Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

miiina
18. črc 2007

luciinecka:no a když sem MS měla sostat před deseti dny a ještě nic, ani břicho mě nebolí.. jen prsa??

lucinecka
18. črc 2007

A seš si jistá že ovu neproběhla třeba pozdějc? Tudíž by se ti posunul i příchod MS. Já třeba měřím BT a tak vím kdy ovuluju a kdy mám čekat MS. Ale třeba těhotná jsi, ikdyž pak nechápu proč ovu test ukázal //. Proto radši zkus testík za pár dnů a uvidíš 😉 Držím palce 🙂

lucinecka
18. črc 2007

Zkus třeba zítra testík a když bude negáč a MS taky nepřijde, tak bych možná k té dr zašla hned. Zpoždění 10 dnů je dost, doktorka ti třeba udělá krevní testy a tak budeš jistě vědět jak to s tvým těhu je nebo není.

lilith
18. črc 2007

ahoj holky,mě mešká MS třetí den,testuji jak divá.na mammatestu se mi už třetí den objevily // docela dost zřetelné a na jiném testu se mi včera druhá / neukázala a dneska asi po pěti minutách už ano,ale hodně slabá.myslíte že se mám radovat

lucinecka
18. črc 2007

Lilith, myslím že radovat se můžeš 🙂 Mammatest hodně holek označovalo za docela spolehlivý. Který byl ten druhý test?

lilith
18. črc 2007

je to galmed set.píšou taky že se může tetovat od prvního dne předpokládané menstruace ale jen z ranní moči. 😉

lucinecka
18. črc 2007

Aha, tak ten vůbec neznám. Nespolehlivý je prý i Best test, ten i mně ukázal hodně slaboulinkou čárečku po limitu.

lilith
18. črc 2007

tak s tím mám tu samou zkušenost,tenkrát jsem ale ještě nechtěla být těhu jen jsem zapoměla vzít HA a po limitu ukázal slabou čárku,je to hrůza 😢 ještě tomu dám čas a příští týden skočím na gyndu,když se nic nezmění(doufám v to) 😅

denousek
18. črc 2007

ahoj holky..tak jsem z odberu doma....no katastrofa...nemohli mi napichnout zilu tak mi to brali z hřbetu ruky...prvni zkumavka dobry,u druhe už se mi dělalo mdlo a u třetí sem už začala kašlat a dávit se kdyby mi vzali čtvrtou tak se pozvracím!!fakt desny,ale odbery na triiplle testy mam za sebou a spoustu dalsich testu no...sem si tam musela lehnout pak,uplne ze me valil pot no děs paní co vedle mě čekala na odběry tak si to myslím chudera i rozmyslela...ach jo..ja sem posera co...

rosnicka2
18. črc 2007

ahoj holky, tak poprve prispivam na Modreho konika....tak snad nic nezakriknu. Diskuze sleduju uz par tydnu....

Tak jo, dnes na tehotenskem testu //, mrchu jsem po vysazeni antikoncepce (v listopadu 2006) jsem mela vzdy pravidelnou, spis o dva tri dny kratsi intervaly. takze kdyz v nedeli vecer nic, tak jsem byla jak na trni. Boli me bricho, tak jako kdyby mrcha mela prijit a taky hlavne kolem pupku, jak kdybych mela kylu. K testu jsem se odhodlala az dnes..dve carky tam naskocily prakticky po 30 vterinach a obe silne. No, tak mi dnes rano na gynde vzali krev a vecer mam zavolat...ufff, tak se mi trochu tresou kolena.

Z diskuzi tady vim kolik je samovolnych potatu..ach jojo. nekdy si rikam, ze moc informaci a veskera vyspela technika je tak trochu na skodu, driv kolikrat ani zenska nevedela, ze se nezadarilo....

denousek
18. črc 2007

jojo rosnicko presne tak...ja kdybych nemela net ....jsem z toho akorat nervozni a porad se ted bojim ze se neco deje...kdybych to porad necetla tak jsem v pohode ale co uz.....uz to nectu a staram se jen o to co mi je 😉

yasmin07
autor
18. črc 2007

Rosnicko a bolesti prsou máš nebo ne? Ptám se proto, že už asi týden mě nějak divně bolí břicho jako na ms, ale jinak nic.Dostat to mám ale až příští týden.

kath
18. črc 2007

Ahoj holky,
Pistacia: To mě mrzí, ale nic si z toho nedělej. Snažilkuj se dál. U mě to taky nedopadlo, tak jak jsem si přála. MS mi dorazila po 43 dnech. Taky jsem doufala a nic.
Ostatním taky držím pěstičky. 😉

petula1985
18. črc 2007

Ahojky holky, tak dnes ráno jsem si dělala další testík a objevila se mi i ta // , ale jen slabě, ale je tam, další si udělám v pátek. Jsem moc zvědavá 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rosnicka2
18. črc 2007

Denousek, jojo, ale zase se tady bezvadne sdileji mala trapeni, pro ktere okoli moc pochopeni nema anebo ho s tim nechci zatezovat(jak moc velkou utechou bylo pro me "beremese" kdyz jsem pripravovala svatbu) a preci jenom, svatbu clovek drive vice ci mene zazil. Tehotenstvi je proste poprve a je to neco, na co se sice tesim, ale nema osobni zkusenost. Asi blbe prirovnani, kdyz jsem se poprve potapela, myslela jsem, ze se utopim..ted uz jsem si zvykla a jde to🙂

Yasmin, ja normalne mam hodne citlive bradavky, tak rozdil nepocituju, spis v tom brise...

Petulo super, ja vyzkousela test, kde je napsano uz po 8-10 dnech od mozneho poceti poceti, no, kdybych pocitala posledni snazilkovani v dobe ovulace tak jsem 13.den...carky se ukazaly takrka hned...ale cekam na vysledek krve. Je to stejne hodne brzo.

stesticko
18. črc 2007

ahoj holky

petulo -no já to taky nevydržela a udělala jsem si testík včera a byli tam // 😀 dneska ráno jsem zkusila ještě jeden a byli tam zase 😢 😀 ani nevíte jakou mám radost celou noc jsem ani nespala.no břicho mě někdy pobolívá ale prsa bolí dost meškala jsem včera 3 dny. NO tobě samozřejmě taky mooooc gratulací 😀 😀 to jsme na tom úplně stejně a jak ti je jinak když už to víš.Já jdu v PO k doktorce 😉

petula1985
18. črc 2007

stesticko: Tak to ti taky moc gratuluji, občas záda mi bolí, unavenost, docela i dost prsa pobolívají, a hodně začínám i jíst. Příští týden jdu k doktorovi. 🙂

miiina
18. črc 2007

Ahojky, prosím vás jaký myslíte že je nejspolehlivější těhu test??

petula1985
18. črc 2007

Dobrý je Mamatest, řekla bych, že dost dobrý. Ani nevíte jakou mám radost, že mi se mi dnes ráno objevili na testíku dvě //. Jsem moc šťastná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

yasmin07
autor
18. črc 2007

gratuluju 🙂 a kolikáty DC se ti objevily // ?

petula1985
18. črc 2007

yasmin07 : Děkuji, první testík jsem si zkoušela dělat 2 dny po zpoždění MS, ale vyšel negativně a dnes je to 5den a ráno se mi objevili //, ta druhé je trošku ještě slabší, ale prostě tam je, další si jdu zkusit pozítří. 😎

rosnicka2
18. črc 2007

Tak mi potvrdil doktor z krve, ze jsem tehu....snad vse bude i nadale OK,preci jenom ctu dizkuze dlouho a stat se muze vsechno..ach jojo, clovek aby se porad bal...

marinka
18. črc 2007

Petule, sledovala jsem tvoje testování a mám radost, že to dobře dopadlo!! Moc gratuluju a ať // tloustnou 😉

petula1985
18. črc 2007

marinka : Děkuji, jsem taky moc ráda, že se mi tam dnes ty dvě čárky objevili, další test si udělám pozítří a uvidím, jak se mi zbarví ta druhá čárečka. A jak ti je??? Máš i pěkné fotečky 🙂

zuzinek
18. črc 2007

Ahojky, na konika jsem radsi jeste neprispivala, ale ted uz mi nic jineho nezbyva 😉
HA jsem vysadila v kvetnu 07, prvni MS prisla 33. den. Dalsi jsem cekala/necekala minule pondelí a ono nic, v sobotu se mi ukazaly krasne // na mamatestu a dnes dalsi // na axiomu.
K me smule jsem to ale vecer dostala. Ted tedy nevim jestli je mozne abych tehu byla a pritom mela MS? Kdybych si testy nedelala, mozna bych byla klidnejsi ☹ .....
Vam vsem preji jen same // pokud mozno bez starosti 🙂 pa pa

macc
18. črc 2007

petula: juuuuuuuuuuuu se mááááááááááš jsi těhulka 😵 gratulace 😉

lucinecka
19. črc 2007

Zuzinku, myslím že existuje malé procento žen, které i v těhu mají MS. Ale pro klid duše upaluj k doktorce, ať víš na čem jsi 😉

koblizek84
19. črc 2007

Ahoj holky,chtela bych od vas radu,jsem tady jen kratce,tak nevim....
7.cervna pred svatbou jsem vysadila HA a ted jsem mela dostat 1.MS od vysazeni a je to uz 15 dni a porad nic,nevim jestli mam zkusit test jestli to neni brzy jestli si treba zatim telo nezvyka,ze uz prasky neberu,ale asi je to dost co 15 dni,co myslite? je mi divne,ze by to hned takhle vyslo....
Dekuji moc za radu,jste tady tak pratelsti a hlavne ze zkusenostmi,dekuji 😉

macc
19. črc 2007

zuzi: přesně tak, někdo má MS i v těhu, ale šla bych co nejdříve k dr. at zjistí co se děje

koblizek84
19. črc 2007

pardon, 😅 od doby co jsem mela dostat MS je to 15dni. 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru