Lékařka zatím nepoznala z ultrazvuku těhotenství

luckaa
11. bře 2009

Ahoj,mám takový problém,moje sestra objevila na testu 2 čárky,ta druhá sice byla slaboučká,ale byla tam.Šla k doktorce,ta ji udělala vnitřní UZ a konstatovala,že tam ještě nejde nic vidět,poslala ji na testy moči.Hodnoty tam jsou prý zvýšené,ale těhotenství podle toho nejde potvrdit.Objednala ji na příští týden.Stalo se to někomu z Vás je z té nejistoty nesvá.Miminko by si přáli.Děkuji

juni
11. bře 2009

jj, je to dost běžné, když (stejně jako já) nevydržíš a utíkáš za doktorem moc brzo 🙂

luckaa
autor
11. bře 2009

juni a v jakém týdnu si byla?Sestra předpokládá,že je asi ve 3 týdnu

juni
11. bře 2009

Já jsme byla ve čtvrté týdnu. Samo, že na ultrazvuku nebylo ještě nic vidět, tak mi akorát nabrali krev a že si mám zavolat pro výsledky. Už za týden mi ale mimčo vidět bylo (teda byla tam taková tečka 🙂) )
Třetí týden je moc brzo. To vážně nemusí být ještě nic vidět ani na sliznici dělohy. Řekni sestře ať se netrápí, občas si pro klid udělá testík a holt musí vydržet až do ultrazvuku. Ale uplně ji chápu, taky jsem byla nedočkavá a měla jsem i strach jestli je vše OK. 😉

luckaa
autor
11. bře 2009

To je právě to,samé nejasné výsledky,děkuju

laska.nezna.hranic
11. bře 2009

já měla několik pozitivních testů a doktorka mě na krev neposlala, řekla, ať si přijdu za měsíc a pak už jsem šla rovnou na potvrzení srdíčka. takže nakonec mi stejně nezbylo nic jiného, než čekat. ono je to fakt lepší. i když chápu, jaké to je, když se o mimi opravdu někdo snaží🙂

luckaa
autor
11. bře 2009

No,holt každej doktor má jiné zvyky...

kocicinka
11. bře 2009

Já jsem volala do ordinace mojí gyn. v den, kdy jsem měla dostat MS, ale místo ní mi vycházely samé pozitivní testy.No a sestra mě objednala až za měsíc s tím, že kdyby něco, mám jít do nejbližší nemocnice. Docela mě to naštvalo, protože mě doktorka vzhledem k mým opakovaným zánětům neustále strašila mimoděložním těhotenstvím. Byla jsem vystresovaná jak ještě nikdy. Lucko myslím, že pro tvou sestru toho asi víc udělat nemohou, hlavně že ji doktorka neodmítla jako mě a vyšetřila. Ten týden uteče a pak už možná vidět něco bude.Já musela čekat měsíc ☹

luckaa
autor
11. bře 2009

No,ta nejistota je fakt hrozná.Jí ještě doktorka řekla,že si to ta děloha rozmýšlí,jestli bude těhotná 😠 tomu teda nerozumím

natalyi
11. bře 2009

ahojte, ja mam rovnaky problem. dnes som bola u dr. lebo mi meska MS 8 dni a mala som 3 pozitivne testy. lenze dr.tam este nic nevidel tak mi zobrali krv a az z tej zistili ze som naozaj tehu. mam prist o tyzden to by tam uz malo byt daco vidiet. aspon dufam. takze sa to stava asi casto

luckaa
autor
11. bře 2009

No,já jsem se divili,že místo aby ji poslala na krev,tak ji poslala na testy s močí

natalyi
11. bře 2009

neviem preco jej hned nezobrali krv.. ved to je ovela istejsie ako testy z mocu 😖 asi jej nezostava nic ine ako cakat na dalsiu kontrolu. rovnako ako mne 😵 hlavne nech je v klude a vsetko bude ok. ved ked jej uz vysli dve ciarky tak je velka sanca ze je tehu

wsmoulinkaa
11. bře 2009

holky ale dnes můžete na tu krev samy bez porady lékaře jestli chcete mít jistotu..... mě tam taky neposlala.... 😉

luckaa
autor
12. bře 2009

Dneska si nechala ty krevní testy udělat,tak snad zítra bude vědět víc 🙂

k.ate
12. bře 2009

luckaa - já když to počítám zpětně podle mejch vyšetření, byla jsem poprvé u dr. někdy ve 4tt a už tam bublinka vidět byla, brali mi tehdy i krev, ale bylo to proto, že jsem krvácela, takže chtěli, aby kdyby se přes víkend něco stalo, mohli na pohotovosti s čím srovnávat výsledky... Ale musela jsem si to zaplatit, protože jsem byla u zastupující doktorky a ne u té svojí... 😕

luckaa
autor
12. bře 2009

Ségra to počítala tak asi na třetí týden,uvidíme zítra co ta krev

evi21
17. bře 2009

Ahojte dievčatá,rada by som sa s Vami poradila. Dnes som 33DC vacsinou mávám dlhšie cykly 30-34 dní,
dnes som si robila test, druhá čiarka bola slabá na teste s citlivostou 25
Za cca 2 hod som si urobila druhý test, ešte citlivejší, s citlivostou lO a ten vyšiel negatívnz., neviem si to vysvetlit, oba testy som robila poobede, a pri tom negatívnom bola moč pravděpodobně zriedenejšia
Stalo sa Vám niekomu niečo podobné ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru