Lze otěhotnět i v neplodné dny?

sonicata
5. pro 2011

Ahojky holky 🙂
Potřebuji osvětlit téma plodné a neplodné dny .........patřím mezi snažilky ikdy teda snažit jsem se chtěli až od března roku 2012😀
Prostě a jednoduše na internetu si člověk najde snad vše ! Já asi jako každá hledala jak spočítat plodné dny oki našla jsem ! Spočítala ,ale u každé takové kalkulačky ikdyž zadám stejný počet dnů vše stejně je vyznačeno plodné dny trochu jinak je mi jasné , že existují tisíce různých os kde je zobrazeno plodné a neplodné dny !!! Jenže oha narazila jsem i na definice spolehlivě neplodné dny ,plodné dny a neplodné dny .........takže zaniká smysl slov plodné a neplodné !!!Jelikož už se mi zprotivily kondomy a nejen mě i můj přítel byl rád že je odhodil ,nicméně na ose jsem se dozvěděla že mino 4 plodných dnů jsou okolo na každou stranu další 4 dny které jsou napsané jako neplodné ,ale né jako definitivně neplodné ................prostě holky nechráním se sice přítel není vevnitř ,ale říkal že mu trochu utekolo a je to zhruba týdne a pak znova 3 dny co se nám stalo něco podobného a já poslední dva dny se cítím jinak .........otázka zní lze otěhotnět i v ty tzv. neplodné dny ???? Je mi jasné ,že nejlepší je test ale naco si ho budu dělat když by to fakt bylo málo to bych stejně nezjistila jde mi o to že ,bych raději věděla zda se možnost otěhotnět a tím pádem se vyhnout pár věcem co mě mají čekat než zjistit až poté že, těhu jsem a prošla jsem si jimi !A ráda bych věděla jaký je rozdíl mezi tvz.: NEPLODNÝMI DNY a ZARUČENĚ NEPLODNÝMI DNY 😀

amallie
6. pro 2011

@sonicata no mají pravdu 😉
takže můžeš být několik dní před ovulací, nebo už taky po ní, prostě bys jich musela dělat hodně za sebou, abys věděla
další cyklus už víš, takže jich děláš míň a míň, že jo

sonicata
autor
6. pro 2011

@amallie jo tak hmhmhm zajímavé ale je vidět že jsi znalá ........je totiž možné že jsem i těhu co je tak 3 týdny od početí tak mám i těhu test ale ten chci udělat až někdy za týden .........pokud to vydržím protože mám divné pocity a do měsíčků je relativně dlouho .........16 dní 🙂

sonicata
autor
6. pro 2011

@safryy no to ju ale u mě možná ovu test je taky zbytečný protože mám dost divné stavy posledních 4-5 dní a do MS je daleko tak uvidíme 😀 zatím jsem koupila 4 ovu testy ale myslím že mám už po ovu protože mám pocit že ovu byla dnes i podle počítání by to tak vyšlo 🙂

safryy
6. pro 2011

@sonicata ...ja jsem testila az den po MS a byly to paradni dalnice...takze asi s tim testem proste pockej 🙂 Manzel byl ale presvedcen, ze se zadarilo....pry jsem byla jina. Ja jsem na sobe zmeny nijak nepozorovala....az v pozdejsich mesicich, kdy mi zacalo rust bricho...zadne naznaky tehu, nevolnosti ani nic....a ted je to stejne....tak ti preju taky tak pohodove tehu! 😉 Jinak jen 4 ovu testy je myslim malo na seriozni testovani....

sonicata
autor
6. pro 2011

@safryy to je mi jasný že 4 jsou málo jen jsem to chtěla zkusit jestli jsem takovej ten učebnicovej příklad ! A vypadá to že opravdu to tak je ! Protože Cyklus mám 30-31 dní měsíčky trvají 6-7 dní takže ovu vypadá na 14-15 den protože dnes jsem akorát ten 14 a už je na ovu testu slabej proužek v testovací zóně to může znamenat že buď ovu je dnes nebo prostě byla včera nic jiného a nebo taky tisíc dalších věcí třeba že jsem nastydlá a nebo zrovna těhu 😀 tak uvidím nechám to teda do měsíčů a uvidíme přítel mi taky říká že jsem jiná a že nejspíš jsem těhu tak uvidím v podstatě je mi to fuk ,ale na druhou stranu kdo by nebyl rád za tu dálnici že 😉

safryy
6. pro 2011

@sonicata ....moc ti tu dalnici preju 😉 , mas pravdu muze to znamenat ledasco....zkus treba testnout jeste zitra, treba bude carka silnejsi a ovu teprve bude nebo nebude zadna a ovu uz byla ... 🙂 Ja jsem mela ovu taky v pulce cyklu....u druheho jsem s tim taky pocitala, ale musela byt pozdeji, jinak by to bylo neposkvrnene poceti a to uz tady nebylo dobrych 2000 let 😀

sonicata
autor
6. pro 2011

@safryy tak já uvidím já měla nechráněný sex 3 a pak 4 den měsíčků takže si myslím že se asi stalo to že jsem otěhotněla takhle ke konci menstruace je mi divné že mi bolí břicho jako bych měla dosta měsíčky pak taky divné chutě ale , to fakt nechci se na to upnout a šílet jako některé slečny tady že jsou těhu a přidávají se k holkám co mají daný termín a pak jsou zdrcené že stratili ty kamarádky ze kterýma si psaly atd . Já si jen myslím , že je něco jinak no ovu test jsem koupila abych si potvrdila že ovulace bude někdy kolem půlky cyklu ...........ježíš já jsem prase já jím párky a k tomu gumové bombóny ale tohle dělám i normálně ale právě před měsíčkama 😀 a měsíčky mají dorazit za 16 dní .........tak uvidím co bude a co nebude zatím bych dlnici chtěla ale když nebude no co aspoň budu vědět kdy je ovulace 😉

safryy
6. pro 2011

@sonicata ... 😀 chute mas dobre...takove jsem nemela nikdy...ani jako tehu 😝 Vsak jsou i pripady, kdy dochazi naprosto paradoxne k ovu behem ms...silenost ale taky realita. Bricho te muze bolet z uhnizdovani drobecka a nebo taky kvuli nastavajici ovu?Nektere zeny poznaji ovu prave takto...ja ne teda, proto jsem chtela ty ovu testy. Tak jsem napnuta jak to s tebou teda je 🙂

sonicata
autor
6. pro 2011

@safryy to jsem dvě cítím se jinak než před těm možnejma spožděníma je to šílený nevím co to je nebo není každopádně musím ještě min 2 týdny počkat ! Dříve fakt nemá smysl se testovat ! Tak párky jsem dojedla mám šílenou žížu za 3 dy jsem snědla už 3 balíček guových bombónů mám v puse jak v polepšovně fakt divné kovovou chť popisují jako syndrom ,ale stalo se mi už párkrát že jsem myslela že jsem těhu a pak nic takže raději to nechám ,ale cítím se fakt divně 😀 Určitě napíšu jak to semnou vypadá 🙂

jaja.m
6. pro 2011

@sonicata Na ty tabulky typu plodné,neplodné dny vůbec nespoléhej.Já otěhotněla den před další očekávanou MS a podle týdnů a UTZ je to opravdu ten den před

sonicata
autor
6. pro 2011

@jaja.m jsi několikátá kdo mi tohle píše , prostě těhotenství je a samotné početí je strašně záhadná věc ! 🙂 A proto se nedivím,že se to může stát jakoliv 😀 já jsem měla je to asi 3 měsíce zamlklý potrat ukázal se mi duch 10 dní jsem meškala paní doktorka mi řekla že to být zamlklý potrat a nebo třeba stres a ten jsem opravdu měla 😀 Teď se cítím jinak je fakt že mám nejspíš dnes ovu i test to tak ukázal .........už jsem měla jen stín na ovu testu ! Takže ovu už je pryč nebo dnes probýhá jelikož mám cyklus 30-31 dní a 6-7 dní menstruaci . Takže to vychází půlka cyklu 14-15 den ,ale jak psala jedna slečna tělo není stroj a já klidně ovu mohla mít i v termýn menstruace kdy jsem měla nechráněný sex a to 3 a 5 den menstruace tak nějak to vše může být jelikož mám měsíčky pravidelně počkám na ně 😉

helcenka
6. pro 2011

Já neměla u prvního těhu o žádné ovulaci nebo ovu testech, čůrání na papírky, plodných a neplodných dní žádné informace. Teda věděla jsem, že ovulace existuje a co to je... Prostě jsem po ničem nepátrala. Řekli jsme si, že chceme mimi, a jak jsme řekli, tak jsme udělali. Jen jsem tušila, že v době ovulace mě pobolívá střídavě každý měsíc na jedné straně, kde jsou vaječníky...
A při druhém těhu jsem si jen z legrace koupila jeden ovu test, že si ho udělám. Tak jsem čekala zhruba do té půlky cyklu, asi 14 den jsem ho udělala a byla čárka stejná jako kontrolní. Jenže ten měsíc "snažení" proběhlo asi 4 dny před testováním a pak 3 dny po testování, protože manžel zrovna měl nějakou "brigádu" a přišel domů a už u jídla usínal...
A já bych fakt u prního mímíse neřešila nějaké ovu testy a tak, až snad kdyby to nešlo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru