Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

pistacia
15. črc 2007

Kath, děkuji... 😉

mogi
15. črc 2007

pistacia:tak dej pak hned vedet,ju?Ja si zitra skocim na gyndu,ael asi me stejne jen objednaji.To tam pujdu az tak za tyden ☹ I kdyz krev by mi mohli vzit hned,ze?

kath
15. črc 2007

Pistacia: Nemáš zač. Pak dej vědět, jak to dopadlo.
Mogi: Ty dej taky vědět.
Já půjdu na gyndu taky tak za týden nebo dva, teda pokud za ty dva dny MS nedorazí (což by nemusela 🙂 , ale injekci nechci - žádnou chéééémii, ne ne ☹ ).

pistacia
15. črc 2007

holky určitě dám vědět, tak zatím pá 😉

mogi
15. črc 2007

Holky musim koncit.Ceka me puleni merunek.Jinak injekci taky nechci..ne ne ne 😠 Zitra se tady zase ukazu.Preju vsem krasny zbytek nedele.Papa

kath
15. črc 2007

Já taky utíkám. Musím si ještě zopakovat dějiny umění, mám zítra zkoušku 😅 .
Pa,pa 😉

denousek
15. črc 2007

holky holky....presne jak ja....stejny problemky semmela....taky sem nevedela jaky mam vlastne dny cyklu,jak je mam dlouhy ptz sem vysadila HA a ani pul roku po tom sem nevedela ...ale v mem pripade se mi taky na testiku nic neukazalo az pozdeji slabouce druha carka to jen u okna pod primym svetlem...zkouseli jste to pod poradnym denim svetlem?,na gyndu urco zajdete...krev by vam vzit mohli....reknete ze jste to nedostali jestli by vam mohli vzit krev...a je to...tak zatim paa a dejte vedet jakjste dopadli..!! 😉

motylek
15. črc 2007

Ahojky všechny, já jsem před půl rokem měla stejný problém, MS nikde, šílený bolesti v podbříšku, zašla jsem na gyndu a byla to cysta, nechci nikoho strašit, ale radši tam jít hned, to se to dá řešit hormona, později by to bylo na operaci, takže holky šupky dupky k doktorovi, ať máte jistotu, že jste ok. My si taky říkali, jak se snažíme, že to teda konečně vyšlo, a ono prd. Teď čekám MS, měla dorazit dnes, zatím nic, ale dloube mě dole, takže bych to tipla na zítřek. Škoda, ale musíme vytrvat. Držím vám všem pěstičky ať to nejsou cystičky, ale mimísci 😀 😀 😀

kinsli
15. črc 2007

Ahojky holky, Přeji Vám všem, aby se ty // konečně ukázaly. No to by tu bylo radosti 😀 Já mám ještě na test dost času, ovu jsem měla v pátek a MS má dorazit 30.7. tak doufám, že nedorazí 😉 My se snažílkujeme teprve krátce, od 13.6. teď vlastně proběhla teprve druhá ovu. Tedy nevím jestli vůbec nějaká v červnu proběhla, měřím si TB + pozoruji další věci od července. Teď jsem zvědavá co bude dělat od dalšího týdne (20.7.) teplota 😉 Mohla by se ustálit na těch cca 36,9 a byla bych spokojená 😀 Chtěla jsem se zeptat, myslíte si, že je pravda, že holčičky jsou tak 3-5 dní před ovu a chlapečci v den ovu a po??? Chlapečci Y prý vydrží do 24h a pak umírají a holčičky X vydrží dlouho tak 3 dny určitě. Většinou se uvádí, že plodné dny jsou tak cca 4 dny v měsíci. Ale já bych řekla, že u každého je to jinak. Já měla ovu v pátek. Tak jsme se přisnažílkovali v úterý to byla dobrá konstalace hvězd 😉 no a pak jsme chtěli ve čtvrtek, ale to nešlo ani ve středu ani ve čtvrtek jsem neměla ten správný hlen, no po pravdě jsem neměla žádný. A ovu se uvádí většinou 6-12 hodin. Někde jsem četla i 24h a já ji měla cca 4h víc bych řekla, že ne. No naštěstí jsme měli oba ranní a začala mi tak po 12h tak jsme to ještě stihli 😀

mogi
16. črc 2007

Ahojky holky,preju krasne rano 🙂 Uz trcim v praci a fakt se netesim na to dnesni vedro.Snad ho ve zdravicku preziku 🙂
pisatcia:Ahojky,tak jak dopadl ten testik???dej vedet 😉

kath
16. črc 2007

Ahoj,
tak dnes jsem byla na té šílené zkoušce z dějin umění a dala jsem to za jedna 😀 . Akorát co mě moc nepotěšilo, že dorazila MS (o den dříve) a to hned po vykonané zkoušce. Asi ze mě spadl veškerý stres z učení, strach a tím přišla i MS. Na druhou stranu jsem ráda, že vše funguje jak má. Tož začneme opět se snažilkováním. Aspoň teď vím, v které dny přibližně bude to "šoupání" 😀 ideální.

sylvinka
16. črc 2007

Ahoj všechny snažiky i maminky,

omlouvám se, že se tu vloupám, jen bych ráda povzbudila MOGI 🙂

Já měla negativní těhotenský test ještě 10 dní po termínu očekáváné MS. K doktorce jsem šla,, že mám bolesti a test je negativní. Dala mi vyvolávačku a za dalších 5 dní tam už byly dvě čárky.
Důležité je, že tohoto času jsem měla MS velmi pravidelnou v cyklu 26-28 dní, nikdy žádný problém 🙂

Tak třeba tě to potěší. Chvíli počkej a uvidíš 🙂

stesticko
16. črc 2007

ahoj holky-taky snad nebude vadit když se k vám vloudim.NO já mám podobný problém už týden mám nateklá prsa,bolí mě občas podbříšek a meškám 2Dny ale zatím si test nedělám,no mám to taky tak po vysazení 32-35 dní dneska je to 36 dní,jse taky unavená ale tyhle příznaky mívám i když mám dostat MS,ale ráda bych aby ta mrcha nepřišla ,snažilkujeme se 2 měsíce a HA neberu půl roku,jestli a kdy mám ovu nevím neměřim si teplotu.Já už mám 12 letou slečnu a ted by jsme moc rádi s přítelem mimíska. 😉 😀

sylvinka
16. črc 2007

stěstíčko, držím pěsti 🙂

Já vůbec nevím, co radit, jen jsem přispěla svou trochou do mlýna 🙂
Mimi přišlo celkem náhodou, takže zkušenosti se snažením nemám 🙂

mogi
16. črc 2007

Sylvinko,moc dekuju za podporu!!Mrska stale nikde.Priznaky jsou porad stejne..k doktorce jsem se ndes nedostala,chtela jsem jit na krev,ale na druhou stranu mam strach co se dozvim..jsem desna baba 🙂 Dnes je to 37DC.Divala jsem se zpetne jak ms chodily a bylo to vetsinou 33,34..asi muzu jeste cekat.Mam pocit ze tam mimisek opravdu je..Kazdopadne dekuju moooooc ze me v tom nenechavate.Jste zlaticka 😵 😵 😵 🙂 🙂

mogi
16. črc 2007

Jinak jsem jeste takovy blazen,ze ackoliv BT jsem nikdy nemerila,tak ted mam uz 7 den rano bud 37,0 nebo 36,9.Jenze to je mi k nicemu kdyz nevim jak to vypada pred ms ☹ Uz proste silim.Musim toho nechat 🙂

pistacia
16. črc 2007

Holky ahojda 😀

stesticko
16. črc 2007

mogy-no taky ti budu držet palečky,já mám taky pocit že by to tentokrát mohlo vyjít ale meškám teprve 2 dny tak budu čekat do konce týdne a na po jsem objednaná k doktorce už 3 týdny na kontrolu tak uvidím,já pádím domů tak pa pa

pistacia
16. črc 2007

No tak jdu sdělit své dnešní zkušenosti jak jsem slíbila...

Ráno jsem si dělala TT a byl opět negativní, dnes je to 7 den co meškám... 😠

Pak jsem si zašla na gyndu a dr. mě vzala, což jsem byla strašně ráda, dělala mi ultrazvuk a zatím tam prý nic vidět není, akorát mám vysokou sliznici, což může značit začátek těhu i přicházející MS, takže sama zatím neví, ale zatím mě prý bere, jako že jsem těhotná a injekci na vyvolání mi dávat nechtěla.... vzali mi krev a zítra mám volat na výsledky a z toho to bude už úplně jasný, jestli se jedná o těhu nebo o prapodivné zpoždění, tak na mě zítra myslete, už mám fakt obavy, co bude a co ne.... ☹

Jinak mě pěkně začaly bolet záda jako před MS, tak mám takový divný pocit, že ta mrcha asi dorazí.... 😒

mogi
16. črc 2007

pistacia:Myslim si ze z tebe bude tehulka,vazne..Akorat se mrnousek trosku schovava 🙂 🙂 Budu na tebe myslet.Ozvi se zitra co nejdriv,ju?Budu te asi nasledovat.Jinak te uplne chapu,taky jsem uz cela nesva.Mrska nedorazi,neboj..Me zada boli uz skoro 3 tydny.Nikdy predtim jsem to ale nezazila.Je to u kazde z nas jinak.,no ☹ Ale drzim pesticky at jsi maminka 😵

pistacia
16. črc 2007

Mogi moc děkuji za podporu, manžovi jsem neřekla, že jsem byla na gyndě, chtěla jsem to pro něj jako překvapení, zítra tam mám volat mezi 11 a 12 hodinou... tak jsem zvědavá ☹ 😉 No mě právě záda bolely vždycky při MS a ted mě berou taky pěkně chvílema, takže mám strach, že ta mrcha dorazí, opravdu se už bojím... a zítra se budu bát tam i zavolat 😒 Já Ti taky moc přeji, aby jsi byla maminka, jak dlouho vlastně meškách?

mogi
16. črc 2007

Jo tak to kdybych vedela🙂Mivam ro po 32,32,34 dnech.Je to ostuda ale fakt nevim.Ale je to nejak tak.No a dnes jsem 37DC.Takze asi 4 nebo 5 dni zpozdeni 😒

pistacia
16. črc 2007

Hm, tak to máme hodně podobné, já to dostávám tak po 32 dnech,ale někdy i 33, tak držím pěstičky ať to je těhotenství.... 😉 A co TT vyšel Ti taky negativní nebo pozitivní? Nějak jsem to přehlédla, jestli jsi to psala.

mogi
16. črc 2007

Vysel mi prvni den po vynechani negativni a stejne tak vcera ☹

pistacia
16. črc 2007

Hele mogi, my to máme fakt opravdu stejný, akorát mě vyšel negativní i dnes po 7 dnech, tak fakt nevím, zítra budu z krve chytřejší, ale doufám, že to vyjde aspoň Tobě, pokud má krev zítra nebude jevit známky těhu ☹

jity.d
16. črc 2007

pistacia: mojí kamarádce vyšel také negativní těhu test,
meškäla 14 dnů, šla tedy na gyndu a tam jí těhu potvrdili

mogi
16. črc 2007

neboj,uvidis ze budes tehu!Uplne ti zavidim ze uz jsi byla aspon na te krvi.Budes mit dopoledne jasno.Taky jsemtam mela jit ☹ Moc ti to preju.Treba budeme nakonec tehulky obe 😵

jity.d
16. črc 2007

mogi: držím pěsti 😉 😉 😉
jestli jsem pochopila dobře, tak už den meškáš?
Já ji čekám tento týden

pistacia
16. črc 2007

Jity.d děkuji za povzbuzení a zítra se uvidí.. 😉

mogi, to by bylo super, ale bojím se zklamání, tak to raději nechci ani říkat, že by to mohlo vyjít, jinak jsem se chtěla zeptat máš výtok? já mám od té doby co jsem měla dostat MS nějaký dost silný výtok a vždy se musím jít podívat jestli už dojela MS nebo je to jen výtok na intimce... ☹

mogi
16. črc 2007

jity:meskam zhruba 4 nebo 5 dni.Mam trosku nepravidelny cyklus.Vestinou po 32,33,34 dnech ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru