Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

evitkamalicka
13. led 2008

ahoj kocky, kolko dni po ovulke by uz moholi vyjst //?

nemo1985
13. led 2008

evitko : test ti ukáže klidně 2dny po očekávané MS 😀

evitkamalicka
13. led 2008

nemo tak skusim potom ked bude meskat

marquetka
13. led 2008

Evitka, zalezi na tom, jak dlouhou mas lutealni fazi. A tak den po te lhute muzes testovat. 😵

marquetka
14. led 2008

Ahojky, zase ja, zase dotaz. Nedelala jsem ten test z te uplni prvni ranni moci (v polospanku jsem byla nad ranem na wc), druha carecka je o neco mene viditelna, nez vcera, test jine znacky, se stejnou citlivosti je jasne negativni. Teplota vylitla dneska hodne vysoko, o 0,6 °C vic nez vcera. Mam jeste doufat???

koni.klec
15. led 2008

No Maquet nevim nevim. Jestli se ta slaboulinka carka ukazala v limitu, tak bych to brala velice nadejne, jestli ne, tak to ber s rezervou. Mela jsem prede dvema mesici 2 negativni testy pred vynechani a 3. se slaboulinkou a MS stejne prisla. Ale ta slaba se ukazala asi az za 10 min a vsechny testy byly ruznych znacek. Ted jsem asi 8/9 DPO a citim se hoodne divne a nejradeji bych testla, protoze za 3 dny jedu na dovolenou a chtela bych to vedet predem, kdyby neco... Jenze se bojim prave, ze tam nic nebude, takze to stejne nema smysl a vezmu mozna testy i tampony s sebou. 😅
Jinak s tema priznakama je to docela osemetny, snazime se jen 3. cyklus a priznaky mam po OVU vzdycky, takze bych rekla, ze je to psychologicky. Navic v minulym cyklu mi MS meskala 3 dny, coz se nestava. Teplota byla furt nad 37 stupnu, i kdyz si pravidelne BT nemerim, tak pred MS jsem si ze zvedavosti merila. Tentokrat me ale na rozdil od tech dvou predchozich cyklu jeste boli v zadech, teda v krizi. Asi prece jen zitra tesnu, testovaci zasobu mam docela solidni.

PS: Ranni moc se da povazovat i po 6h spanku, takze i treba v noci nebo napr. ve 4 rano.

forensica
15. led 2008

koni.klec- ja ti nevim..ja dnes testovala 12 DPO (minuly mesic jsem uz spinila v tuto dobu) a prd takze me to docela zklamalo ☹ ..takze bacha at netestujes moc brzo,jelikoz pak stejne muzes dojit k zaveru ze mozna jsi tehotna,jen to ten test nezaznamenal, jelikoz bylo moc brzo 😉 ..byt tebou tak to necham na pozdeji
Taky carka po 10min uz je pozde, mozna to byla jen z vypareni a s priznakama nevim...ja mam kazdy mesic spustu priznaku a pak stejne prdlajs 😀

pejty
15. led 2008

čau kočky,tak mně se druhá čárka ukázala až 15DPO a tááák slaboulinká a po limitu,že jsem to ani nebrala vážně...no a pak ode dne sílila a sílila...tak nedělat test moc brzy!! 😉

sluninka
15. led 2008

evitka...některé testy Ti ukážou // už 2dny po oplodnění 😉

gandalfka
15. led 2008

Ahojky holky, omlouvám se, že Vám do toho lezu, ale potřebovala bych poradit. Jsem 21DC, 7DPO. Již den po OVU se ukázaly bolesti v podbříšku (ty mívám i normálně, nyní jsem ale musela povolovat i pásek, to normální není), špatně od žaludku, včera pocit jako kdyby přicházel zánět močáku (mívám). Dnes v noci jsem skoro nespala (pocit teploty, ale nebyla). BT měřím chvilinku(36,4; 36,6; 36,1; 36,6; 36,9)Včera odpo jsem se testla, velice slaboulinká druhá čárka, dnes ráno na testu výsměšně jen ta testovací Nemáte někdo podobné zkušenosti???Díky za odpověď...

evitkamalicka
15. led 2008

sluni ja cakam - necakam mrchu v piatok, tak uvidime

lenkab.
15. led 2008

holky nemá cenu dělat test moc brzy mě to ukázalo slaboulinkato 11den po ovulce. Gandalfka teploty lezou nahoru tak snad tam zustanou,držím pěstičky. Evitkamalicka i tobě držím pěstičky at nedorazí mrcha a jsou //.

evitkamalicka
15. led 2008

lenkab dakujem

sylvka
15. led 2008

Ahoj dělala jsem si testy první den vynechání MS a byl pozitivní a druhý den také.Třetí den je zítra 😀 😀 😀

sluninka
15. led 2008

sylvka...do třetice všeho dobrého 😀 tak se zítra ozvi a hulá objednat se k dr 😵

singid
16. led 2008

ahojky děvčata, registrovaná jsem dlouho, ale poslední rok nemám moc času, tak jen pročítám 🙂
s manžílkem jsme se začali snažit v červenci 07, ale myslím si, že první dva měsíce jsme se netrefili do těch správných dnů (nejdřív marodil manžel, pak já☹). HA jsem vysadila před 2 lety protože mi nevyhovovala.

Od září mám problém s menstruací - třeba i 10-14 dní špinění před MS, takže mi dal doktor Proveru na srovnání. V prosinci to vůbec nepomohlo (akorát jsem tedy špinila "jen" 7 dní před MS) a tento měsíc mám naopak zase zpoždění. Trochu z toho blbnu, protože někdy mám cyklus 28 dní, někdy i 33, tak nevím. BT jsem si měřila před zářím asi 2 měsíce a stoupání i pokles teploty tam je, takže ovulace snad probíhá.

Nyní jsem 30 DC a MS nikde, i když příznaky mám, že přijde. Že jsem těhu neuvěřím dokud mi to nepotvrdí doktor, protože už jednou jsem si myslela, že těhu jsem a pak MS stejně přišla a to zklamání bylo hrozné. Neuvěřitelně mě nyní bolí prsa po stranách, podprsenku mám nyní za trest, to jsem nikdy nemívala 😒 mám nafouklé břicho a trochu divné pocity při čůrání (jako bych nastydla) a podbřišek mě pobolívá jen trochu, což je divné, protože jsem vždy před MS měla pocit, že v břiše tahám kupu kamení (slabé křeče jsem měla třeba jen proto, že jsem vstala z křesla....).

Tak teď mám asi zpoždění kvůli té Proveře, píšou tam, že po dobrání se MS objeví do 3-7 dní, dnes je to 5 den po dobrání... včera jsem se navíc testovala Mamatestem Comfort a nic....
Přeji všem, aby brzy viděly ten báječný zázrak 2 čárek 🙂 🙂

koni.klec
16. led 2008

Ja jsem to taky nevydrzela a testla dnes rano (asi 9 DPO) a nic. Jenze ja mam taky cykly 25-30, a posledni dokonce vyjimecne 32, takze vlastne nevim, kdy to mam mit (+/- 5 dni zadna mira). Prumernej cyklus za lonskej rok mam 27, a dnes rano jsem testovala 25 DC, takze teoreticky zas tak brzo ne, ale podle OVU test, mam nejspis 9 DPO, takze pockam 3 dny a testnu 12 DPO. Jestli tam nebude ani naznak, tak myslim, ze je to zabity. Zase budu mit klidnou dovolenou a nebude me hlodat, ze jsem treba v tom, i kdyz MS dostanu pozdeji. Vubec si myslim, ze ta psychika je fakt pekna mracha. Minulej mesic jsem mela poprve za zivot tak dlouhej cyklus (32).

martina.bebe
13. kvě 2008

martina.bebe • snž • Dnes
Ahoj chci se zeptat ted jsem si dělala test mamatest a je tam jedna čárka ta co tam je vždycky a ta druhá co značí těhu tam je taky ale není ružová ale naopak je bílá a pozadí je lehce naružovělě nevíte někdo co to je?

martina.bebe
13. kvě 2008

ten test jsem si dělala dnes ráno 😉

martina.bebe
14. kvě 2008

Ahoj tak jsem opákla test a stalo se mi to co včera a po uplynutí doby na testu nic není nevím co si mám myslet ☹

prdecek
14. kvě 2008

marti tak to je škoda, tak to asi nevyšlo, ale uvidíš za pár dní ! 😉

ninus81
15. kvě 2008

Ahoj holky tak jsem tu dnes poprvé....tak vás moc zdravím 🙂 Tak já jsem své měsíčky čekala 12.5 a nedostavili se takže dva dny po vynechání jsem si dělala těhu test a na něm se objevili čáky // ta druhé ale hodně slabá,další den už byla celkem vyditelná ale dnes jsem byla u svého gynekologa a ten po shlednutí mých testů řekl že jsou negativní ☹ ani mě neprohlédl a jen mi od sestřičky nechal nabrat krev na HCG a zítra se dozvím výsledky a ještě mi nechal dát injekci na vyvolání měsíčku a ještě mi předepsal ustrogen (asi tak se to píše )Hlavně mě začali strasně bolet prsa - to je hrůza prostě na sobě citím něco jiného a doktor mě řekl že bolest prsou je tím že nepřišli měsíčky??? a co vy a těhu testy????? jinak o miminko se snažíme cca 1 rok

misakri
15. kvě 2008

ninus81.. promiň, že to napíšu, tak naplno, ale "to si děláš prdel, ne?!!"... co je to za doktora, že pozná, jestli jsi těhu nebo ne od pohledu... 😠 😠 😠

ygreen
15. kvě 2008

ninus: tvůj doktor je idiot, těhu testy se většinou mýlí pokud neukážou // a přesto jsi těhotná, ale pozitivně falešný nebývají.
Ale neboj, myslím, že jsem četla, že pokud už těhu jsi vyvolávačka plodu neublíží.
Jo a pokud zjistíš, že jsi těhu dle krve, poděkuj a okamžitě změň lékaře.

misakri
15. kvě 2008

ygreen má naprostou pravdu, jestli jsi těhu, tak změň doktora.. to je přístup tohleto, "profesionál" 😠 😠 😠

ninus81
16. kvě 2008

misakri.. ahojky tak jsem dnes volala na výsledky krve,hladina HCG v krvi je mírně zvýšená takže mě v pondělí čeká další krev ale prostě to na sobě cítím že je něco jinak 🙂 a i doktor byl milý tak uvidím v ponděli držte mi palečky

luckaaa13
16. kvě 2008

Ahoj holky, můžu mezi vás? Já jsem vysadila HA v říjnu 2007 a snažit jsme se začali od 1.1.08 zatím bohužel bez výsledně, no teda snažit jsme se začali tento měsíc předchozí čtyři jsme nechávali náhodě, ale čím dál víc mě příchod té mrchy rozhodí a tentokrát jsem se bohužel rozbrečela a miláček (manžel až příští rok) to viděl, tak jsme se začali snažit. Vadí mu když jsem smutná. No a já teď čekám jestli přijde nebo nepřijde. Dostat to mám až 29.5. to je hrozně dlouhááá doba ☹ tentokrát jsem dělala i ovu testy, kontrolovala čípek a měřila. Myslím, že do ovu jsme se trefili, doufám. Teď už jen jestli se to povedlo. Doteď jsem to tu četla jako napínavou knížku a všem co mají // gratuluju a tiše závidím a ostatním držím pěstičky. 😅

mata1
22. kvě 2008

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Ninus tobě držím palečky. A teď k mému problému. HA jsem ještě nevysadila, ale poslední MS, byla tak strašně slabá, spíše takové špinění, které trvalo jen krátce. Asi za 4 dny po té mi začalo být špatně jako na zvracení a to trvá dodnes. Ale je to hlavně večer, že by večerní nevolnosti 😀 ? Sice jsem si dělala těhu test, ale vyšla mi jen jedna /. Myslíte, že bych mohla být těhotná? 😉

misa.ottovka
22. kvě 2008

Ahoj holky.
mati existují takové případy selhání antikoncepce, zkus udělat ještě jeden testík, pokud bude zase negativní a MS po vynechání HA nedorazí zajdi k doktorovi...

Já čekám MS 23.5., zítra, tak uvidíme....

makoush
22. kvě 2008

Ahojda děvčata, ráda bych se vás zkušených "testerek" 😉 optala na zahadu s tehu testem. Uz 5.den meškám (MS měla prijit v sobotu). V pondělí Mamatest = negativní, ve středu Mamatest = negativní, avšak stále nic. Začínám si říkat, jestli jsem si to těhotenství nefsugerovala...ach jo.. prosim prosim stalo se to některé z vás? tzn. že by test byl negativní a i presto tehu bylo? díííky moc...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru