Ktorý tehu test je najspolahlivejší?

adrianka1712
15. pro 2012

Uz 2 tyzdne mi vynechava menstruacia a pozorujem na svojom tele male zmeny. Chcem si spravit tehotensky test, poradte prosim, ktory je najspolahlivejsi aj v najrannejsom stadiu tehotenstva. Dakujem.

eloana
15. pro 2012

tak 2 tydny po vynechani uz to je asi jedno.... pouzila bych asi jiz 25 jednotkovy..... 10 se pouziva treba v den vynechani.. nebo ja treba testovala 5 dni pred vynechanim a uz to ukazal.
znacka treba mamatest

smudlinka2019
15. pro 2012

pro mě je oblíbená značka mamatest 🙂 ukázal mi ducha tři dny před ms 🙂

claire90
15. pro 2012

s GS Mamatestem mám dobré zkušenosti i já, pak když jsem objevila // tak jsem měla ještě digitální od Clearblue na zjištění délky těhotenství...

lucifereeek
15. pro 2012

mamatest 😉

karlam
15. pro 2012

mamatest

kaaaczenka7
15. pro 2012

Taky se přidávám s GS Mamatest 🙂

luciebx
15. pro 2012

Tak teda nevim ale 2 tydny ti meska ms... to uz je asi jedno ktery test udelas.. pac jestli si tehu tak ti to ukaze opravdu kazdy test.. hodne stesti..
nejspolehlivejsi je asi clearblue digital

lena27
15. pro 2012

já vždy chtěla ten nejlevnější a fungoval správně

rasha
17. pro 2012

GS Mamatest mi ukázal čárku až několik hodin po limitu (bylo to teprve 27 DC) a i když se to nemá považovat za správný výsledek tak to správně bylo 🙂 a u druhého také.Měla jsem i nějaké drahé CEMIO Gravitest DIRECT a ty mi ukázaly po limitu duchy i když to nebyla pravda.

angelsb
23. pro 2012

je to jedno zda je to mamatest nebo dr max nebo jakýkoliv co má 10 citlivost je to baleno v usa všechno a jen tam jsou jiné krabičky jinak vše stejné mám tam známého co to dělá a vím jen je skládá do jiných krabiček a jiná firma ale testíky jsou úplně stejné 😉tak že je jedno zda koupíte za 25kč nebo za 80 a víš ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru