Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

nikiii
20. črc 2007

Ahoj holky, těhutest mi vyšel pozitivní, ale na gyndě mi řekli, že ještě není vůbec nic vidět, brali mi krev a podle té těhu jsem. Myslíte, že jenom podle výsledku krve můžu věřit že mimísek bude?

jardine
20. črc 2007

Ahojky, je možné, aby ve stejný den dva testy vyšly různě? Ráno jsem dělala levný Mamatest s ranní močí a asi po 2-3 minutách tam naběhla tenoulinká druhá čárka. Pak jsem si odpoledne dělala ten citlivější Mamatest, ale tam nic. Datum vynechání MS je dnes, ale už týden mám nevolnost a "menstruační" bolesti bez krvácení. Normálně tohle nemám. Díky ...

lussi
20. črc 2007

ahojky, to vypadá nadějně 🙂 Testni se ještě zítra ráno a uvidíš, že tam budou //. A zítra napiš jak jsi dopadla 😉

kacamar
20. črc 2007

nikiii: Jsme na tom podobně. Několik pozitivních testů 😀 😀 , ale na utz nebylo prakticky nic vidět. Teda kromě 4mm velké dutinky, což by mohlo být začínající těhu. Já teda na rozdíl od tebe stále čekám na výsledky krve. tak držím pěsti, ať máš brzy vidět hrášečka 😀 😀 Jo a myslim, že krvi se věřit dá 😉 Myslím, že máš vyhráno.

kacamar
20. črc 2007

jardine: souhlasím s lussi. Jsi na začátku, nic to neznamená. Počkej 2-3 dny a zkus to znovu. Den ode dne budou // silnější 😉 Držím pěsti 🙂

jardine
20. črc 2007

lussi: napíšu až v neděli, zítra jsem pryč. Jedno dítě už mám, ale stejně to prožívám celé znova jako "prvosnažilka" 😀

petula1985
20. črc 2007

Ahojky, tak dnes jsem di dělala další testík a druhá čárečka už byla silnější. 🙂 Jsem moc šťastná. 😵

jity.d
20. črc 2007

peťuli: to vypadá super, takže budete mít březňátko 🙂

petula1985
20. črc 2007

jity.d. : Ano vypadá to tak, bude to březňátko, příští týden jsem objednaná k doktorce. Tak jsem zvědavá 🙂

kacamar
20. črc 2007

petulo, to je skoro jistý. Každým dnem bude čárečka silnější, uvidíš. Držím palce a gratuluju!

jardine
22. črc 2007

Tak jsem si dělala dnes ráno opět TT a vyšel negativní. V pátek vyšly dvě čárečky, i když ta druhá ještě tenoučká - ale byla tam, viděl ji i manžel! Je to možné? Meškám zatím 3-4 dny, MS mám nepravidelnou a po 9 měs. kojení jsem zatím menstruovala jen jednou. Možná mi jen hapruje cyklus a vůbec těhu nejsem ... ale co ty páteční čárečky?

lussi
23. črc 2007

jardin ahojky, udělej si ještě další test, nejlépe jiné značky a pak písni jak jsi dopadla 😉

petula1985
23. črc 2007

Ahoj, jak se všichni máte??????? Dnes jsem si dělala další testík a druhá čárečka je už hezky viditelná, příští týden jsem objednaná k doktorovi. Občas pobolívají záda, nalitá prsa, velká chuť na ovoce a zeleninu. Jsem tak ve 4tt nebo 5tt. 🙂

marinka
23. črc 2007

petulko, tak to je jasné, ještě jednou gratuluju!!

stesticko
23. črc 2007

ahoj holky,-no já si dělala testík minulý týden a byl pozitivní,2 čárka byla vidět pěkně hned a dneska jsem byla u doktorky,jsem 7 týdnů těhu 😀 😀 a na krev jdu až v září,vše je zatím v porádku už mě ani to břicho tolik nebolí jako minulí týden a 8.8. si jdu pro těhu legitku,mám hroznou radost

petul.a
23. črc 2007

No Štěstíčko, co to čtu? VELIKÁNSKÁ GRATULACE!!! Já už chci konečně takyyy, pošli mi těhu bacílky, jo? 😀

denousek
23. črc 2007

jee stesticko ty mas vazne stesticko.. 😀 tak supky at to mas v profilu!!!to ti asi delali ultrazvuk co...videla si prcka??ja jsem si v 7tt vzala uz fotecku...

stesticko
23. črc 2007

holky moooc děkuju - no právě že nedělali prý až v 16 týdnu a to je mi divné to je moc dlouho a krev mi chce brát až v září jen mě prohlídla a řekla že je to v pořádku

denousek
23. črc 2007

no divne ti to byt nemusi....krev berou na zacatku na potvrzeni tehu...no jo ale ty rikas ze te jen prohlidla??a jak teda vi ze tehula jsi??a ze je to v poradku a jeste k tomujak vy v jakem si tydnu?,ultrazvuk ti udelala ne??v 16tt se pak berou odbery na tehu vysetreni na testy downova syndromu na triiple testy na krevni skupunu a krevi obraz a take na hiv...

girll
23. črc 2007

Ahojky holky chtěla bych se vás zeptat,ve čtvrtek to mám dostat,tedy doufám že to nedostanu,bolí mě dost bradavky a mám nafouklé břicho tak kdy se mám když tak testnou aby už bylo něco vidět???A nemůžou být ty příznaky jen z vysazení HA???Dík moc 🙂

denousek
23. črc 2007

noo nekomu to po vysazeni dela tak ted nevim...testnout se zkus v ten ctvrtek...a kdyz nic a nedostanes to tak zase za 2-3 dny... 😉

girll
23. črc 2007

dík moc a nemáte nějakou preferovanou a spolehlivou značku těhu testů??? 😀

denousek
23. črc 2007

spolehlive mamatest !!s tim sem byla spokojena!stoji neco kolem 30kc ale teda je fakt dobrej a nebo mamtest comfort ten stoji 70 a je tam jedem močí se primo na nej je pohodlnejsi..ale ten obyc uplne staci

girll
23. črc 2007

tak dík koupím ho 🙂 a testnu se tedy ve čtvrtek,doufám tedy že budu mít příležitost k testování 😒

denousek
23. črc 2007

no doufej doufej nadeje umira posledni preju hodne stesti tak se mej paa

stesticko
23. črc 2007

denousek-ne ne nedělala a spočítala to podle poslední MS a prohlídla mě a říkala že těhu jsem a že je to v pořádku,no ta krev to je mi jasné ale že mě nedělala ultraz. to mě je divné jak může vědět že je vše OK

poletucha
23. črc 2007

ahojky, prosím nemáte některá zkušenosti s tím, že se po vysazení HA dostavilo pouze špinění místo menstruace? Trvá to už několikátý den a vůbec nevím, jestli se to dá považovat za mrchu 😒

petul.a
23. črc 2007

Poletucha, mně se stalo něco podobného, i když to nebylo hnedka po vysazení, ale až po několika měsících. Pak se to samo srovnalo. Já jsem ale naklusala k doktorovi, protože se mi mrcha tehdy dost zpozdila. Určitě je lepší k dokymu zajít, ať víš, na čem jsi 😉

hanik
23. črc 2007

poletucha, mne po deseti letech brani HA dorazila ms jako kdybych ji stale brala. 😅 ..jen jsem mela misto jednoho dne spineni asi 2-3, predtim nez se spustila samotna ms. ...tak snad te tu nektera holcina potesi, ze je to normalni. 😉
kazdopadne si myslim, ze HA je sajrajt, takze bych prvni mesic nic neresila 😎 ..protoze se telo musi srovnat se zmenou, ze uz nebere hormony. ..ja mela ten prvni mesic pocit jako se tu popisuji prvni priznaky tehu. 😉

dripik
23. črc 2007

Ahojte holky, už dlouho chodím na koníka, ale moc nepřispívám, ale dnes jsem si řekla, že se podělím.HA jsem vysadila v květnu 07, první MS bez prášků byla divná, přesně stejná jako píše poletucha, no a teď to mám dostat zítra, což doufám, že nedostanu. Už týden mě bolí v podbřišku, zkoušela jsme si dělat test už minulý pátek a nic, teda // tam byly, ale hodně po limitu, tak jsem to ani nebrala v potaz, teď jsme přišla z práce a udělala si test znovu a druhá čárka se tam objevila do limitu sice slabá ale je tam, myslíte, že tomu můžu věřit?Nerada bych byla zklamaná, testnu samozřejmě pozítří ale stejně jsem hrozně nervózní a nevím zda to mám už říct i manželovi, taky nechci aby byl pak zklamaný, kdyby náhodou nic. Jinak všem těhutlkám gratuluji a snažilkám držím pěstičky...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru