Krvácím jako při MS, těhu mám potvrzené z krve, co dál?

radka78
20. říj 2013

Holky,stalo se některé z Vás to samé?pokud ano,napište,už jsem tak nějak zoufalá☹
jsem 18ctý den po Ket,12ctý den potvrzeno těhu hcg 200,dnes začalo od rána špinění a poté krvácení během dne..☹byla jsem na pohotovosti,ale to mi moc nepomohli,jelikož na UTZ není ještě nic vidět,mám jít zítra ke svému gynekologovi znovu na odběr...
takže tu ted sedím a nevím,potřebuji nějak asi povzbudit...chtěla bych pouze vědět,jestli jste to některá měla a přesto byla těhotná,(nemyslím tedy špinění,ale opravdu krvácení),mohlo to být tedy třeba odchod druhého embryjka jenom? děkuji🙂

radka78
autor
21. říj 2013

@pavlaru děkuji moc🙂

veri2424
21. říj 2013

Ahoj, tak testům se v tomhle moc věřit nedá, můžeš mít trošku zředenou moč a hned bude čárka slabší
Hlavně že na utz se něco začíná konat. 🙂 uvidíš jak zítra ta krev. Ja z tebe snad taky nebudu spat. 😀 Přeji strašně moc štěstí. 🙂

radka78
autor
22. říj 2013

@veri2424 ahojky,koukám,že jsi noční ptáček🙂ještě v půl jedný na netu🙂 je to strašně nekonečný,mám volat až po deváté hodině,dostala jsem nějaké injekce,které se píchají do svalu,na ty mám chodit,ale nejdřív se chci dozvědět,zda je ta krev v pohodě dnes,jestli by to mělo vůbec cenu no.-(
děkuju za podporu🙂

radka78
autor
22. říj 2013

@veri2424 jinak pořád mám jako tmavěrůžovou krev,bolesti jak při MS,test je stále pozitivní....je to hrozný,když pořád nevím...

tyna_as
22. říj 2013

Ahoj, drzim moc palce, ja mam v tomto ohledu bohuzel zkusenost negativni, ale bylo to otehotneni prirozene. Pred rokem mi vysly pozitivni 2 testy po ca tyden zmeskane MS, ale ani jsem to nestihla potvrdit u Dr. Odleteli jsme na dovolenou do Turecka a hned po priletu jsem zacala krvacet - jako MS, ale dost silnejsi a cely tyden ☹ Spatne mi jinak nebylo, ale jak ze me sly ven ty kusy, bylo mi jasne, ze mimi je pryc. A muj doktor to pak po navratu vubec neresil, pry je to prirozene, ani me nechtel videt (ale test jsem mela uz uplne negativni a dalsi perioda pak prisla normalne). No a dneska jsem v 8.mesici a tesim se na holcicku 🙂
Dej vedet, jak jsi dopadla a hlavne se nijak nenamahej!

radka78
autor
22. říj 2013

Tak holky zlatý hcg mám 850 jsem 3 týdny,tak minulý týden bylo 200,takže by mělo být oki🙂...ale pořád se budu strachovat,to je jasný🙂 a moc Vám děkuji....ale jen pište svoje zkušenosti,je dobrý se s někým podělit...a hodně moc dělá i ta podpora...

veri2424
22. říj 2013

@radka78 Ahojky, ja nějak nemůžu spát poslední dobou. 🙂
Jsem moc ráda, že krev je v pohodě 🙂 jen tak dál a bude to super. Třeba tam budou všechny tři a ještě se budeš divit. 😀
Ja dnes dělala test a úplně snehobílo.... tak nevím, před dvěma dny duch a dnes prd... uvidíme 🙂

kolino
22. říj 2013

@radka78 Ahojky jsem po ivf zavedeno 1 ze začátku nervy jestli to vůbec vyšlo, chodila jsem na krev ,pomalu stoupalo hcg na utz nešlo nic vidět když konečně šlo něco vidět tak mi řekli ,že jsou tam 2 (to druhé byl už začínající hematom, vypadá to na utz stejně)....nakonec jsem začala krvácet ,ale neskutečně moc silně, šly ze mě kusy velké jako dlaň, a noční vložka za 15 minut byla prolitá krví a jeli jsme na pohotovost tam mi řekli ,že jsem potratila, nebo spíše ,že potrácím, no humus tak jsem jela domů,že finišujem, další den bez známky špinění, přišel večer a zase stejná hrůza tak opět pohotovost a stejný scénař, když jsem nad ránem doma omdlela ,vysílením neboli velkou ztrátou krve odvezli mě do nemocnice a tam mi řekl, že ráno půjdu na revizi, po vizitě si mě vzal primář na vyšetření a řekl ,že je prosperujicí plod ,ale vedle něj hematom velký 7cm který stále se plní krví a neví odkud se krev hromadí. revizi jsem nepodstoupila, chtěla jsem dát šanci, vždyť bilo srdíčko!!!!!!!! po 3 týdnech v nemocnici jsem byla propuštěná domů, hematom stále velký ,ale bez krvácení miminko rostlo, vytlačovalo ten hematom avšak mimi pár milimetrů a hematom 7cm mazec, ale je to bojovníček , za 3 měsíce půjdu rodit!! ♥ jsem jasný důkaz ,že i když hodně krvácí jasnou červenou krví tak není ještě konec!!! prosím tedy všechny holky jakmile začnete špinit nebo krvácet a máte // začněte do sebe ládovat ascorutin, mě ho nasadili ,až 4 den v nemocnici a po 1 dnu z té hrůzy jsem jen slabounce špinila! takže je to fakt zázrak a je volně prodejný. dodnes nechápu jak přes to množství krve a kusy velké co ze mě šly to naše miminko vybojovalo...mám za sebou dva potraty takže asi dva andílci strážní nade mnou drželi ochranou ruku a nedovolili abych byla znovu nešťastná!!
Drž se a věř určitě to dobře dopadne!!! já ani minutu nepochybovala, ač doktoři tomu nedávali žádnou šanci! až se mi miláček narodí napíšu o tom tady příběh, zatím jsem stále opatrná....,ale už jen kousek od cíle ♥

radka78
autor
22. říj 2013

@kolino moc hezkej příběh a hrozně trnitá cesta k tomu🙂ale přeju hlavně hodně štěstí a děkuju za povzbuzení,určo moc pomohlo🙂

radka78
autor
22. říj 2013

@veri2424 držím moc pěsti! opravdu!
ale myslím,že tři tam asi nebudou,viděl jen jednu tečku🙂

kolino
22. říj 2013

@radka78 moc nerada vzpomínám na začátek, ale vím, že je dost motivující pro ostatní holky co to právě prožívají, sám primář v nemocnici říkal, že se s tím za skoro 20let praxe nesetkal ,aby přes takové krvácení a tak velký hematom se mimčo udrželo. no jo bylo vymodlené, genetický vybráno 😀 tak aby nebojovalo!!! a má to být holčička, tak to my v tom máme jasno, ženské vydržíme neskutečně moc!!

radka78
autor
22. říj 2013

@kolino no samozřejmě ,že vydržíme,jakej chlap má takovýhle starosti?jo ty naši,co s náma jsou,ale my to prožíváme i vnitřně fyzicky,oni jsou jen naší oporou🙂 moc držím palce až do porodu a at je holčina sladoučká a zdravá🙂a počkej,až jí to budete jednou vyprávět,jak musela bojovat🙂))tak tomu ani nebude věřit🙂

123annynka
23. říj 2013

@radka78 jak už jsem napsala, prošla jsem si touto zkušeností taky a moc jsem si přála, abych tyto problémy už nikdy řešit nemusela... no a teď jsem se přistihla, že to opět prožívám spolu s vámi 🙂 Moc moc moc držím palečky, ať to dopadne jak nejlíp může, kdybych měla srdíčko, hned bych vám ho poslala! A trochu pro odlehčení-
@kolino počítejte s tím, že tito prenatální bojovníčci si svou povahu přenášejí i do života, takže jejich výchova bude boj i pro vás 🙂

kolino
23. říj 2013

@123annynka to jsem zrovna nechtěla slyšet 😀 😀 včera jsme se dívali s chlapem na ten český film Martin a Venuše...... a můj byl v šoku s těch holčiček co vyváděli 😀 prý slib mi ,že naše taková nebude 😅

radka78
autor
23. říj 2013

@123annynka moc děkujeme🙂 jo mám to samé...také to prožívám pořád dokola se všemi a je mi to líto,že je tolik žen,co mají problémy otěhotnět,je nás pořád víc a víc...☹

123annynka
23. říj 2013

@kolino Nóóó... tak třeba zrovna to vaše miminko bude jiné 😀 (hmm... a zrovna holčička, tak o tom bych taky mohla vyprávět) 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru