Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

katarina82
13. črc 2007

Já jsem testovala 16DPO a už byly // hodně silné 🙂

denousek
13. črc 2007

fakttt 😵 a kolik ti je mogi...a uz mas deti?

mogi
13. črc 2007

denousek:22,deti jeste nemam...nejsem zatim ani vdana.Jsem pozadu,no... 🙂

denousek
13. črc 2007

jak pozadu sakra...me bude za mesic 20 a taky nejsem vdana,na co....na to je casu dost ne...a co te primelo se registrovat na konika??mozna cekas mrnouse?

mogi
13. črc 2007

jo jo..mozna cekam mimiska,ale nevim.Testim me zmatl,ale priznaky mam.Az ty me probraly ze neco neni uplne jako driv 🙂 Porad usinam a kdyz neusinam tak neco bastim.Uz 14 dni me poboliva podbrisek jako pred ms.Porad litam na zachod a ono nic.No a o zadech ani nemluvim.Telicko si ze me asi dela srandu 🙂

kristynaw
13. črc 2007

no,mas stejny priznaky jako jsem mela ja 😉

terezita
13. črc 2007

hele holky, nestvete me! me je 29 a vdana nejsem!! 😀 jeste z vas chytnu depky!!

denousek
13. črc 2007

noo ajako ja...taky sem to tak mela...porad sem cekala MS ZE ME BOLI BRISKO NO A MS UZ neprisla 😅 tak uvidis no...a kdy si to mela dostat?a mas to pravidelne?

kristy ty si taky vsude 😀

kristynaw
13. črc 2007

jsem vsude,nudiiiim se

denousek
13. črc 2007

teri : haa 😅 to neres...na co...sice bych se klidne vdala no ale ja maaaamm caasuuuuu

mogi
13. črc 2007

Tak to je pozitivni 🙂 Fakt jsem doufala,ze po testiku budu vedet jestli jo nebo ne.Brala jsem to s klidem.No a pak tam byla jen jedna carka a ja jsem znervoznela jeste vic.Asi jsem mela pockat.. 😒 Ted uz klidna nejsem jelikoz si predstavuju nejaky problem.Snad je ta bolest briska normalni.Nikdy predtim me tak dlouho nebolelo.Vetsinou tak par hodin pred mrskou.. 😖

denousek
13. črc 2007

mogi vsak na to je cas...si mela treba pozdejc OVU jako ja...to vuubec neres...a kdy si to teda mela dostat

teri ja se taky nudim ale za chvili jedem na véču a na letnak na vratne lahve

terezita
13. črc 2007

ja mam casu taky jeste hromadu.. 😀
mogi, ja mela bolest v podbrisku a prsou od 7DPO. motala se mi hlava, bylo mi blbe.. no, dneska jsem dostala mrsku, ale naprosto silenou. letela jsem k dr. a pry jsem asi tehu byla, ale neudrzela.
ono to jsou priznaky tehu.. tak uvidis.. ale kazdopadne s druhym testikem jeste chvilku pockej.

mogi
13. črc 2007

v utery....takze si rikam ze zkusim testik v nedeli.A uvidime.Uzij si filmik.Ja jdu za chvilku s brouckem na prochazku.Ted do sebe zase tlacim jidlo.Driv jsem jen jezdila na bruslich a na kole a ted je ze me lenoch co porad ji...ach jo 😖 az budu vedet ze tam mimisek je,tak mi to papani tak vadit nebude.Jestli mi to teda zustane 🙂

denousek
13. črc 2007

no nic holky pro dnesek se loucim ju uz se musim jit chystat tak se mejte potvurky..jo mogi a podavej hlaseni jak to probiha!!paa

mogi
13. črc 2007

jejda..my o vlku a vlk je tady.Valim na tu prochazku a zitra se tu zasde objevim..paaaaaaaaa

janinininka
13. črc 2007

Ahojky,
taky přispěju s přídavkem. Já jsem zjistila ve st že jsem těhu, mám slabou čárku druhou, ale je mi to divný, protože jsem si měřila teplotu a teď mi vychází, že jsem otěhotněla po ovu dlouho, takže budu tak cca 2tt, já myslela tak 4tt.Měla jsem to dostat minulou so. Zkusím zítra testnout, zda čárka nebude silnější. U dr jsem byla, ale je brzy, něco tam viděla, ale že to je tak 1mm velké, takže opravdu v začátku a já se biju do hlavy, proč jsem tam šla tak brzy, protože jsem nervozní víc jak dřív!! 😠 Dal mi vitamíny a mám tam jít až 9.8. ☹
tak snad už to bude dobrý!! 😉
Ten test je asi opravdu u každé individuální, záleží na těhotenském hormonu v moči..
tak uvidíme, přeji nám všem ať nám to vyjde!!!!

terezita
13. črc 2007

ahoj jani,
nebud nervozni, to bude v poho! a do 9.8. to rychle utece. uvidis!!! 😀

denousek
14. črc 2007

haaalooo mogiiii....nevim jestli si to prectes jeste dnes nebo az zitra kazdopadne zitra dej vedet co testik jasny!!!?? paa

mogi
15. črc 2007

denousek:ahojky,tak jsem si udelala testik a nic ☹ Uz nedoufam.Paty den zpozdeni by to mel testik vedet...v pondeli si zajdu na gyndu.Asi neni neco v poradku.Porad jenom spim.Stal se ze me lenoch.Je mi divne ze me porad boli v podbrisku jako pred ms a o zadech ani nemluvim.Zacinam mit strach.. ☹

denousek
15. črc 2007

mogi 5 dni po ms jo??no a kdyz ses treba pozdeji podivala na testik u okna na dennim svetle tak nic??fakt tam nebyla??mohla si mit OVU jeste pozdeji vis.nadeje umira posledni...

kath
15. črc 2007

Ahoj holky,
mogi, mám úplně stejný problém jako ty. Vysadila jsem HA v dubnu. MS mám tak podivně, ta druhá MS (ta pravá) my přišla až po 44 dnech, teď čekám na další, zbývají mi na čekání ještě 2 dny a zase by to bylo 44 dní. No nevím, jestli je to normální po tolika dnech. Ale asi když se vysadí HA, tak to někomu trvá déle než se vše vrátí do správných kolejí. Taky mě pobolívá v podbříšku tak jako při MS, neustále lítám na záchod, pořád jím, jsem unavená....Je to zvláštní. Možná se moc pozoruji. Testíkům moc nedůvěřuji, kamarádka si dělala test a žádné // se neobjevily a když zašla na gyndu, byla v 5. týdnu těhotenství. 🙂

mogi
15. črc 2007

Ahojky,ms mam taky trosku nepravidelnou...nekdy po 30 nekdy po 34 ☹ Dneska je to 36DC.Copak ja vim,jestli meskam 2 dny nebo uz 6? 🙂 🙂 Jsem unavena silene a porad me poboliva brisko ☹

kath
15. črc 2007

Tak to jsme asi na tom stejně. Taky nevím, jak vlastně na tom jsem když je MS tak nepravidelná. Budu ti držet pěstičky, aby to vyšlo podle tvých přání až zajdeš na gyndu.

pistacia
15. črc 2007

ahoj holky, tak koukám, že máme podobné problémy, já jsme měla MS dostat v pondělí a od té doby zatím nedorazila a test v pondělí a ve čtvrtek byli negativní, tak fakt nevím.... ☹ mimochodem jsem unavená a občas je mi divně, tak nevím..

mogi
15. črc 2007

Tolik bych si toho mrnouska prala... 😅 Dneska kolem me byly same tehulky.Uz aby jsme pred sebou valily taky takova briska,co? 🙂 Urcite se nam to podari!!Drzim pesticky vsem!! 😵

pistacia
15. črc 2007

Mogi taky bych si to miminko moc přála, ale už jsem z toho fakt šíleně zmatená, zítra zkusím další testík a uvidím, jinak si volám na gyndu a nechám se pořádně vyšetřit... ☹

kath
15. črc 2007

Vidím, že nemám takové problémy jen já, že je nás více. Taky se na mimísko moc těším, je to to nejkrásnější, co člověka může potkat. Taky Vám všem budu držet pěstičky, a když nebude nic teď, tak neztrácejte naději. 😉

pistacia
15. črc 2007

No uvidíme, jsem na ten zítřejší testík zvědavá... 😉

kath
15. črc 2007

Budu držet pěsti... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru