Má cenu si dělat test?

mickeybubli
2. srp 2022

S přítelem jsme minulý měsíc kvůli jeho práci, kdy byl pryč měli sex jen jeden víkend. Vždy s kondomem a jednou ale bez, s tím že párkrát zasunul pak jsem ho dodělala rukou a udělal se "na ní" (já se omlouvám, že píšu jak puberťák, ale nevím jak jinak to formulovat). Bylo to týden po ovulaci (podle aplikace.kterou používám už roky)
Teď mám 4 den zpoždění. Vždy to dostanu přesně na den max o den dřív nebo později a teď nic...
Jednou se mi tohle stalo už v únoru po covidu a antibiotikách, ale to bylo jasné, proč mám kvůli zdravotnímu stavu zpoždění. Co teď ale? Má cenu si udělat dneska test z odpolední moči? Jsem strašně nervózní...

te_reza
2. srp 2022

Po 4 dnech zpoždění by ti ukázal test i odpoledne si myslím. Zkus a dej echo.

mickeybubli
autor
2. srp 2022

@te_reza za dvacet minut jdu koupit a v práci se k tomu dostanu snad co nejdřív! Ale říkám si, že to snad není možné... Mimčo bysme si nechali, ale máme teď zkrátka výrazně jiné životní priority tak by to ten život kapku zasáhlo..

lencaa11
2. srp 2022

@mickeybubli pro svůj klid udělat test 😉

berushe14
2. srp 2022

Řekla bych, ze je to skoro nemožné. Ale ten test bych udělala, musí to být nervy a někdy preejakulat je proste svině no☺️

zlaticko22
2. srp 2022

@mickeybubli to už by určitě mělo jít na tt vidět.. tak dej vědět, jak dopadl.. jako myslím, že šance je malá, ale vždy tam je...

bobisek90
2. srp 2022

@mickeybubli no, ovulace mohla byt klidne pozdeji a otěhotnět se da i kapky, kdyz se trefi 🙈

icamana193
2. srp 2022

Určitě to je možné dej vědět zajímal by mě výsledek testu

ivetkafek18
2. srp 2022

S nejvetsi pravdepodobnosti urcite nejsi a spozdeni zapricinuje stres, ktery si privozujes. Psychika umi s clovekem divi ale urcite si udelej test pro svuj klid.

mickeybubli
autor
2. srp 2022

Děkuju všem za komentáře, právě si nejsem jistá zda je to stresem, ten jsem začala mít až včera jinak test jsem si zatím neudělala protože jsem začala slabounce špinit, tak počkám kdy a jestli se to rozjede

mickeybubli
autor
2. srp 2022

Tak nakonec nerozjelo ale test je čistej...myslíte si že už by těhotenství ukázal alespoň duchem?

elesse
2. srp 2022

@mickeybubli to uz jo, bud v klidu

jana_001
4. srp 2022

@mickeybubli jak jsi dopadla?

lenatko91
4. srp 2022

Po ovulaci už není možné otěhotnět… ale aplikace nemusela mít pravdu, mohlas mít ovulaci posunutou, ale bez sledování bazální teploty a hlenu to stejně nepoznáš.. To špinění by taky mohla být nidace, jestli se ms nerozjede, tak zkus za pár dní znova test

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru