Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

yasmin07
autor
1. srp 2007

taky se asi pátku nedočkám 🙂 dám pak vědět,jak to tam probíhalo.

petra1981
1. srp 2007

Ahojky,jsem také jedna ze snažilek asi 4. měsíc se pokoušíme o mimi a pořád nic. ☹ Brala jsem asi 7 let HA, když jsem vysadila tak to bylo chvíli pravidelné minulý měsíc se to zpozdilo o týden a teď už o čtvrnáct dní. Udělala jsem si tedy test a vyšel negativní,po 4. dnech jsem si ho udělala znovu a opět negativní. 😠 Bojím se doufat že by snad svitla naděje.Myslíte že mohu doufat???

evcula
1. srp 2007

Ahoj ženský, tak se přidávám. V červnu jsem vysadila, teď se mi o týden zpozdila MS, to se mi snad ani nikdy nestalo většinou jsem to měla za 25dní.no včera jsem začala špinit, testík vyšel negativní.Prášky jsem brala také 7let,člověk by si přál aby to bylo co nejdřív, nevíte přesně kdy jsou ty plodné dny?

petra1981
1. srp 2007

evcula:s tím soulasím, tak bych to chtěla hned, nejdřív to člověk odkládá a pak se nemůže dočkat viď? Jinak jsem četla že se může po vysazení MS rozhodit, není to asi nic neobvyklého, každopádně plodné dny zjistíš asi nejlépe měřením bazální teploty, sama jsem s ní teprve začala, takže nemůžu moc poreferovat, ale zdá se mi to spolehlivé.

yasmin07
autor
1. srp 2007

evcula: ahoj, zkus zadat www.zena-in.cz - najdes tam menstruační kalendář a plodné dny se ti spočítají 🙂

evcula
2. srp 2007

ahoj ženský, moc děkuji za rady.slyšela jsem , že po vysazení to jde rychle, ale myslím, že když jsou jen 4dny plodné v měsíci,tak to až tak rychlé nebude 😒 no asi na to člověk nesmí stále myslet.ale jsem ráda, že jsem objevila takovéto stránky.tu jdu mrknout na ten kalendář.

kath
5. srp 2007

Ahoj holky,
prosím vás, asi budu trapná, ale zajímalo by mě, za jakou dobu se vám ukáže na testu // ? Abych pravdu řekla, tak testům moc nedůvěřuji, nemusí být vůbec pravdivé. Kamarádka si dělala test a byl negativní. Když zašla k doktorce, tak zjistila, že je v 5. týdnu. Děkuji za odpověď. Mějte se zatím. 😉

yasmin07
autor
6. srp 2007

Ahoj, já jsem měla // 3 dny před ms, ale ta druhá byla slabá, V den ms už byla silná.

dripik
6. srp 2007

yasmin07: Jak jsi dopadla v pátek u dr.?

p_avlina
6. srp 2007

kacamar: ahojky, tak uz jsem tu, bohuzel jsem na dovcu neodjela ☹ tehotenstvi se potvrdilo, ale bohuzel jsem potratila ☹ Odhadovali to na 6TT. Doufam, ze u tebe je vse v poradku, drzim palecky 🙂 papa

dripik
6. srp 2007

p_avlina:To je mi líto, nakonec jsi šla k tomu dr. před dovolnenou?

yasmin07
autor
6. srp 2007

Ani se neptej 🙂 Musela jsem na služební cestu, neodkladně, tak jdu ve středu 🙂 Co ty, jdeš dneska?

dripik
6. srp 2007

yasmin07:ano jdu dneska jsem jak na trní

yasmin07
autor
6. srp 2007

dripik: pak dej určitě vědět do společného termínu duben 🙂 jak ti to dopadlo.Budu držet palečky, ať je to ok a ať prcka uvidíš 😉 V kolik tam jdeš?

dripik
6. srp 2007

yasmin07:jsem tam objednaná na 17h. pak určitě napíšu.Děkuji

p_avlina
6. srp 2007

dripik: jj, sla jsem tam nakonec jeste v patek, vse bylo v pohode, ale v sobotu vecer me zacalo bolet silene bricho a v nedeli jsem uz lezela v nemocnici ☹

yasmin07
autor
6. srp 2007

p_avlina. taky je mi to moc líto, příště to určitě vyjde 🙂

p_avlina
6. srp 2007

diky holky 😎 Snad to vyjde pozdeji 😉

kacamar
6. srp 2007

p_avlina, to je mi moc líto ☹ ☹ ☹ Budu držet palečky, ať vám to vyjde co nejdřív znovu .
U mě zatím vše OK. Zítra jdu k Dr. Snad bude srdíčko 😝

lena13
3. led 2008

ahojky holky,jsem tu nova.jsem to tak porcitala.my jsme se s manzelem snazily 1 mesic 😉 nemohla jsem uverit jaky jsme meli stesti.ted v zari se nam narodila krasna holcicka Claudia.Moc vam vsem preji at se snazilkam povede a tehulkam at je vse ok 🙂

marquetka
13. led 2008

Holky, je mozne povazovat test za pozitivni, kdyz je tam takovy stin druhe carky? Mam techto Mamma testu hodne, vzdycky vysly naprosto bez naznaku carky a ted tam takova svetloulinka druha je. Jo, jsem 14DPO. 😅

kalerat
13. led 2008

Marquetko nejlepší bude když budeš test opakovat zítra ráno a uvidíš jestli čárka tloustne 😉

hame
13. led 2008

marguetka: Já myslím že jo - pokud tam něco je máš zvýšenou hladinu HCG 😉 Koukni na ke mě do alba já jsem dnes tak 14DPO a taky je jen slabá ta druhá ale je tam 😀

kackaxno1
13. led 2008

Ahoj! Můžete mi poradit? 🙂 Je možné, že bych byla těhu? MS má zpoždění týden, příznaky bych taky měla, je mi zle, zvláštní bolest v podbřišku, ale test byl včera negativní.

ededik
13. led 2008

Ahoj, BT si nemeriaš ??? Je možné, že si mala ovulku neskôr a preto ti test ešte neukáže pozitívny výsledok.
Skús to znova o 2 dni a ráno, vtedy je hladina HCG najvyšia.
Držím palce. 🙂

kackaxno1
13. led 2008

Díky, jsem už jako na trní, jsem teprv 2 měsíc po vysazení HA tak si říkám, že je to třeba kvůli tomu. Ale cítím se zvláštně 🙂

ededik
13. led 2008

A netušíš koľký deň po ovulke práve si ??? Podľa toho by sa to dalo vypočítať. Máš 28 dňový cyklus ??

marquetka
13. led 2008

Kackaxno, to je po vysazeni HA normalni stav, ja mela prvni cyklus asi 80 dni, tedka jsem asi tak 35. den 😅

Hame, tak ta "moje" druha carka je zrovna takova.

kackaxno1
13. led 2008

Jo tak to nevím, poslední MS jsem měla 9. 12. a před práškama jsem ho měla vždy pravidelný

ededik
13. led 2008

Nooooo, tak si ho zopakuj pekne zajtra alebo pozajtra ráno. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru