Linea fusca, tlaky v podbřišku, záda bolí. Jsem těhotná?

marsi017
19. říj 2012

nedávno se mi objevila na bříše těhotenská pigmentace tzv.linea fusca-svislá čára od pupíku až ke genitáliím,čára je tmavší ráno a večer taková bleďunká🙂 Docela dost mě pobolívá v podbříšku,cítím v něm různé tlaky a taky se cítím docela dost nafouknutá.Prsa jsou tmavší a nadotek mě bolí.Záda mě docela bolí,mám neskutečnou žízeň,chodím pořád na wc!Dost se zadýchávám🙂 Beru antikoncepci,ale někdy si samozdřejmě zapomenu vzít.Teď ji rači neužívám. Poraďte můžu být těhu.?

boban
19. říj 2012

a co takhle koupit v lékárně těhotenský test a udělat si ho 😉 Jinak ta pigmentace na bříšku se objevuje mnohem později,kdyš už bys byla těhotná 😝

berenika39
19. říj 2012

Sem. Sem to napiš.
https://www.modrykonik.cz/diskuse/som-tehotna/m...
příznaky vyhledané skoro všechny dobře, akorát ta čára - ta se neudělá hned, ale až kolem 12.tt. takže něco bude jinak. bud tvoje tt, nebo nevím.

ange_de_la_morte
19. říj 2012

no tak já jsem v 29.týdnu a linea se mi ještě ani nerýsuje ... jinak myslím že těhu test bude lepší - tady na dálku můžeme těžko něco diagnostikovat 🙂 🙂 ale jinak ano - můžeš otěhonět i přes antikoncepci

saminomimino
19. říj 2012

tak nevím co chceš slyšet,ano těhu být můžeš ale to ti tady nikdo neřekne s jistotou,udělej si test nebo běž na gyndu,nějak nechápu co chceš slyšet,věšteckou kouli nemám 😀 pingmentová čára se objevuje ve vysokém stupni těhu a ne vždy ,já ji neměla ostatní příznaky co popisuješ,jsou nic neříkající a sugesce je mocná,mimo to bere/neberš HA jak sama uvádíš nepravidelně,takže můžeš mí i pěkně zmatené tělo a s těhu to nemusí mít nic společného,prostě test nebo doktor,nikdo ti tu nic jiného neřekne

llluckaaa
20. říj 2012

Ano, těhotná být můžeš, a nebo taky ne, těhotná být nemusíš. Skoč si v pondělí na gyndu, takto na dálku se to poznat nedá.

camelinka
20. říj 2012

Teď sem se podívala do křišťálové koule a ta mi ukázala, že když si koupíš těhu test, tak se to dozvíš 😉

smudlinka2019
20. říj 2012

Být tebou,koupím test a uvidíš 🙂 jsem ve 31tt a linea pomalu není vidět,jediné co mám je trošku okolo pupíku a tmavé kolem bradavek.Jinak příznaky co máš jsem měla i já třeba dva nebo i tři týdny před ms,dokonce jsem měla i nevolnosti a těhotenství z toho nebylo 🙂

vlckulka
20. říj 2012

Ty příznaky, které popisuješ, by se dost těžko objevily všechny naráz v samém počátku těhu, ale hlavně, těžko ti asi někdo vyvěští, zda jsi těhotná. Křišťálovou kouli nevlastním, takže ti asi těžko poradím 😀 Dojdi si do lékárny a kup si těhotenský test 😉 Promiň, hloupý to dotaz 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru