Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

lussi
23. črc 2007

dripiku, já myslím, že budeš maminka 😉 Až to budeš mít potvrzeno tak dej vědět 🙂

dripik
23. črc 2007

lussi: Děkuji krásně jsi to napsala, jen tomu nějak nemůžu uvěřit, že by se nám to povedlo tak brzy, po tom jak tady čtu jak některé holčiny s tím mají trable!Dám vědět určitě děkuji!

poletucha
23. črc 2007

holky moc děkuju za zkušenosti...jsem klidnější 😎
dripik-držim pěstičky ať je to mimi!! Byla jsi u doktora kvůli tomu špinění?

dripik
23. črc 2007

Ne nebyla, říkala jsem si, že je to normální po vysazení, byla to první MS bez prášků, tak sand to bude OK. Ale ty pokud máš obavu tak si s tím zajdi.

poletucha
23. črc 2007

ani tak obavy nemám...spíš jsem zvědavá 😉

handulacek
24. črc 2007

Ahoj holky, mohu se k vám přidat? Mám po vysazení HA a také jsme se s manželem začali snažit.

denousek
25. črc 2007

dripik jak si dopadla??

luuciee83
25. črc 2007

Dripik, já bych to taky viděla na těhu - u mě to na začátku bylo dost podobné 😉 takže držím palečky a dej vědět co a jak 😉

dripik
26. črc 2007

Ahojte holky, k dr. jdu až 6.8., ale příznaky mám a // na testu jsou už zřetelné, příznaky se mi taky hlasí, jsem stále unavená, dělám v zubní ordinaci se čtyřruční asistencí sestru, takže se musím pomalu každé dvě hodiny najíst, jinak se mi začnou klepat ruce a jsem jako by nervózní, jakmile si dám třeba banán tak se to rychle spraví, takže zřejmě na mě chodí hypoglykémie...Špatně mi není, jen únava a bolest v podbřišku, MS samozřejmě nedorazila už druhý den...tak uvidíme co nám dr. poví...Díky, že na mě myslíte.

schimi
26. črc 2007

dripik: Gratuluju, myslím, že jsi jasná mamino!!

girll
27. črc 2007

Ahojky holky jsem první den po vynechání MS a tak sem dělala test (galmed set) a vyšel negativně. ☹ Jak tu pročítám vaše příběhy tak myslíte že bych mohla být přeci jen těhu???pořád mě bolí ty bradavky,nepřestalo to a jako by píchání na pravé straně.Myslela sem kdybych to přes víkend nedostala tak si ho zkusím udělat v pondělí.A myslíte že i kdyby on vyšel negativně mohla bych být přeci jen těhu???Děkuju moc za odpovědi 😉

dripik
27. črc 2007

Girll: Ahoj, co vím tak spoustě holek tady se // ukázaly až několik dnů po vynechání, příznaky na to máš, je možné že vajíčko ještě neprodukuje dostatečnoui hladinu HCG aby to bylo na ukázání čárky na testu,tak ještě vyčkej, kup si testíky, zkus i jiné značky, holky tady uvádí, že Mamatest je dobrý(já sama ho taky použila) a zkus testnout třeba zase pozítří. Myslím na Tebe a držím pěsti.

girll
27. črc 2007

dripik:Tak jo já letim pro mamatest 🙂,pokud ho budou mít,už ve 2 lékarnách ho neměli ☹ a zkusim ho v pondělí,doufám že to do té doby nedostanu.Jo a blahopřeji k mimi,tak at ti to u doktora vyjde a at jste oba zdravé 😉

petula1985
27. črc 2007

Ahojky jak se všichni máte???? Druhou čárečku mám pěkně viditelnou na testíku. V úterý jsem objednaná k lékaři. Jsem asi ve 4tt nebo 5tt. Jím hodně ovoce a zeleniny. Občas pobolívají záda a prsa. Jinak žádné příznaky ještě nemám. 🙂 🙂 🙂

dripik
27. črc 2007

girll: děkuju, ještě mám do doktora daleko nebo mi to přijde, že to je daleko a dokud neuvidím UZV a že je vše jak má, tak se radši moc neraduju, nerada bych byla zklamaná...Tak v pondělí dej vědět co a jak.

girll
27. črc 2007

dripik:Tak test je koupenej 🙂 Tak ted se jen modlit aby to přes víkend nepřišlo.Tak v pondělí dám vědět jak sem dopadla. 🙂 😎

renatak
30. črc 2007

Holky, já mám jinak přesnou MS zpožděnou 7 dní a testy pořád negativní. Jiné příznaky taky nemám. Když jsem to měla dostat, tak mě hodně bolelo břicho typicky menstruačně.Teď už ani to ne. O mimi se zatím nesnažíme, ale kdyby bylo tak budeme i tak rádi (já úplně šťastná).

naxi
30. črc 2007

Hojky, doporučuju testík Clear blue stojí asi 190 ale je teda spolehlivej.. bo mamatest.. mě se neukázal ani jeden pozitivní až Clearblue.. dělala jsem si asi 4 a byla jsem v 5tt a žádný krom zmiňovanýho CB byli negativní.. čistě negativní..

dripik
30. črc 2007

renatak: 7 dnů už je docela dost, nechceš si zavolat k dr. na krev?

dripik
30. črc 2007

girll: Tak jsk jsi dopadla?

vikvik
30. črc 2007

ahoj holky
ja ty tehotenske testy fakt nesnasim, na me snad nefunguji nebo co... bud jsou falesne pozitivni, nebo ukazuji, ze nic a pritom jsem tehotna byla. ted meskam MS 3dny a test opet negativni, teda carka tam je, ale takova nijaka... tak holt cekat a cekat...

renatak
31. črc 2007

dripik: jo, včera jsem byla u doktora na krvi. Dnes mám volat na výsledek. Ale asi těhu nejsem, zase mě začalo bolet břicho, ale pořád nic. Asi mě čeká vyvolávačka. Jsem na sebe hrozně naštvaná, protože doteď jsem měla MS jako hodinky a odteď už nebu jistý nikdy nic. Myslíte, že to může být jednorázová záležiost a vše se zase srovná do normálu, nebo mám počítat s tím, že se mi to bude stávat běžně? Ach jooo.....

petula1985
31. črc 2007

Ahojky holky, tak dnes ráno jsem byla u doktora a mimčo teda čekáme, dělal mi ultrazvuk je to ještě hodně malinké ale je to tam, asi tak 1.měsíc říkal, na kontrolu jdu na měsíc. Jsem moc šťastná 🙂 🙂 🙂

dripik
31. črc 2007

petula1985: Gartulace veliká a jak to, že jsi tak krátce ve vizitce máš že 3tt, předtím jsi tam měla už 7tt?

schimi
1. srp 2007

petula: gratuluju 😀 !! To je báječný.. Přišly na to docela brzo, teprve 3tt..

petula1985
1. srp 2007

Ahojky holky, tak už jsem si to tam nastavila správně ty týdny v tom nastavení. Všera jsem viděla ten ultrazvuk a byla vidět jen malinka tečka, ale byla vidět, doktor to i zvětšil, hodně malinký ještě. Koupila jsem si kyselinu listovou + vytamín B6. Holčičku chceme Natálku a chlapečka Davídka.
Na kontrolu jdu na měsíc, mají totiž dovolenou. To už by pak mělo jít slyšet i srdíčko 🙂 🙂 🙂

girll
1. srp 2007

Dripik:ahojky tak mrcha přišla v sobotu ☹ Tak sem z toho byla tak smutná že sem probulela celý den.Ale tento měsíc na to myslet nebudu a budu si jen užívat snaženíčko.Tak doufám že by to mohlo vyjít.Ted si snažim najít práci a uvidíme.A co ty??? 🙂

dripik
1. srp 2007

girll: To je mi líto, ale nevzdávej to a hurá na další snažení... Já zatím nic, k dr. jdu v pondělí, příznaky stále stále stejné, už se nemůžu dočkat co nám řekne! Holky myslíte, že by se takhle brzy dalo zjistit i mimoděložní a že uslyší i srdíčko?Budu v 6tt.

yasmin07
autor
1. srp 2007

dripik: já jdu v pátek poprvé k dr., měla bych být taky na zač.6 tt, tak by mně to co jsi psala taky hrozně zajímalo.

dripik
1. srp 2007

yasmin07:Tak se na vše zeptej a pak mi písni, já pondělka asi nedospím...děkuji a držím pěstičky ať je vše ok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru