Který těhotenský test je nejspolehlivější? 🙂

heduskak
30. led 2014

Ahojky holky, chtěla bych vědět, který test si koupit když se nedostaví menstruce? 🙂

sarkad2856
30. led 2014

@heduskak Za mě určitě mamatest 🙂

terrorkax
30. led 2014

test z lekarny dr max 🙂

ba0terka
30. led 2014

Za mě GS Mamatest a Clearblue 🙂

heduskak
autor
30. led 2014

děkuji 🙂

dotinka
30. led 2014

Me mamatest delal vzdy falesne pozitivni duchy a nejsem jedina....takze za me dr.max a clearblue digital 🙂

muj_smisek
30. led 2014

Clearblue digital 🙂

z_kopretinka
30. led 2014

Za mě rozhodně NE Mamatest. Pořád tam nebylo nic vidět, pak jsem tam luštila 4. vynechaný den jen ducha a ještě mizerně. Stejný den odpoledne jsem si udělala od Woman secret "Baby" a byla krásně vidět druhá čárka.

veruska007
31. led 2014

Jakýkoli, klidně obyč. za dvacku z Tesca, drogérie. Mamatest za mne ne, opakovaně mi vyšel pozitivní až ve 3. měsíci 😠

terim
31. led 2014

Ahoj holky,já dneska vstala a napadlo mě si udělat ovulacni test,i když už jsem měla včera dostat menzes. Četla jsem totiž tady na koníkovi,že ukáže těhotenství dřív,než těhu test. Byla jsem v šoku..po téhle MS jsme měli jít poprvé na inseminaci,pže. nemůžu už dva roky otěhotnět. Ten test úplně zářil,takhle silnou čárku tam nemívám ani při ovulaci.. Letěla jsem do drogerie,pze.jako naschvál 3lékárny zavřený,čapla jsem dvě krabičky nějakých testů s citlivostí 25 a oba mám pozitivní,sice méně,než ten ovu,ale jsou..tím chci říct,že já bych spoléhala na ty ovu testy.

terim
31. led 2014

Ovšem pokud už ti MS vynechala,tak určitě rovnou těhu test..mě to jen tak napadlo,protože jsem doma žádný neměla,jen ten ovu.

heduskak
autor
13. únor 2014

Holky druhý den se nedostavila MS dělám si mamatest a jen jedna čárka asi koupím jinej test.. Ukáže mi ovulační test dvě čárky dřív než těhu test?? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru