Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

mogi
17. črc 2007

denousek:nejsou ☹ ☹ ☹ Nechce se jim ☹ ☹ Ta krev bude nejlepsi reseni.Zitra se tam vydam 🙂

petula1985
17. črc 2007

denousek: a jak ti je, když jsi už v 15tt ????????

denousek
17. črc 2007

hmm zapeklita situace fakt!!!a kam chodis k dr??ja k balakovi a zitra tam jdu jsme se mohli poznat...ale nekdy te pozna chci hlavne jestli budes tehulka 😵

mogi
17. črc 2007

Peti delala,ale oba byly negativni.Priznaky jsou bolsti v podbrisku,zada,nadmerna unavenost.Ta asi nejvic 🙂 Pocity stejkne jako pred ms.Zitra rano pujdu na krev a budu to mit za sebou.Uz to asi dyl nevydrzim 🙂

denousek
17. črc 2007

petuli už jo,??o me se to zda jako teprve...zitra jdu na odbery mam strach...nejak mi neroste bricho a nepribiram..porad mam obavy zda je vse o.k. a miminku bije srdicko 😒

petula1985
17. črc 2007

mogi: si tam teda zítra zajdi na ten odběr, z té krve to musejí už poznat, takže máme asi tak nějak podobné příznaky. já si další zkusím udělat ve čtvrtek a uvidím, když se mi MS nedostaví a testy budou negativní, zajdu si k doktorce 🙂

stesticko
17. črc 2007

mogi-a zítra budeš meškat jak dlouho?no jestli chceš mít klid a nenervovat se tak si tam zajdi,já to ještě vydržím do pátku a pak udělám testík když to do té doby nedostanu a i kdyby byl v pátek negat.tak si nechám v pondělí vzít krev stejnak jdu k doktorce 😒 😀

drahoušek -no jak je tobě jak snášíš ty vedra?

petula1985
17. črc 2007

stesticko : Ahojky, jak dlouho máš zpoždění? Já dnes 4 den, první testík mi vyšel ale negativní, tak ještě počkám a udělám si další. Má MS byla vždy pravidelná. Antikoncepci jsem vysadila v březnu 07.

denousek
17. črc 2007

stesticko nejsem drahousek ALE DENOUSEK 😉 no ja vedra snasim dobre jsem porad doma jak zatahnu zaluzie tak tady mam i zimu a nenejvys na zahrade studenej bazen v zemi 3krat 7 metru tak se tam chodim nekdy chladit 😅 veget....

mogi
17. črc 2007

Stesticko:budu meskat 6 nebo 7 den 🙂
Denousek:no to bysme se mely kazdopadne poznat kdyz jsme ze stejneho mesta 😵 😵 😵 Ja chodim k Senkove na Travnickou.Je moooc hodna 🙂

mogi
17. črc 2007

Holky moje,budum uset koncit.Budu tu dnes az tak kolem 7 vecer.Mejste se krasne a vsem drzim pesticky!!zatim papa

petula1985
17. črc 2007

denousek : žádný strach z toho zítřka myslím mít nemusíš s těch testů, uvidíš dopadne to dobře. Má kamarádka tak neměla žádné bříško, až ve 4.měsíce to na ní šlo vidět, tak neměj obavy 🙂

denousek
17. črc 2007

senkova tu neznam ale nekdy dame urcite spicha v pv ju...tak se zatim mej pekne a vecer se ozvi paa

stesticko
17. črc 2007

mogi tak ahoj no já tu budu zase až v pondělí a to snad už budu neco vědět tak se drž a papa 😀 😉

denoušek .no jo ted to vidí tak se na mě nezlob to asi to vedro ☹ 🙂 to se máš bazén,no já si můžu dát tak akorát sprchu

petula1985
17. črc 2007

Holky je tu ještě taky někdo takový komu druhý den na testu vyšla jen jedna čárka???????????? 🙂

stesticko
17. črc 2007

petul-no takovejch je nekdy se to nemusí ukázat ani 5 den a pak třeba až to den 😉 záleží na to kdy máš ovu.někdo jí může mít až ke konci a proto se ty čárky ukazují později 😀 😀 já myslím aby jsi to zkusila tak za 5 dnů znova třeba je brzo a nebo to může byt nějaké zpoždění.Já si taky pořád říkám že to spíš dostanu a to jsem 3 dny ale test jsem si nedělala

lilith
17. črc 2007

ahoj holky,jsem tady dnes prvně.jinak koníka občas sleduju,ale né moc,abych na miminko pořád nemyslela.snažíme se o mimi druhý měsíc,předtím jsem brala asi rok HA.včera se měla dostavit MS,v neděli proběhlo hodně nepatrné špinění a nic.tak jem si udělala včera ráno test a byly tam // v limitu,ta druhá byla sice slabá ale zřetelná.dnes ráno jsem si dělala stejný test(mamatest) a ta druhá / byla o něco silnější než včera.říkala jsem si,že pro jistotu udělám ještě jeden od jiné firmy(galmed set)a tam se// neobjevily 😕tak nevím co si o tom mám myslet. 😖

kristynaw
17. črc 2007

urcite jeste pockej treba dva dny a pak udelej dalsi test,ja mela taky dva pozitivni a jeden negativni,pritom ten co se ukazal negativni(v poondeli) se v sobotu pred tim ukazal pozitivni
pak jsem sla na krev a bylo to jasne🙂

petula1985
17. črc 2007

lilith : Tak to it gratuluji, jestli see ti objevili dvě čárky, já mám zpoždění 4 den a první testík mi vyšel negativní, tak ještě počkám a uvidím. 🙂

lilith
17. črc 2007

určitě ještě počkám nic jiného mi ani nezbývá.tenhle měsíc jsme to snažení pěkně zanedbávali,protože jsme připravovali svatbu,v pátek jsem se vdávala,takže jsem na mimi ani tolik nemyslela.taky jsme tu svatbu pořádně oslavili,tak doufám že kdybych náhodou byla těhu nebude to pro mimi moc velkej průšvih. 😨

lilith
17. črc 2007

petula:děkuju,zkus test od jiné firmy a uvidíš 😉

kristynaw
17. črc 2007

neboj,mimi to neublizi.ale ted uz se radsi pro jistotu chovej,jako tehu a zkus jiny test,vetsinou se lidi snazi a nic,a pak na to nemysli a mimi si najde cestu do briska... 😉

petula1985
17. črc 2007

Ahojky holky, tak koukám že je vás tu dost, které čekáte. Má MS nedorazila, zpoždění je to dnes 4den, tak jsem moc zvědavá, jak to dopadne. Další testík si udělám ve čtvrtek a uvidím, jestli se mi objeví dvě čárečky. Moc bych si mimčo přála. Příznaky mám jako při přicházející MS(napjatá prsa, bolení v podbříšku, unavenost, docela i dost jím, občas bolení zad) 😔

lilith
17. črc 2007

tak já žádné příznaky nemám,jen trochu tlak v podbřišku,ale je to trošku jiné než když má přijít MS a taky trošku víc jím 🙂

lussi
17. črc 2007

ahoj holky, tak já myslela, že taky budu testovat, ale cítím , že MS přijde každým dnem, takže z toho zase nic nebude 😠 Tak ať vám ostatním se mrcha vyhne obloukem a můžete se těšit z // 😉

stesticko
17. črc 2007

no já pořád neví meškám 3 dny,ale je mi jako bych to měla dostat,ale některé holčiny popisují stejné příznaky v těhu jako před MS tak ještě 2 dny počkám a udělám si testík

lussi-no to bych si přála aby se mi vyhnula obloukem. 😠 třeba se ti taky vyhne budu držet palečky

pistacia
17. črc 2007

ahojda holky, tak jak jsem včera slíbila jdu nahlásit jak to u mě dopadlo, ale není to konec jaký jsem si přála!!! Výsledky krve byly negativní, takže mimi se u nás nekoná ☹ 😢 Vůbec tomu nerozumím, MS mešká už 8 den a to se mi nikdy ještě nestalo a těhotná nejsem... strašně mě to mrzí, protože jsem už začala doufat, ale bohužel!!! Zítra jdu na vyvolávací injekci na gyndu, tak uvidíme, kdy ta "mrcha" konečně dorazí....

Přeji vám všem, aby u vás byl ten konec daleko veselejší a čekalo vás devět měsíců těšení na mimi 😉

jity.d
17. črc 2007

pistacia: to je mi moc líto ☹ ☹ ☹ , držím pěsti, ono se to určitě brzy povede

petula1985
17. črc 2007

pistacia : Ahojky, tak to je mi vážně líto, že ty výsledky krve dopadly takto. Já dnes meškám 4den, tak počkám a ve čt si udělám další testík. jsem opravdu zvědavá. Nikdy jsem spoždění totiž taky neměla 🙂

stesticko
17. črc 2007

pistacia-mě to taky moc mrzí že to nedopadlo ☹ ale uvidíš že se to brzo povede 😵 budu držet palečky.

no jinak holky papa já už mám od zítra dovču tak se sem přijdu zase juknout v pondělí co je nového.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru