Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

pistacia
17. črc 2007

holky díky moc... 😉 na jednu stranu si říkám, že když jsem brala ty antibiotika, tak můžu být na jednu stranu ráda, ale... je mi to i přesto moc líto ☹

petulo neboj, Tobě se to určitě povede a já na Tebe budu ve čt moc myslet 😉

petula1985
17. črc 2007

pistacia : To jsi hodná, že bude na mě myslet, taky jsem zvědavá, co se objeví. Jestli zase negativně, tak to pak ještě zkusím, a půjdů dyžtak k doktorce na krev. Nebud smutná 😒

terezita
17. črc 2007

nazdarek holciny,
pistacia, z toho si nic nedelej, pristi mesic se uz urcite zadari! asi hraskovi antibiotika nechutnala. ale az se tenhle mesic zadari, aspon nebude tema praskama nadopovanej.
ale tve pocity znam.. a moc dobre.. 😒

sylvinka
17. črc 2007

Ahoj holky 🙂

pistacia - co ti řekli na té krvi?

Já vůbec nevím - hlavně nechci vzbuzovat falešné naděje 😅
Ale!!! Já jsem našla // v pondělí - ten stejný týden ve čtvrtek jsem šla na krev a krev byla JENOM 191 - takže dvě čárky musely naskočit u uplně moc nízké hladiny. Na ultrazvuku byla vydět vysoká sliznice, což mohlo být zahnizdující se mimi, ale přicházející MS.
A protože bylo HCG tak nízké, sestřička mi řekla (je to známá), že by mohlo jít o zamlklé těhu a nebo prostě jen o poplašení hormonů.

mogi
17. črc 2007

Ahoj holky,prave jsem se vratila z pohotovsti.Prepadly me odpoledne silene bolesti a omdlela jsem tak jsem byla ted na gyn.ambulanci.Mimisek tam zrejme byl ale teprve kratce.Nasli mi cysticku,sice malinkou ale bolela popradne,takze by to byl pry stejne problem.Napichali mi injekce a chteli si me tam nechat.Nakonec jsem je premluvila a jsem doma.Mam cekat velice silne krvaceni,jelikoz cysta musi prasknout.Jinak ale nemam mit strach jsem pry naprosto zdrava.Tak aspon neco 🙂 Pristi mesic muzeme zkouset znovu 😵 😵 😵 Holky ale vam preju,kdo cekate,// 🙂 🙂 🙂

sylvinka
17. črc 2007

mogi, to mě mrzí 😒 myslela jsem, že najdu následovnici v hooodně opožděném testu
DRŽÍM PĚSTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

terezita
17. črc 2007

ahoj mogi, pristi mesic bude ten nejspravnejsi mesic! citim to v kostech.. pak se to uz zadari.

pistacia
17. črc 2007

holky děkuji

sylvinko no sestrička na recepci mi řekla, že je to menší než 1, takže je to negativní, tudíž bohužel se u nás miminko tento měsíc nezadařilo, zítra jdu na vyvolávací injekci, aby dorazila už konečně MS.. ☹

mogi, jé to mě moc mrzí.... 😖 snad bude vše brzy OK a příští měsíc snad už budeme obě těhu..., přeci se to musí už konečně podařit 😉

terezita
17. črc 2007

obe tri.. ja chcu taky!!! ☹

mogi
17. črc 2007

Jasne...Milacek me ted rozmazluje.Podstrkuje mi magnum a rika ze jsem jeho statecna holka 🙂 Jsem rada ze si s vama muzu psat.Jste bezva!!Pristi mesic budme vsechny tehulky 😵 😵

mogi
17. črc 2007

Teri budes taky,uvidis!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

terezita
17. črc 2007

hihi, me ten muj brouk taky pekne obskakoval, kdyz tenhle mesic mrska prisla.. on to chudak taky nema jednoduche, tesi se, chtel by byt uz tatuldou a ono furt nic..

mogi
17. črc 2007

To ten muj je aktivni.Musime mit ten nejlepsi kocarek a vsechno..je to blazinek.Reknu vam jak jsem byla na te ambulanci tak tam naproti jsou porodni saly.Chodily tam 3 maminky a me jich bylo tak lito.Ta jedna manzela v pulce cesty kousla do ramena a on ji jeste dekoval 🙂 Pak tam sestricka byla pro dalsi varku a na vozicku vezla 5 krasnych malych uzlicku.No jo..dneska se u nas rodi o sto sest.Doktorka co odbihala za mnou rikala ze je to dnes rekord.Ma za sebou 8 miminek 😵 😵 😵 Jo jo,a az se tam teprve nahrneme my tady od konika,to budou mit fofry 🙂 😝

pistacia
17. črc 2007

koukám holky, že to je všude stejný, mě manžílek taky obskakuje a mrzí ho,že to nevyšlo 😉

ale sestřička mi neřekla, čeho mám míň než 1, takže jsem to moc úplně nepochopila, ale nakonec řekla, že je to negativní...!! 😠

pistacia
17. črc 2007

mogi, jé to je krásný, chápu, že jsi je litovala, ale oni zase za chvilku budou v náručí držet ty své pokládky... já bych už taky moc chtěla 😉

terezita
17. črc 2007

hihi, no to jo... 🙂 o kocarkach jeste nemluvime, ale tatka bude skvelej.

pistacia
17. črc 2007

jo holky tak kočárek už máme pomalu vybraný 😀

terezita
17. črc 2007

nekecej, fakt? ja si teda myslim, ze me necha samotnou vybirat.. i kdy takovy kocarek, to je jak rodinny vuz.. 😀 😀 😀

pistacia
17. črc 2007

no fakt, strašně se mi líbí x-lander, čtyřkolka a manžovi taky, tak ted už nám chybí jen to mimi 😉

terezita
17. črc 2007

tak to mimi bude uz jen malickost.. 😀 na nem neni co vybirat.. ale na kocarku.. trikolka, ctyrkolka, no a tak dale.. 😉

petula1985
17. črc 2007

Ahojky holky, samé novinky koukám. Mogi je mi tě opravdu moc líto. Jsem zvědavá, jak všuchni teda dopadneme 🙂 🙂

pistacia
17. črc 2007

terez, no jak tak koukám tak právě to mimi není zas taková maličkost ☹ 😉

petulo no to víš, samé novinky, ale žádné dobré zprávy bohužel!!!

terezita
17. črc 2007

zadari se. leto bude plodne..
dneska jsem si rekla, ze si dam mimi k tricatinam. a budu si to vsugerovavat tak intenzivne, ze se to proste zadarit musi.. takze behem dvou mesicu se ze snazeni vyskytnu v ocekavani.. verit, doufat!! (kdyz to spetne ctu, tak si pripadam jako clen nejake sekty.. hihi)

pistacia
17. črc 2007

terez, to je fakt super nápad, že bych si taky dala takovéhle předsevzetí... 😀

terezita
17. črc 2007

no urcite!! 😀 😀

denousek
17. črc 2007

mogi..coze..tak to me ta mrzi ☹ zatim se mej pa

kinsli
17. črc 2007

Ahojky holky, můžu se k Vám přidat??? Já čekám MS 30.6. ovu už byla tak teď jen čekám jak jsme dopadli. O miminko se snažíme od 13.6. teď proběhla druhá ovu. Začala jsem si on července měřit TB tak doufám, že to bude můj první a poslední graf. Jinak co se týká příznaků, tak mě píchá v podbříšku, berou mě pěkně záda a často chodím na záchod, i když to může bych i standardní stav ☹

miiina
18. črc 2007

Ahojky Holky,já sem si udělala test asi 5 dní po vynechání MS a na testu se měla dvě čárky, ale z toho tu jednu hodně slabě... no a pak se mi oběvila znovu slabě a za dva dny na jiném testu (Mamatest)byla jen jedna..
Tak sem šla do lékárny a poprosila lékárníka o hodně citlivý test.. no a on mi dal ovulační, čshož sem si všimla až doma po udělání prvního testu, kde mi vyšly dvě čárky... tak co myslíte. Příští týden jdu na gyndu..tak nevim nevim... Mějte se krásně, papa :o)

lucinecka
18. črc 2007

Miiino, myslím že kdybys byla těhu, nedocházelo by k ovulaci. A pokud ti ukázal ovu test //, tak jsi zřejmě zrovna ovulovala a tudíž těhotná nejsi. Někdy to těhu testy dělají, že ukážou tu druhou čárku slabě, ale nic z toho není. Stalo se to tu víc holkám. Takže hlavu vzhůru a hurá do dalšího snažení 🙂

lucinecka
18. črc 2007

Pro jistotu zkus těhu test když nedorazí MS ještě za pár dnů a uvidíš, když bude negáč, zřejmě budeš muset k dr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru