Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

rosnicka2
19. črc 2007

Zuzi,
taky mam ve svem okoli pribeh, kdy kamaradka menstruovala prakticky cele tehotenstvi...jak pisou holky, jdi k doktorovi. Ta horsi varianta, mohla jsi byt tehu, ale priroda se rozhodla jinak....

Moc bych ti prala to zdrave tehu...

lucinecka
19. črc 2007

Koblížku, 15 dní je hodně.Udělej si test a když bude negáč, zašla bych k doktorce. Pokud tam objevíš //, tak moc gratuluju 🙂

zuzinek
19. črc 2007

Diky za uklidneni 🙂 K doktorovi bych sla hned, ale zrovna maji dovolenou ☹ Tak uvidim jak to dopadne .....

koblizek84
19. črc 2007

Dekuji,tak to dneska vyzkousim a uvdime....dekuju 🙂

hancam
19. črc 2007

Ahojky snažilky, potřebuji vaši pomoc.
Můj menstruační cyklus je velmi nepravidelný. Teoreticky jsem si vypočítala, že MS by měla přijít v neděli. Přesto jsem to nevydržela a udělala si v úterý mamatest a byl negativní. Dnes ráno jsem si dělala mamatest comfort a jsou tam II, ale ta druhá je hodně slaboulinká. Ukázala se však do limitu.
Máte někdo zkušenost s falešně pozitivním výsledkem u tohoto testu?

p_avlina
19. črc 2007

Ahoj, holky jsem tu prvně, tak nevim, jak to tu chodí 😨 Ale chci se zeptat, jestli se někomu nestalo, že očekavál menses a přišlo spíš takové špinění a byli jste pak těhotné. Dělala jsme si test a byla tam takova slabě růžová čárka, tak vůbec nevim, co si mám myslet ☹ Teď jedu na 14dní na dovolenou a nevim, jestli nemám radši zaběhnout k Dr. nebo zda to opravdu počká? 😲

kacamar
19. črc 2007

koblizku, já to mám stějně. Na konci května jsem vysadila HA a 1.6. dostala poslední MS. Od té doby nic. 4.7. jsem dělala testík - /, 13.7. další testík a // 😀 To už jsem taky měla zpoždění cca 14dní. V úterý jsem byla na utz a zdá se, že tam něco je. Vysledky z krve budou zítra. Tak jsem zvědavá. V úterý jdu opět k Dr. Tak snad bude vše OK a budu mít fazolku. Zkus testík a dej vědět jak to dopadlo. Nebyla bys sama napoprvý 😀 😀

kacamar
19. črc 2007

p_avlino: já bych jela na dovču a když ani potom MS nedorazí, tak bych skákla k Dr. Teď by tam asi stejně nic neviděla. Já měla taky nšjdřív slabounkou čárku,až za 4 dny byla už silná jako ta první / a stejně Dr. na utz nic moc neviděla. Chce to čas. Držím palce 🙂 😉

denousek
19. črc 2007

hancam:a proc si myslis ze je vysledek falesne pozitivni??v utery bylo zdrejme brzo ale dnes uz tam mas // prilozila bych tomu dulezitost,podle me kdyby byl falesne pozitivni tak by byl uz i v to utery 😉 nevim jestli mas miminko chtene nebo nechtene ale myslim ze tam je ...ale jinak s falesne pozitivnim testem mam zkusenost kdyz sem to rekla dr udelal mi test ale nic...tak rikal ze to testy obcas delaji!!ale od ceho pak sou ze....no nic kazdopadne bych za 2-3 dny zkusila znovu test a kdyz bude druha carka jeste silnejsi,tudíž HCG stoupa tak pravdepodobne je tam prcek tak bbych si pak zasla na krev...hodne stesti at je to jen jak chces ty.. 😵

p_avlino:tvuj problem mela i moje sestra a ted je v 9 mesici,byla tehule....takze kazdopadne si zajdi k dr jeste k tomu kdyz ti vysel pozitivni test no teeedaaa!!! jako jak chces ono to samozdrejme pocka ale ja bych teda cekat nevydrzela...muzes si zajit na krev a mas jasno,akorat tam budes muset asi jit 2 krat aby vedeli zda HCG stoupa a tudíž zda se jedna o prosperujici těhotenství...

takže holky hodne stesti a ozvete se !!

hancam
19. črc 2007

Mám doma ještě 1 testík z toho prvního balení, tak si jej zkusím v neděli (jak se znám v sobotu 🙂) udělat a uvidím.
Těhotenství je u mě chtěné, čekám na něj již přes rok. Už jsem absolvovala léčbu hormóny na vytvoření sliznice a menstruace, poté laparoskopii, a aby toho nebylo málo tak další léky na vytvoření vajíček.
Díky za podporu.

p_avlina
19. črc 2007

denousek: asi počkám těch 14dní, bude to těžké, ale co se dá dělat 😕 Zítra je už pátek a o víkendu jedu už na dovču. Navíc u Dr. je to na objednání. Takže pokud to vyjde a vše bude OK, tak budu moc šťastná, ikdyž to je kapku neočekávané!papa

p_avlina
19. črc 2007

kacamar: mas pravdu, pockam 🙂 Za jak dlouho Ti rekli ty krevni testy?

meggi10
19. črc 2007

koblizek:Držím pěsti budoucí těhuli, na 99% bych tipla že budeš mít //

kacamar
19. črc 2007

Pavlina: Na krvi jsem byla 17.7. a výsledky budou 20.7. Dlouhý 3 dny. Ale to je tím, že ta moje Dr. tam je jen v úterý a v pátek. Jestli ses ptala na tohle. 🙂

petula1985
19. črc 2007

Ahoj holky, tak jak se máte???????? Zítra si jdu dělat další testík, durhá čárečka by měla být už silnější o něco. Jsem moc šťastná, mimčo si moc přeju, Všem hodně štěstí. 🙂 🙂 🙂

p_avlina
19. črc 2007

kacamar: byla jsi na krvi az ted? Tak drzim palce, at je vse v poradku ...

denousek
19. črc 2007

pavli a na jak dlouo jedes na dovcu??verim tomu ze kdybys sla zitra na krev tak ti ji veme prece te nenecha cekat..udelas oci ze jedes pryc co....no a z dovolenky si proste zavolas na vysledky co...nebehni tam zitra,vazne!

p_avlina
20. črc 2007

denousku 🙂 Mam dovcu 14dni ☹ A jedu na Slovensko do Tater, takze zatelefonovat odtamtud neni problem. Ale mam Dr. v Praze a dneska v 11:00 uz odjizdim na Vysocinu. Ono je to vsechno slozitejsi, ja se odtud stehuju ke konci srpna, tak jsem jeste chtela zabehnout nekam na Vysocine, budu si tam muset i tak hledat noveho gynekologa, ale mame třam jen dva a z toho tenkrat jeden nove pacientky nebral a druhy mi nesedel(a).

p_avlina
20. črc 2007

tak za chvilicku padim k Dr. 😀

meggi10
20. črc 2007

Ahoj holky je možné když citím kovovou chuť v puse že už bych si mohla udělat testík i když to mám eventuélně dostat až v pondělí???
P.S.: Taky bych se řadila k těm co jim to vyšlo na poprvé, já vysadila 22.6 🙂

kacamar
20. črc 2007

Pavlina: na krvi jsem byla až teď. Nějakých 19 dní po spoždění. V úterý jdu znova, aby se vidělo jestli případné hcg stoupá 🙂 Držím pěsti, ať ti to vyjde. Dej určo vědět.

kacamar
20. črc 2007

meggi: Já bych počkala, až jestli to dostaneš. Je to chvilička, tak abys nebyla zklamaná. Já měla první test taky negativní a byla jsem z toho trochu přejetá. I když to čekání je taky hrozný, ale vydrž! Buď tam hrášek je nebo není 😀 😀 Stejně s tím nic nenaděláš.

lilith
20. črc 2007

ahoj holky,tak jsem si dnes opět dělala testík,je to pátý den po vynechání MS,druhá / je zase silnější než ve středu už je hodně silná 😀 ,tak jsem volala na gyndu a mám přijít 1.srpna na ultrazvuk,takže musím počkat než to bude tutovka.5.srpna máme letět na svatební cestu,myslíte,že když budu opravdu těhu mohla by mi to doktorka zakázat 😨

kacamar
20. črc 2007

lili: to ti snad nezakáže. Moje známá letěla v 5.měsíci do Thajska na svojí svatbu 😀 Držím palečky, ať je vše OK!!!

lilith
20. črc 2007

kacamar:díky,nějak se pořád nechci moc radovat,protože jsem na koníkovi četla hodně případů kdy se ukázaly // a pak z toho nakonec těhu nebylo.jo,jo jsme odsouzené pořád jen čekat a bát se 😕

kacamar
20. črc 2007

To mi povídej. Já to taky pořád nemám potvrzený a mám z toho nervy v kýblu 🙂 Včera už jsem se dokonce rozbrečela. ☹ Ale snad to bude OK.

lilith
20. črc 2007

já jdu v pondělí do práce,tak snad na to nebudu tolik myslet,hlavně aby nepřišla MS a pak to nějak do prvního zvládnu.ty jdeš kdy k Dr?

kacamar
20. črc 2007

Dneska si volám pro výsledky z krve a v úterý jdu znova na utz a krev,aby se vidělo, jestli případné hcg stoupá. Kam letíte na svatebku???

lilith
20. črc 2007

tak to ti budu moc držet všechny palce 😉dej vědět jak to dopadlo.letíme do bulharska město kitten na 15 dní 😎 já teď musím letět nakoupit.novomanžílek má dneska třicátiny tak mu musím uvařit nějakou dobrotu,v tom vedru u plotny to bude nářez 😝

poletucha
20. črc 2007

ahojky, taky se hlásim k začínajícím snažilkám. Vysadila jsem HA před měsícem, teď jsem čekala na MS, asi týden bolesti v podbřišku, ale MS se dostavila o několik dní později a ve forme špinění/hnědá krev...nevím, co si o tom myslet...jestli něco neni špatně. Přece jenom jsem HA brala 10 let. Máte s tím některá zkušenosti?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru