Krvácím jako při MS, těhu mám potvrzené z krve, co dál?

radka78
20. říj 2013

Holky,stalo se některé z Vás to samé?pokud ano,napište,už jsem tak nějak zoufalá☹
jsem 18ctý den po Ket,12ctý den potvrzeno těhu hcg 200,dnes začalo od rána špinění a poté krvácení během dne..☹byla jsem na pohotovosti,ale to mi moc nepomohli,jelikož na UTZ není ještě nic vidět,mám jít zítra ke svému gynekologovi znovu na odběr...
takže tu ted sedím a nevím,potřebuji nějak asi povzbudit...chtěla bych pouze vědět,jestli jste to některá měla a přesto byla těhotná,(nemyslím tedy špinění,ale opravdu krvácení),mohlo to být tedy třeba odchod druhého embryjka jenom? děkuji🙂

radka78
autor
20. říj 2013

s některými děvčaty jsem si písala,ale žádná nemá s tímto zrovna zkušenosti☹

majka43
20. říj 2013

@radka78 Já jsem teda v sedmým týdnu jenom špinila a doktor mě řekl, ať si koupím ascorutin a beru 3x2 tablety.
Jestli ho nemáš, udělej si vodu s citronem a ráno si ho kup.

majka43
20. říj 2013

@radka78 Po jednom transferu, ale to bylo už dřív, mě řekl to samé. Ten sice nedopadl, ale bylo to něčím jiným.

radka78
autor
20. říj 2013

@majka43 děkuji,jj o tom ascorutinu už jsem taky slyšela,takže je volně prodejný jo?

majka43
20. říj 2013

@radka78 Jo zrovna dneska jsem si ho byla koupit. Je to jenom vitamín C a je dobrý i na žíly. Dneska jsem konzultovala s lékárnicí, jestli ho nemám už vysadit a říkala že ne, že je pro tělo jen dobrej. Beru teda už jen dva denně, ale od toho sedmýho týdne už jsem nezašpinila. Tu dávku 3x2 jsem brala asi měsíc.

pavlaru
20. říj 2013

Těžký radit.
Sama jsem zašpinila - minimum.
strach mám,zítra jdu na kontrolu,jsme po ketu 2 embryí.
Těhotenství potvrzený mám,jen ještě nevím kolik se jich ujalo.Jsem 6-7tt.
A taky čekáme na srdíčko,snad budou zítra dobrý zprávy.

V létě jsem měla zamlklej v 11tt.Tak chodím na kontroly se strachem.
Někdo se v těhotenství raduje,já strachuju.

Tak nám oboum držím palce,ať nám to vyjde a jen dobrý zprávy od dr.

radka78
autor
20. říj 2013

@pavlaru děkuji,no jsou to nervy sakra no,někdo ani neví,že otěhotní a my pořád se strachem☹

majka43
20. říj 2013

@radka78 Můžu se zeptat kolik bereš utrogestanu?

pavlaru
20. říj 2013

@radka78
To je pravda,spravedlnost bohužel neexistuje.
Tak ať nám to dobře dopadne,snad se na nás usměje konečně štěstí.

ratatooy
20. říj 2013

ja sem začla špinit 4den po Ketu a lehce krvácla až do 12tt a byl to odchod jednoho embryjka no a zachilku rodíme

ratatooy
20. říj 2013

@radka78 a jestly bereš ten utrogestan aspon 3x2???mě celkem pomohl ykdyž sem nekdy krvácela i přes nej

veri2424
20. říj 2013

@radka78 Ahoj Radko, nebud smutná, ja jsem krvácela v obou těhotenstvích hned ze začátku a a vše pak bylo ok. Muže to prý být z toho jak je děloha prokrvena a naruší se cévky.

radka78
autor
20. říj 2013

holky beru utrouš 2-0-2
@veri2424 a krvácela jsi slabě?nebo normální krvácení?já ho mám normálně jako při MS i s těmi jakoby sraženinami,nebo já nevím,jak to nazvat,máme teda dané tři embryjka

veri2424
20. říj 2013

@radka78 ja tedy byla těhotna normálně, nic jsem nebrala, ale v druhém těhu jsem krvácela hodně, dokonce jsem jela rychlou do nemocnice. Doktor se bál a ja myslela že je po těhu a malá se držela zuby nehty. 🙂

majka43
20. říj 2013

@radka78 Taky holkám třeba zvedly utroš,když krvácely, já ho brala 3x2. Některý berou 4-0-4

majka43
20. říj 2013

@radka78 Ty teda máš malou dávku. Já bych si ho zvedla.

veri2424
20. říj 2013

@radka78 určitě si dej ten citron. A lehni si a klidně si dej něco pod zadek. Ja takhle ležela i v te nemocnici.

adelinka1
20. říj 2013

@radka78 ahoj, moje kamarádka takhle krvácela v 5- 6.t.t i kusy sliznice asi týden, brala utrogestan a dnes má doma 2 týdenní holčičku 🙂

123annynka
20. říj 2013

To krvácení je stále, nebo jen nárazově? Já to tak měla-potvrzené těhotenství a 2.dny na to bolest jako při MS a krvácení. Dr. mi předepsala Utrogestan a Ascorutin, doporučila odpočívat v poloze s podloženýma nohama. Byl to boj, ale na konci 4kg miminko 🙂 Držím palečky, ať to dopadne dobře!

radka78
autor
20. říj 2013

děkuji Vám moc za povzbuzení všem...
@majka43 sama si zvednout utrouš?🙂
@123annynka ted už tedy krvácím méně,odpoledne to bylo opravdu hrozně...ale už i menší bolesti...
@veri2424 citron nemám,stačí citronka?🙂

mooncaa
20. říj 2013

@radka78 Zažila jsem 2x, jednou to byl potrat dvojčete (měla jsem zavedeny 2) a Eli to přežila, i když jsem odkrvácela celou sliznici (říkal Dr. na UZ), podruhé jsem měla zavedeno jedno a to bohužel odešlo (je to rok). Oboje krvácení silnější než MS, jen u prvního to nebyly křeče u druhého jo. Dělala jsem si po 2 dnech těhotenské testy, v tom první případě stále sílily, v tom druhém slábly.
Mohou to být oba případy, držím palce ať je to ta lepší varianta, nezbývá než čekat a doufat. Držím palce.

majka43
20. říj 2013

@radka78 Já jak se znám, tak bych to udělala. 😉 Aspoň do tý doby, než bych pčestala špinit.

kaijko
20. říj 2013

@radka78 nic bych si sama nezvedala..Porad to jsou leky na predpis... 😉 Muze to byt jen hematom..Kez by 😉 Zitra budes chytrejsi. Ten strach a to cekani je sileny ☹ Ale nakonec to stoji za to 🙂

veri2424
20. říj 2013

@radka78 Ahoj, snad jo. Pomáhá i ocet s vodou.
Hodně holek to i používá aby třeba o den přišla mrcha později. 🙂

veri2424
20. říj 2013

@radka78 a dej vědět, budu ti moc držet všechny palce! 🙂

radka78
autor
21. říj 2013

ahojky děvčata já vám strašně moc děkuju za podpporu,opravdu...jdu na krev 🙂 ale nevím,jestli u svého gynekologas budu vědět výsledky tentýž den,jako v caru,ale je to pro mě i finančně dostupnější,jelikož si už vše hradíme.Testy mám stále silně pozitivní.Já vím,asi je to šílený,ale dělám si normálně dva denně🙂
je to můj šestý ket,poprvé úplně pozitivní...je mi už skoro 35,prostě plaším hrozně moc...pak napíšu,děkuji 😉

pavlaru
21. říj 2013

@radka78
Doufám,že budeš mít víc štěstí než já.Držím ti palce.
Já bohužel ..... musím do nemocnice,bohužel ani jedno mimi se neudrželo.
Teď to necháme,máme sice ještě 1 mrazáčka,tak možná z jara.
Nemám sílu,v červenci a teď,už toho bylo na mě moc..

Držím ti palce!!!

radka78
autor
21. říj 2013

ahojky holky,tak dr.mi na ultrazvuku řekl,že je tam dutinka,ale zatím nebude dělat žádné závěry,,krvácení pořád mám,dostala jsem injekci...odebrali mi krev,ale výsledek budu vědět až zítra ráno,jelikož to bylo ne v Caru,ale u gynekologa...snad ani nedospím,ale dělala jsem si znova test,jestli čárka neslábne,je viditelná krásně,ale zdá se mi,že je slabší☹než na předchozích testech☹

radka78
autor
21. říj 2013

@pavlaru moc mě to mrzí,je to těžký já vím,je mi ted na nic docela,ale pořád se snažím tolik moc věřit...moc držím palce s mražáčkem🙂

pavlaru
21. říj 2013

@radka78
To bude dobrý,musíš věřit,hlavně se nestresuj a jen odpočívej =0)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru