Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

yasmin07
autor
13. črc 2007

Ještě mě napadá..je možné třeba 8. den cítit nějaké příznaky, třeba bolesti v podbřišku jako před MS atd.?

schimi
13. črc 2007

Nevím, nevím..Tady každej radši čeká až na plánovanou mršku a potom si to teprve zkusí..Ale dnes jsem si koupila test, kterej se dá dělat už pět dní po oplodnění..Tak ho zítra zkusím..

happykaty
13. črc 2007

Ahoj holky, na většině testů píšou, že se má dělat až 1. den po vynechání MS.

kaczka
13. črc 2007

Holky,on jde udělat i třeba 5 dní po oplodnění,jenže to už musí být vajíčko uhnízděné a produkovat hcg,což u plno holek není a stane se to až později!!Takže bych klído počkala ža na 1. den MS,ale i ten výsledek nemusí být konečný!!A příznaky klído mít můžeš!!Já měla taky ještě před testem!

verusky
13. črc 2007

ja bych taky pockala. za prve usetris a za druhe, jistota je jistota. takhle budes kazdy den doufat a druhy prouzek muze prijit, ale taky nemusi. priznaky jsem taky citila jeste pred vynechanim ms...

yasmin07
autor
13. črc 2007

já vím,ale znáte to 😒

yasmin07
autor
13. črc 2007

Často slýchávám názor, že po vysazení HA je v prvních měsících větší šance na oplodnění. Otěhotněla jste některá ,,hned" po vysazení HA?

georgine
13. črc 2007

yasmin nemá smysl vyhazovat penize.. al ena druhou stranu pokud ti jiste porbehla ovu a vis který den tak pak u me to test duveryhodne odhalil 10DPO

stejne neni kam spechat, pak cekás az bude mimi dostatecne velke aby si mohla jit na utz a tak dál.. clovek cele tehu furt jenom ceká a tápe.. 😅

kristynaw
13. črc 2007

no,ja mela priznaky a pozitini test jeste pred vynechanim MS...

yasmin07
autor
13. črc 2007

kristynaw: a jak dlouho před MS?

kristynaw
13. črc 2007

priznaky asi tyden pred vynechanim a test jsem delala v sobotu,MS ocekavala v pondeli,takze dva dny pred vynechanim MS uz to bylo pozitivni,ale ja jsem specialni pripad,i srdicko jsme slyseli na ultrazvuku uz v sestem tydnu,coz se pry nestava,takze nevim,podle me se nerid🙂

mogi
13. črc 2007

ahojky holky,mam trosku jiny problem,jsem dnes 34 DC a testiky jsou stale negativni.Mivam ms po 30-32 dnech.Je mozne ze se muzou // ukazat az pozdeji?Nevim co si mam myslet a na doktora je asi stejne brzy...nevim ☹

kristynaw
13. črc 2007

muzou se ti ukazat pozdeji,jeste pockej, v podstate meskas "jen"dva dny

kaczka
13. črc 2007

Mogi já měla // až 44DC

mogi
13. črc 2007

asi mi nic jineho nezbyva..moc bych si // prala.Jsem nedockavec 🙂

kristynaw
13. črc 2007

no to znam🙂

kath
13. črc 2007

Ahoj, tak se přidávám do diskuse. HA jsem vysadila v dubnu, pak jsem měla ještě tu "pseudomenstruaci" a ta další (ta pravá) přišla až po 44 dnech. Teď jsem na tom podobně. Čekám a čekám (ještě 4 dny do 44 dnů očekávané MS), taky mě pobolívá v podbříšku, no vlastně už delší dobu, ale ještě raději počkám. Byla bych moc šťastná kdybych byla těhu, ale nechci si dělat plané naděje. Byla bych pak zklamaná. Testík jsem zkoušela, ale myslím si, že je to moc brzy.

kristynaw
13. črc 2007

holky vydrzte,pak ta radost stoji za to🙂

kath
13. črc 2007

Jo,jo. To věřím 🙂

mogi
13. črc 2007

Ja asi tehulka nebudu,nebo aspon v to nedoufam.Pouzila jse citlivejsi testik(5-8 dni po oplodneni) a byl negativni,takze mel stejne asi pravdu ☹

terezita
13. črc 2007

to jeste nic znamenat nemusi..

kristynaw
13. črc 2007

presne tak,jeste pockej,treba tyden a pak uvidis,bud prijde MS ,nebo zkusis novy test

terezita
13. črc 2007

ja teda testiky pred ocekavanou mrskou nedelam. to bych z toho byla na budku uz uplne..

mogi
13. črc 2007

No uvidime..snad mrska neprijde a bude mimisek 🙂 Pockam do nedele a udelam novy testik

terezita
13. črc 2007

budu drzet palec, at se tam ukazou obe //! 😅

yasmin07
autor
13. črc 2007

mogi a kolikáty den ti má přijít MS?

mogi
13. črc 2007

Dekuju!!!
Mela prijit v utery nebo ve stredu.Mivam to po 30-32 dnech.Nekdy to trosku lita 😠

denousek
13. črc 2007

holky holky...upne vzpominam na sebe..vite kdy mi vysli // ??az jsem na to nemyslela,ne vazne...bylo to asi 5 dni po vynechani MS ale bylo to mooocc slabe....ale bacha uz sem se setkala i s tim ze testy ukazovali falesne // tak se hned neradujte...musite vydrzet....a udelat pak dalsi testik a pockat jestli druha carka je silnejsi!!!tak vam to preju...netestujte se moc brzo at nestresujete...fakt bych to zkusila az ten 5 den po vynechani,hodne moc holkam to ani driv neukaze...ale nekterym uz 1.den vynechani.je to individualni no...

terezita
13. črc 2007

no mne muj doktor rikal, ze mam zkusit testy v rozmezi tydne(event. od ruznych vyrobcu). a kdyz ani o tyden pozdeji nejsou //, tak bys tehu nemela byt.
v mem pripade to byl hormonalni problem..

mogi
13. črc 2007

Nemuzu se dockat nedele,to uz by to melo byt"jasne"..
Denousek:jsem taky z prostejova 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru