Má smysl dělat TT? Příp. jak vyvolat/oddálit menstruaci?

joya
3. kvě 2013

Ahoj holky, prosím o radu. V posledním roce jsem měla cyklus poměrně stálý cca 28 dnů, minulý měsíc jsem měla snad všechny příznaky těhotenství (týden trvající bolesti jako při MS, výtok, nevolnosti) ale negativní test v den kdy pár hodin po jeho udělání MS dorazila (33 den cyklu). Tento měsíc mě 25. a 26. den cyklu opět začaly bolesti jako při MS, ale po dvou dnech odezněly a teď jsem naprosto bez jakýchkoliv náznaků, že by měla MS přijít i bez příznaků těhotenství, jen mě pobolívají prsa z boku a jsem hrozně přecitlivělá, dnes jsem 32 den cyklu. Antikoncepci neberu, používáme pouze ochranu a po zkušenosti z minulého měsíce už na 100% poctivě 😀 Za normálních okolností bych to asi nechala být a čekala až přijde, tak přijde (tak před 5ti lety jsem mívala cykly 36-42 dnů), ale příští týden odjíždím na dovolenou, včera jsem si napustila teplou vanu, ta mi většinou MS umí popohnat, ale zatím stále nic.

petrusew
3. kvě 2013

zkus a uvidíš, jiný způsob jak vyvolat či oddálit ms jinak než práškama či injekcí na gyndě myslím není.

honzulka
3. kvě 2013

Já jela taky na dovolenou s tím,že přijde MS a z dovolené jsem si přivezla těhotenský test.. 🙂 Nechala bych tomu volný průběh..vždyť mimi chcete,ne?Někdo říká,že svařák pomáhá na vyvolání..

chateau
3. kvě 2013

Mně teda jednou horká vana na vyvolání pomohla, ale to už je dáááávno. Teď bych byla raději, kdyby mrcha nepřišla vůbec 🙂

sarriku
3. kvě 2013

a co orgasmus? to by mohlo pomoct 😉

vera_vila
3. kvě 2013

nechala bych tomu volný průběh... Buď přijedeš z dovolené jako těhulka nebo holt mrcha dorazí... Každopádně na popohnání ani oddálení žádný "prostředek" neznám...

petaov
3. kvě 2013

to může být i z nervů, když ji právě na té dovolené nechceš, tak se Ti to jak naschvál zpozdí, taky to tak mívám. Kdyby nepřišla ani na dovči, tak zkus po návratu udělat test. Já jsem takhle po jedné dovči zjistila, že jsem už v 9. týdnu a to mi před tím test nic neukázal.

evitaa
4. kvě 2013

Používáte ochranu? Kondom? Takže mimi asi nechcete. Podle mě je to psychika. Když jsem měla zpoždění, bylo to taky psychikou. Jakmile jsem si udělala test, který byl negativní, něco se v té hlavě uvolnilo a já to nejpozději do druhého dne dostala. A minulý cyklus to u tebe bylo také tak, neeee? Takže moje rada zní, udělej si tt, když bude negativní, uvolníš se a ms dorazí před dovčou, když bude pozitivní, ms nedorazí příštích 9 měsíců 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru