Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

kacamar
16. črc 2007

pistacia: jak jasný?? Já nemám žádný příznaky 😀 😀 😀 . Připadám si nenormální. Test jsem si udělala jen tak než půjdu k dortorce, že jsem to nedostala a tam //. Jsem z toho fakt v šoku. Už aby to bylo jistý. Holky, držím vám všem palce, ať máte brzy taky //.

pistacia
16. črc 2007

terez moc díky a přeji krásný zbytek večera 😉

jity.d
16. črc 2007

holky: letím a držím pěsti a hezký večer 😵 😵 😵

pistacia
16. črc 2007

petule mám naprosto stejný příznaky tak uvidíme.... 😉

kacamar, no máš II na testíku a to je víc než jasná odpovědď 😉

pistacia
16. črc 2007

jity pá a hezký večer

holky já už taky letím tak přeji krásný večer 😀 zítra dám vedět jak dopadl krevní test 😉

denousek
16. črc 2007

jjjůůů holčiny vy jste se tady teda rozjeli...ani sem to cele necetla ale mam pocit ze tady mame 2 jasne nove tehulky....mogi a pistacia 😉

pistacia ty se urco ozvi ja jsem zvedava za tebe uplne se v tobe vidim....
a mogi:to same....zajdi na krev na tom nic nepokazis co...aspon budes mit jasno 😉

petula1985
16. črc 2007

denousek : Ahojky, dnes mám třetí den zpoždění MS. Včera jsem si dělala mamatest a vyšel negativní. Příznaky mám jako při přicházející MS (napjatí prsa, bolest v podbříšku, někdy i bolest hlavy a mám posit, že více i jím). Další test chci zkusit ve středu, jestli se něco změní. Myslíš že je třeba ještě brzo, aby test zaznamenat hladinu HCG v moči????? 🙂

denousek
16. črc 2007

petulo klidne muze byt brzo...nekomu to klidne ukaze jeste pred prichodem MS a nekomu treba tydny po zpodeni...uz nevim jak se carecka obevila me ale taky pozdeji ptz jsem mela zkratka OVU pozdeji 🙂 to same se muze stat tobe takze hlavu vzhuru !! a mas cykly pravidelne?co tak zajit k dr na krev??nebo jeste par dni pockej dobry je mamatest---

petula1985
16. črc 2007

denousek : Antikoncepci jsem brala 4 roky, vždy má MS byla pravidelná. Antikoncepci jsem vysadila v březnu 07, MS byli i po té pravidelné. Až tahle, které se zpozdila o 3dny. Ještě počkám a zkusím si další MAmatest a pak se uvidí. moc bych si mimčo přála 🙂

denousek
16. črc 2007

no petlo to vypada moc slibne....zkus dalsi za 2 az 3 dny a kdyz nic tak vyckej dalsi 3 dny a uvidis...a kdyz zase nic a nedostanes MS tak hned zajdi na krev...me brali krev 14 dnu zpozdeni...ja vim cekani je hrozne ale vydrz to....a potom se určo ozvi jak si dopadla paa

petula1985
16. črc 2007

denousek : Dobře zkusím si další, a když mi bude vycházet pořát test negativní, tak si zajdu na krev. Přeju hodně štěstí k těhotenství. Jsem mooocc zvědavá 😎

denousek
16. črc 2007

peti to mi věř že já taky ,snad ti to vyjde 😵 vis uplne se v tobe vidim jak jsem o 3 mesice zpatky resila totez a hledala vsude mone rady na netu...ted jsem v 15tydnu a kdybych mohla vratt cas tak tak hrozne na netu nehledam ptz z toho mam aorat trauma zda je vse o.k. a mimisek roste jak ma...ted jdu ve stredu na tripple testy -zjistuji možný výskyt vývojovych vad vcetna downova syndromu...tak se zase klepu....neroste mi moc bricho a jeste jsem nepribrala...ver tomu ze cele tehotensti budes mit strach ze se neco deje..myslela jsem ze jak budu za hranici toho 3 mesice tak ze budu v klidu ale prave naopak ☹ takze ti dam jednu radu do zacatku...moc neserfuj na netu a nehledej mozne problemy dokud je nemas jinak budes na nervy a mimi potrebuje na zacatku klid 😉

kacamar
17. črc 2007

Ahoj holky, tak jsem byla u doktorky. Na ultrazvuku malá výduť (nebo jak to říkala),asi 4mm velká, což by mohlo být začínající těhu. Vzali mi krev a do pátku musim čekat na výsledek. Za týden jdu na další krev a utz. Tak držte palce, ať je tam červík.

kacamar
17. črc 2007

A co vy? Něco novýho?

jity.d
17. črc 2007

ahojky 😵 , držím pěsti, určitě to vyjde 😉

mogi
17. črc 2007

Ahojky,tak to gratuluju!!!Urcite tam cervicek je 🙂 🙂 🙂 To u me zatim zadna zmena.Mrska nikde.Dnes je to 38DC .Meskam asi 5 nebo 6 dni.Trosku poboliva brisko.A chce se mi spinkat.A to jsem, sla vcera v 8 a do pul 7 jsem spala jak mimino!!Testik negativni ☹

denousek
17. črc 2007

mogi mimisek se jeste teprve mozna poradne zahnizduje a asi jeste neprodukuje HCg jestli si mela OVU pozdeji jako ja....vydrz...vysledek jiste bude stat za to 😵

stesticko
17. črc 2007

ahoj holky

drahoušek-no je fakt že když brousím po koníkovi tak je takovejch věcí co jsem nevěděla ale na druhou stranu sem ráda že koník je 😀 no já meškám 3 dny a taky mě už týden bolí bříško,prsa a dneska i záda jako před mrchou ale doufám, že nepřijde 🙂 😉 no v každém případě moc a moc gratulací a at je vše jak má být a strach,tan budeš mít pokat se to nenarodí to znám mám 12 letou slečnu

kacamar-no já myslím že budeš těhulka 😀 😀 😀 tak at je vše jak má být

mogi
17. črc 2007

Denousku moc dekuju za podporu.Prestavam v mimiska nejak verit ☹ K doktorovi jsem objednana az na pondeli tak uvidime co se to te doby vsechno stane..ach jo..ta nejistota je strasna.Kdybychnemela takove priznaky tak bych testiku verila,ale ted to proste nejde.. 😒

stesticko
17. črc 2007

mogi-no já to mívám tak 33-35dní dneska je to 37 den a mrcha zatím nikde,testík jsem si zatím nedělala počkám ještě do pátka když to vydržím.jinak mě taky pobolívá bříško ale nejvíc po ránu pak tak chvílema a prsa mám pěkně nalitá, ☹ no ospalájsem taky pěkně od minulého týdne včera jsem taky šla spát v 9 a spala jsem do 7h a mohla bych jít znovu 😝 😀 😀 no k doktorce jsem objednaná už 3 týdny na kontrolu měla bych tam jít v pondělí tak když to nedostanu tak si nechám radši vzít i krev ☹

petula1985
17. črc 2007

Ahplky holky, já mám dnes zpozdění MS 4 den. První Mamatest mi vyšel negativní, tak ještě zkusím počkat chvíli a udělám si další. Mám příznaky jako při přicházejí MS (nalitá prsa, občas záda, bolení v podbříšku, docela i dost jím, občas i bolest hlavy, únaha a spánek). Mimčo bych si moc přála 🙂

denousek
17. črc 2007

mogi doufat v mimiska neprestavej....a tak proc cekat tak myslis ze kdyz zajdes k obvodacce tak ze ti krev neveme??ja myslim ze jo...tehu test ti taky muze udelat...kdyz reknes ze nemuzes vydrzet zkus si tam zavolat.. 😉

mogi
17. črc 2007

Stesticko:tak to jsme na tom upklne stejne..az na ten 1 den,no 🙂 Treba nam to dopadne dobre uplne vsem!!Me ted teda trapi zada.Sedim jeste v praci ale kroutim se jak zizalka.Je mi i trosku nevolno od zaludku.Nevim co se to deje a jsem docela nervozni ☹

mogi
17. črc 2007

Peti a po kolika dnech mivas ms?Taky jak my? 🙂 🙂 Jsme na to tady vsechny mooc podobne.Preju si aby nam to vsem vyslo a mohly jsme se presunout do tehulek 😵

mogi
17. črc 2007

Denousku vidis,to me nenapadlo...to vis,nejradsi bych ty doktory resial az bych uvidela vytouzene // 😵 😵 😵

petula1985
17. črc 2007

mogi: MS jsem měla vždy pravidelně i když jsem brala antikoncenpci. Tu jsem vysadila v březnu 07, i poté byla má MS pravidelná, až na tuhlu, kde mám zpoždění. Takže jsme na tom asi pobobně, máš zpoždění teda 5 nebo den den co???

mogi
17. črc 2007

mivam to po 32-35 dnech..takze prave nevim.Pocitam tak 5 dni.Ale je fakt ze priznaky mam uz skoro 3 tydny.Tusim ze se neco deje,ale nesmim zase az tak doufat 🙂

stesticko
17. črc 2007

mogi-no to skoro jsme ale zatím nechci dělat závěry ale taky bych si moc přála aby tam byli ty 2 čárky 😵 😵

petulo-já když brala HA tak jsem to taky měla pravidelné ale po vynechání je to většinou jiné než se to urovná já měla první 2 MS pravidelné jako když jsem brala HA a pak to bylo 32,34,a nakonec 35 dní a ted 3 dny meškám tak se radši neraduju může to být zase nějaké zpoždění

petula1985
17. črc 2007

mogi: A ty jsi si už test zkoušela dělat? Nebo čekáš ještě ? A jaké příznaky máš? 😎

denousek
17. črc 2007

mogi ale ze // nejsou s tim nic neudelas..chtelo y to krev...a ani nejsou natestiku treba po hodine na dennim svetle??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru