Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

mata1
22. kvě 2008

miso, mám to v plánu. Udělat si ještě jeden testík a přemýšlím, že bych vysadila HA abych popřípadě neublížila miminku. Někde jsem četla, že to může negativně ovlivnit mimíska. Je fakt, že žaludek cítím stále. A nemám kvůli tomu ani hlad. Dobrá odtučňovací kůra 🙂, ale váha nechce jít dolů. 😒 😠

mata1
22. kvě 2008

makoush, nezoufej, sice nejsem žádná zkušená "testerka", ale četla jsem, že na některé testy to správně fungují až po nějaké době od vynechání MS. Záleží na testu. Zkus to tak za týden a uvidíš. Popřípadě navštiv svého gynekologa 🙂

makoush
22. kvě 2008

ahojda.. no,to je pravě to nejhorší.. čekat co z toho se vyklube.. během oběda si jdu koupit nejaky jiny 2 testy a uvidim..

bielanevesta
22. kvě 2008

Makoush ja som mala // až 11 deň od vynechania 😉

makoush
22. kvě 2008

bielanevesta: fakt? to mi dava nadeji 😉 i kdyz rada bych aby se to uz rozseklo, abysme vedeli,na cem jsme..

bielanevesta
22. kvě 2008

to verím ja som testovaal vtedy každý druhý deň a fakt presne na ten 11 tam boli// 😵

mata1
22. kvě 2008

tak to mám tedy taky šanci, že se tam ještě ukáží. 😉

luckaaa13
22. kvě 2008

makoush: moje sestra měla pozitivní test až ve 3. měsíci, je to blbý, ale je to tak, nechápu to, ale stalo se. V první i druhém měsíci byly negativní. Naděje umírá poslední. Já čekám MS 29.5. tak mám ještě týden záhad, ale bolí mě břicho a na zvracení je mi už 4. dny, ale asi je to něčím jiným 😀 však se dočkáme 😲

smardik
22. kvě 2008

makoush: já si dělala test 7dní po vynechání a byl negativní a po 14dnech tak už byli dvě slabé čárečky a fakt tam malý byl 🙂 , jen já tomu pořád nemohla uvěřit že jsem fakt v tom, další týden jsem šla k doktorovi s hezkýma nervama

mata1
22. kvě 2008

smardik, tak to ti blahopřeji 😀

smardik
22. kvě 2008

mata1: no prostě dítě celý tatínek 😀 😀 , jsem teprve v 18týdnu ale už nám dává hezky zabrat ted

mata1
22. kvě 2008

tak to si ještě užiješ 😀 😀

makoush
22. kvě 2008

Tak jsem si nakonec koupila jinou znacku testu tak uvidim, co z nej vyleze. Vyrobce z me spotreby musi mit urcite radost... 😝

mata1
23. kvě 2008

ahoj holky, tak jsem si koupila dnes nový test a zase jen jedna /. Ale přitom mi je pořád špatně a teď se přidalo i časté nutkání na záchod, tak tomu fakt moc neruzumím 😀

lucyje.k
28. kvě 2008

mata: Naprosto Tě chápu. Já mám dneska 3.den po termínu, kdy měl přijít menstruace. Včera jsem si dělala test a jen jedna / ☹ Jsem z toho zmatená (trošku zklamaná🙂 Pořád se ale necítím dobře - nevím, jestli jsou to příznaky nadcházející menstruace nebo těhotenství. ach jo, kéž by to bylo to druhé🙂

mata1
1. čer 2008

lucyje, tak tam mrcha pak přišla jen co jsem pro jistotu vysadila prášky. Ale stejně mě pořád bolí podbříšeka vaječníky a mám i citlivé bradavky. V tom aby se prase vyznalo 😀 . No nic. Zítra jdu na vyšetření, tak jsem zvědavá 😅

makoush
2. čer 2008

Ahojda všem..takže potvora nakonec dorazila z 10 dením zpozděním.. ☹ test byl stale negativni a asi se nemylil...takže tak...

alenka94
22. kvě 2012

Ahojky Chtělá bych se zeptat ..Mám zpoždené měsíčky už 3.týdny a ted už přetahuji na 4tyden test jsem si delala byla tam jen silná čarka ..Objednala jsem se pro jistotu jeste na gynekologie na utrazvuk ,,ale opavdu to nechapu mužete poradit ☹ ☹ ☹ ☹

skorepka
25. čer 2012

Ahojky vsem, my dceru pocali 3 dny pred ocekavanou MS, rika se ze je to velmi neplodne obdobi (my chteli zkusit ten pocit kdyz se "dela" dite) a otehotnela jsem. MS prisla ale jen na 3 dny a velmi slaba. To jsem netusila ze jsem tehu - verila jsem ze to bylo neplodne obdobi. 3dny pred dalsi MS jsem si delal test v podvecer a byla tam slaba carka. Ted se snazime od prostred cyklu, 1. pokud probehl dle norm na den ovulace. Ale nemerim, nepozoruji kdy ji mam, proste to nechavame jen tak . Ted je to tyden od ovulace, jsem zvedava jestli se povedlo nebo ne, tento patek nebo sobotu by mela prijit MS, tak uvidime.

ebsian
25. čer 2012

Světlá čárka byla 12 den od ovulace. 🙂

baraz
13. srp 2012

@skorepka ahoj, velmi mě potěšil tvůj příspěvek 🙂 my ten pocit chtěli zkusit dnes 🙂. MS mám dostat v neděli - takže 6 dnů před. dle tvého příspěvku se tedy nevylučuje že i nám by to mohlo vjít? jsem zvědavá .. pořád nad tím koukám, zda ikdybch dostala MS můžu být těhu nebo ne ..

skorepka
14. srp 2012

@baraz ahoj, jsem rada ze jsem te potesila, moje segra to mela stejne jako ja - pocli syna 3dny pred ms. Ale, obe dve sme byly 3ti mesic po skonceni brani antikoncepce. Samozdrejme to nemusi platit u kazdeho. Nyni jsem 9mesicu co neberu antikoncepci a merila jsem si OVU - testy a mam ji 12den cyklu ne 23 jako kdyz sme pocli dcerku. A jinak, manzelo spoluzacka (je dost silna) si vyjela s pritelem do Recka, odvezli ji do nemocnice primo z koupani v mori s podezrenim na slepak. Ale v nemocnici zjisitili ze rodi! 10 mesicu menstruovala, necitila pohyby, proste nic. Takze z dovolene se vratili uz ve trech. Opravdu nic neni nemozne. 🙂

skorepka
14. srp 2012

@alenka94 myslis silna kontrolni carka? No stat se to muze, ze mas malo hcg. Ja treba minuly mesic udelala test 4dny pred mrchou, byla slabounka, za dalsi 2 dny zesilala. Mela jsem radost. Den po vynechani jsme jeli do nemocnice, protoze jsem zacla krvacet. Na ultrazvuku nebylo nic videt, pry nejsem tehotna ale mam ms. Cemuz jsem neverila a neverim, proste vim ze jsem tehulka byla ale neudrzelo se. ☹

baraz
14. srp 2012

@skorepka no já jsem ted akorát také 3 měsíce od ukončení ANI. tééda to bude. pořád si říkám, že to snad ani není možné že bych mohla být těhu 🙂

skorepka
14. srp 2012

@baraz uvidis a drzim pesti at se podari 🙂

petra8351
16. srp 2012

ktory den po pohlavnom styku si mozem urobit test.pohlavny styk som mala 3

vasemimi
5. říj 2014

Ahoj všem,
Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, kdy si udělat tt a krevní test, aby byl výsledek spolehlivý, když jsem dnes 12 den po oplodnění?

andelka
5. říj 2014

@vasemimi těhotenský test aby byl jasný tak 14-16dní po ovulaci. Krevní test asi taky tak nějak.

ladie
5. říj 2014

@vasemimi já měla úplně slaboulinkého ducha až 13 DPO.

vasemimi
5. říj 2014

To je hezké ale já zapadla pravděpodobně před ovulaci.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru