3. pro 2008

Děkuji Monali,taky mám jako klasickou menst,akorát mě vůbec nebolelo břicho,jako vždycky!!!tak sem zvědavá,mile by mě to přžekvapilo!!!!Nikde sem se nedočetla,že by to mohlo u toho být!!!No uvidíme!!!díky!!

teri81
3. pro 2008

Ja zacala krvacet 9 den po ET,pakto preslo asi za tri dny a test byl pozitivni. Po testu jsem ale zacala spinit zase a to trvalo skoro tri tydny - zrejme jedno embryjko odchazelo. Ale druhe zustalo 😉
Preju hodne stesti!

modena11
autor
4. pro 2008

Jo děkuji všem,ne že bych byla nějaká bláhová,ale jen tak se ptám!!!sice krvácím,ale žádné klasické bolesti břicha jako vžda vůbec nemám a celý to je nějaký divný!!!Nám i v Caru říkali že to může být!!!

len
4. pro 2008

No, každopádně ten test stoprocentně udělej, i zázraky se dějou 🙂

modena11
autor
4. pro 2008

jo takm to určitě,naděje si moc nedělám!!!Díky!!Třeba se dějou!!!

raadunka
10. pro 2008

ahojky holky ja jsem 15den po ET uz 3 den spinim a dnes jsem zacka i krvacet. delal jsem si dnes rano tes a byly// sice slabe ale byly. Sla jsem se jeste ujistit do laborky a vzala si krev a ta byla negativni tak ted nevim. 12. v patek mam KO na CARU. Citim se hrozne - bojim se

petra2706
4. říj 2012

Ahoj ja sem zde nova je mi 35 let a snazim se najit radu je to moje prvni IVF po kterem sem dnes 13 den po ET kde my byli zavedeny 2 Embria vcera sem zacala tak z lehounka spinit ale dnes ze me vypadl nejakej kus krve ale nejak moc nekrvacim.Byla sem uz 2 krat u lekare delat si HcG test ale ten bohuzel porad vychazi negativni.Slysela jsem ze u nejakych zen se ty testy o par tejdnu dokazou opozdit tak nevim ale moc neverim ze se to povedlo muzete mi prosim poradit?Doufam ze se aspon jedno z tech dvou embrii udrzi.Hrozne moc se bojim ze to nevyslo ☹ ☹ ☹

maggie4
19. říj 2014

@petra2706 Ahoj Petro. Zrovna jsem objevila tvou 2 roky starou zprávu. Můžu se zeptat, jak to dopadlo? Jsem dnes 13. den po ET a od včerejška krvácím jako při MS, tak hledám, jestli je ještě nějaká naděje. Test byl negativní. ☹

gufunka
9. dub 2017

@maggie4 ahojky nwm zda ma cenu tady jeste psat kdyz prispevky jsou tady stare ☹ mam dotaz jsem dnes 14 den po ET vcera spineni a dnes normalni ms uz to vzdavam brecim jako male decko 😢 tt negativni zitra kontrola myslis tedy ze by nejaka sance jeste byla?

maggie4
9. dub 2017

@gufunka hm, nechci tě zklamat, ale myslím, že se nezadařilo. Měla jsem to taky tak. A když pak ivf vyšlo, žádné špinění a pozitivní test byl po 10 dnech.

gufunka
9. dub 2017

@maggie4 myslela jsem si to dekuji 😢

emilka11
1. kvě 2017

mam dotaz kvuli krvaceni, jsem 11.den po embryotrnsferu a krvacim jako při MS.Čim to muže byt???

klokanka73
1. kvě 2017

@emilka11 asi MS

anetapegg
1. kvě 2017

já krvácela a špinila po et nonstop.... sice ze začátku na utz vše ok, i srdíčko tlouklo ale v 9tt zamlklé těhu.... prostě ta krev už od začátku značila že to není dobré

emilka11
3. kvě 2017

je to v háji nevyšlo to. 10.5. ultrazvuk a pokud bude děloha O.K., tak mám poslední 2 zmražená. Snad se nerozpadnou.

emilka11
4. kvě 2017

@klokanka73 nemáš zkušenosti s KET?

absintka19
4. kvě 2017

@emilka11 ja mam zkusenost s KET, cekam z ketu miminko.

klokanka73
4. kvě 2017

@emilka11 jj, mám. Po KET jsem teď v 6týdnu. Zítra jdu na utz.

emilka11
4. kvě 2017

@absintka19 tak to gratuluji a přeji hodně štěstí. Určitě dej vědět jak pokračuješ, hodí se mi každá informace a zkušenost.

emilka11
4. kvě 2017

@klokanka73 to mám radost, že je tu další úspěšná a začínám věřit i ve svůj úspěch. Určitě dej vědět jak dopadl ultrazvuk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru