Krvácení před menstruací, může to být těhotenství?

itsi
1. čer 2013

Ahoj holky, vím, že podobných otázek je tady plno, ale chtěla jsem se jen zeptat na vaše zkušenosti. Celý minulý měsíc jsme měli každý den nechráněný sex (snažíme se první cyklus o mimi, ale HA neberu již rok). Ovu jsem měla, cca před 12-13 dny (neměřím teplotu, ale poznám dle příznaků). MS jsem měla dostat dnes - 1.6. Už celý týden mě strašně bolelo břicho, jako bych ji měla každý den dostat, ale trošku přece jen byla ta bolest jiná...Od úterní noci jsem začala špinit, ve středu trošku více, ale nic hrozného, jen slabě hnědý výtok, spíš jen při utření na wc. Břicho mě pořád bolelo. Ve čtvrtek odpoledne se k tomu špinění přidalo krvácení - klasické krácení, ale ne tak silné jako jindy - to mi trvalo do včerejška. V noci a ani dnes - v den očekávané menstruace - již nekrácím, jen slabě špiním, nemusím ani použít vložku. Nemáte s tím některá zkušenosti? Neměly jste něco podobného třeba u uhnízďování? Nevím, co si o tom mám myslet - normálně mívám menstruaci po 28 dnech, pravidelnou, trvající 4 dny, s tím, že první dva mám silné krvácení, tak nevím, jestli to nynější jednodenní krvácení mám považovat za MS, ale takle krátce? Dnes mě již nebolí ani břicho (jako při MS), jen cítím takové divné tlaky v podbřišku (ale ty mám už asi týden). Test jsem si dělala v úterý, ale to byl negativní. Od té doby už ne, nechci být případně zklamaná a ani nevím, jestli je důvod testovat, když jsem krvácela. Děkuji moc za odpovědi a vaše zkušenosti 🙂 🙂

annakk1
25. čer 2013

Ahoj, určitě bych být tebou ještě vyzkoušela jednou ten test mohla sis ho udělat moc brzo a test nemusel ještě nic zachytit mě se osvědčil predictor early. Je také možné, že jsi byla nachlazená nebo měla nějakou virózu.

salomee
26. čer 2013

Tady už je spíš na místě zeptat se, jak to dopadlo🙂..@itsi

papajisek
10. kvě 2017

@itsi Ahojik, jsem na tom podobne, mohla bys mi prosim rict, jak to dopadlo?🙂 diky🙂

absintka19
10. kvě 2017

@salomee
@papajisek
Neodpovi, ma jiz neaktivni profil 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru