Livsane testy. Jaké máte zkušenosti?

28. dub 2022

Ahojte holky, ake mate skusenosti s Livsane testy? Vysel mi pozit.,ale davali sme si sakra bacha. Este aj ovulaciu sledujem a sex bol az 5-6 den po nej a pred nou taky dlho nic. Mam po synovi zle zrastenu jazvu po sekci a mali sme to po tomto cykle resit.

eloana
28. dub 2022

je pozitivni....

mysh_me
28. dub 2022

Ja se livsane testuji a vzdy mi ukazaly spravne, at jsem byla nebo nebyla tehotna, zadne falesne duchy. Tento je pozitivni… 5-6 den po ovulaci se da normalne otehotnet, neplodne dny jsou jen pred ovulaci…

eloana
28. dub 2022

@mysh_me spravne to je obracene-plodne dny jsou pred.... po ovulaci je vajicko oplozeni schopne max 24 hodin a spise mene....spermie na vajicko pockaji treba 3 dny.... takze spise posunuta ovulace.

autor
28. dub 2022

@mysh_me ako pise @eloana otehotnet se da pred ovulaci. Preto ma napadol chybny test. Bola som teraz kupit dalsi. Ovulaci poznam od porodu dobre, pac mam pol dna bolesti,ze nemuzu ani chodit. Uvidim co test rano,skrz tu jizvu stale dufam,ze bude negat. O prveho syna sme sa snazili v care 4 roky.

eloana
28. dub 2022

nevim kolik mas let,ale nekdy se stane( hlavne v pozdejsim veku ),ze mohou probehnout treba 2 ovulace v rozmezi 48 hodin maximalne

autor
28. dub 2022

@eloana Tak o tomto som neslysela. Je mi 32 let. Pujdu k lekari pristi tyden,aby mi povedel co a jak

xnikax1
28. dub 2022

Taky mi přijde jasně pozitivní.

katherine177
28. dub 2022

@eloana to taky teda nevím 😱

eloana
28. dub 2022

zkusila bych jeste jeden- treba jiny...... ale je to jasne pozitivni-kdyby to byl duch nereknu

autor
28. dub 2022

@eloana Skusila som odpoledne mamatest. Sice slabsi,ale take //

eloana
Autor odpověď smazal
Zobraz
eloana
28. dub 2022

A zpozdeni uz mas? Pokud vysly oba testy.. vadny test to nebude

autor
28. dub 2022

@eloana Ano, jeden den. Chybne teda isto nebudu

mysh_me
29. dub 2022

@eloana jezis zase me nekdo poucuje a siri bludy 🙄 ne neni to naopak. Neplodne dny jsou, dokud tam vajicko neni, takze par dni po menstruaci. Ano spermie muzou pockat na vajicko, takze cca ty tri dny pred samotnou ovulaci uz to konci. Ano nejvetsi sance na otehotneni je 24h po ovulaci. Ale NE, neznamena to ze po tom uz to nejde, to vajicko neumre na miste kdyz mu vyprsi 24h 🤦🏻‍♀️ Po ovulaci muzes otehotnet, kdyz mas nechraneny styk. Az dokud vajicko neodejde pri menstruaci. Boze to si fakt myslite ze vsechna ta neplanovana otehotneni se trefi do nejakych 24h?? 😂 vzdyt by to byla takova neskutecna nahoda, a kolik takovych lidi chodi po svete? Mozna i vetsina 😀 moje kamaradka dokonce otehotnela ze sexu pri ms. Tak to fakt posunuta ovulace nebyla 😀

helen_h
29. dub 2022

Ono 5. den po ovulačních bolestech je fakt asi brzy, ty ovulační bolesti doprovázejí prasknutí folikulu, terpve pak jde vajíčko "do oběhu" a holt asi mohlo počkat...

andelicka
29. dub 2022

Oba dva testy jsou pozitivní, blahopřeji 🥰

eloana
29. dub 2022

@mysh_me tak nesmysl to neni.... pokud nekdo otehotni pred ms treba, tak proto, ze je ovulace posunuta a ne, ze se nekde tejden toula.....neco si o tom nejdrive nastuduj. vetsi sance otehotnet, je pred ovulaci-neb spermie prezivaji dele nez vajicko

Vajíčko po ovulaci zaniká velmi rychle, může být oplodněno pouze v intervalu kratším než 24 hodin. Spermie si však v ženském těle mohou uchovat oplodňovací schopnost i po dobu 3–5 dnů. ........tak asi tak

katule1990
29. dub 2022

@mysh_me Opravdu nejde otěhotnět 5-6 dnů po ovulaci, ale max cca 24 hodin. Otěhotnět při menstruaci jde, někdo má menses klidně týden a ovulaci brzy, třeba 10. den. Spermie můžou počkat na vajíčko i 5 dní. Neplánovaný těhotenství vznikají hlavně tak, že dojde k nechráněnýmu styku/selhání antikoncepce a třeba v kombinaci s tím, že ovulace nemusí být vždycky ve stejný/podobný den cyklu + ty spermie jsou schopný x dní přežít. Vajíčko ne.

eloana
29. dub 2022

@mysh_me ano pri mestruaci se otehotnet da,ale proto, ze muzes mit ovulaci treba kratce po mestruaci- a ta spermie dokaze na vajicko pockat....

bejuna29
29. dub 2022

@mysh_me ty si děvče trochu pleteš pojmy s dojmy... otěhotnět můžeš jen v období plodných dnů, plodné dny jsou tak 5 dní PŘED ovulací a 1 den po ovulaci max. samotná ovulace trvá 12-24 hodin a je to doba od prasknutí folikulu, do těch 12-24h musí spermie stihnout oplodnit vajíčko, jinak zaniká. spermie dokáží na to vajíčko počkat až 5 dní v ideálním prostředí, ale častěji tak spíš až 3 dny. vajíčko na spermii počká jen těch svých 12-24h. déle fakt ne, prostě zavře krám. a jak píšou holky, pokud někdo otěhotní před MS, tak jen a jen z toho důvodu, že má před MS ovulaci, protož i to se stává...

eloana
29. dub 2022

@bejuna29 podle pani nebo slecny ....ja mam ovulaci cca 10 dc a jsem teda plodna dalsi 15-18 dni nez to dostanu😀 to uz bych mela asi 20 deti

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru