Lechtá mě v podbřišku a neustále brečím

simculinek
7. kvě 2012

Ahoj holky, už tři dny mě lechtá v podbřišku a neustále brečím.... Už i přítel mi říál, že semnou není rozumná řeč....neustále brečim kvůli kravinám a večer to je nejhorší.... 🙂

stavba
7. kvě 2012

a od nás chceš slyšet co? Že to je jasný příznak těhotenství? Ano, možná je a možná není. Zkus test, ten ti napoví. Ale zakládání takovýchto podobných témat je v poslední době snad nový druh hry a zábavy nebo co... 😕

pajiskazemlyna
7. kvě 2012

Udělej si testík z ranní moči, nejlépe GS mamatest 10 a hned budeš vědět na čem jsi 😵
Držím palečky, aby to bylo tak, jak si přiješ 🙂

saminomimino
7. kvě 2012

A co jako chceš slyšet???je to zajímavé oznámení,mně třeba dnes například děsně bolí záda už se neohnu přes pupek,i přítel říká že jsem čím dál větší vorváňěk😀 co by to tak mohlo být??
a pokud by tvůj dotaz měl co dělat s těhu,tak lechtat v podbřišku mně vždy začlo až po 14tt kdy se prcek jasně ozval 😉

jarunkaxyz1
7. kvě 2012

Co je tohle za téma a otázku? 😖 Chápu a taky jsem se jako těhule ptala na ledasjakou (s odstupem času to vidím) - kravinu...ale tohle už je trochu moc, ne?

hasky24
7. kvě 2012

😀 😀 😀 😀

lucy222
7. kvě 2012

Mě lehtá na noze a většinou se tomu směji 😅

berenika39
7. kvě 2012

Minulý týden jsi měla MS (psala jsi to tu), takže to bude střevo a nervy.

amallie
7. kvě 2012

No a co my s tím? 😀 😀 😀

biibaa
7. kvě 2012

Sice je to otázka, ale žádnou nevidím 😲 😲 😲 😲 ????

brazdicka
7. kvě 2012

Některé diskuze jsou k pobavení 😀

diviska
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
slundo
8. kvě 2012

Asi bys ráda slyšela, že to může být těhu 🙂 Plačtivost určitě může být , ale co to lechtání ? 😀 Jinak někdo může být plačtivý i v období MS, prostě při kterékoli změně hladiny hormonů 🙂 Přeju Ti , aby jsi brzy mimi čekala, ale tady Ti k tvé otázce-neotázce nikdo nic konkrétního říct nemůže 🙂

vlckulka
8. kvě 2012

Hmmm, zajímavé. A co tím chtěl básník říct ??? 😀 😀 😀

camelinka
8. kvě 2012

holky nebuďte zlý 😀 😀 😀 ,já taky brečím kvůli každý kravině a v podbřišku mě lechtá taky, obzvlášť po špatné kombinaci jídla 😀

slunecnice209
8. kvě 2012

Nadměrná plačtivost a neschopnost radovat se může ukazovat na rozvíjející se depresi.
Lechtání v podbřišku často uvádí spousta žen v raném stadiu těhotenství, nejsou to pohyby, ale neurčitý pocit podobný lechtání.
Tak to je věcně k otázce neotázce,které chybí dovětek co to může být ? Jelikož tu kromě 3 odpovědí, převažují pouze z mého pohledu divné příspěvky, pokud se mi diskuze nelíbí tak ji nenavštěvuji a ani na ni nereaguji 🙂 . Z někoho si utahovat myslím není na MK potřebné ☹ . Nebo snad ty odpovědi nejsou stejně stupidní jako se někomu jeví tato otázka neotázka ?

jennyska
9. kvě 2012

Ahoj, téma je na MK už několikrát - zkus se obrátit na jednu už existující diskuzi, či otázku o možném těhotenství 🙂
Měj se fajn, J*

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru