Mali ste predmenštruačný s. ako príznak tehotenstva?

mazula
11. dub 2012

ahojte snažilky, tehuľky, chcela som sa Vás opýtať, či ste mali predmenštruačný syndróm aj ako príznak tehotenstva?Ja som 25DC a od včera bolesti, návaly, ale také skôr už počas celého dňa, nie občasné, dnes pokračujú.Pri 1 synovi som to mala tiež,ale keďže to bolo pred 3 rokmi už si to veľmi nepamatám,len viem, že som stále menzes čakala.včera 8DPO test negatívny, dnes som netestovala.Ďakujem

suuue
4. kvě 2012

@chcememimi to vypadá moc dobře, bylinky mám ráda, když tak vyzkouším, díky

chcememimi
4. kvě 2012

@diviska to je, a je u toho i sranda, když je tam někdo takový antitalent jako já :D a kdy vy byste se chtěli pokusit o druhého špuntíčka? 🙂

chcememimi
4. kvě 2012

@suuue jj taky jsem tomu uvěřila, hodně si to chválily 🙂 a do toho piji kontryhelový čaj do ovu, a ten mi moc chutná, i když na bylinkové čaje moc nejsem a hlavně z toho mám dobrý pocit, když ho vypiju, že pro to něco dělám, a to mi dost pomáhá 🙂

suuue
4. kvě 2012

@chcememimi já už dlouho užívám zelený ječmen, je to takový celkový harmonizátor plný vitamínů, tak si říkám, že jsem snad zdravá dostatečně, ani v minulosti jsem nikdy neměla nic gynekologicky vážného... o mimi se snažíme teprve třetí cyklus

chcememimi
4. kvě 2012

@suuue a kdy si teda uděláš testík? 🙂 dej hned vědět co a jak a zkoušela jsi si ted delat ovu testik? ten ti to ukáže dřív 😉

diviska
4. kvě 2012

@chcememimi já bych klidně hned, ale Amálky tatínek s náma není. Amálku má rád, ale mě ne, takže si budu muset najít jiného tatínka, což je ale nedostatkové zboží, tak se obávám, že to bude ještě chvilku trvat :( vždycky jsem chtěla 4 děti krátce po sobě

suuue
4. kvě 2012

@chcememimi testík budu dělat možná v úterý nebo ve středu (jestli to do té doby vydržím... 😀 , anebo nedostanu MS).. OVU test jsem zatím nezkoušela, já si právě (a teď to bude znít nechutně) sleduji hleny.. navíc to poznám i na příteli, který je vždycky extra přítulný.. 😀

suuue
4. kvě 2012

@diviska woooooow, Ty jsi rozená matka!! 4 děti?!! Můžu se zeptat, kolik Ti je?

ange_de_la_morte
4. kvě 2012

@suuue: taky si vždycky koupím test a slibuju si že budu testovat až po termínu MS, ale nikdy sem to nevydržela

@chcememimi: dneska, ale už tak 3 dny dopředu mám křeče v břiše že přijde MS , a den před MS vždycky celou noc silné křeče .... ale nic

chcememimi
4. kvě 2012

@suuue proč nechutný? taky jsem to chtěla zkusit, ale bojím se že to nepoznám... 😅 a podle hlenu, to vypadá jak?

suuue
4. kvě 2012

@diviska každopádně máš ale překrásnou holčičku

chcememimi
4. kvě 2012

@diviska taky se přidávám woooow 🙂 a je mi líto, že tatínek není s vámi, já to mám s malým stejné, na toho jsem byla sama od začátku, hned jak jsem se to dozvěděla....ale naštěstí se o mě nynější přítel začal zajímat už v těhu, ale dohromady jsme se pořádně daly až před půl rokem, nespěchala jsem 🙂

suuue
4. kvě 2012

@chcememimi no tak pro mě vždycky všechno, co "vycházelo ven" bylo známkou nemoci... Trvalo mi dlouho, než jsem pochopila, že je to normální.. Při OVU bývám "ve vodě" a mívám právě ten vajíčkový hlen. Všude se to popisuje. Docela mi to vychází...

chcememimi
4. kvě 2012

@ange_de_la_morte tak testíček🙂 a držím pěstičky a hoď hlavně info 🙂

suuue
4. kvě 2012

@ange_de_la_morte já jsem právě minule byla tak zklamaná, že se to teď snažím vydržet...

chcememimi
4. kvě 2012

@suuue upřímně jsem to z toho moc nepochopila, a nebo jsem opravdu už mimo :D ale je fajn, že se v tom vyznáš 🙂

suuue
4. kvě 2012

@chcememimi popíšu blíže: při 28-denním cyklu by to mělo začít cca ten 11 den (u mě tak až 19 den), zkrátka najednou pociťuju, že jsem v mokru, když se na wc kouknu, často je to fakt jen velká mokrá skvrna na kalhotkách, pak když se vytřu (tady popisuju,co dělám na záchodě.. 😀 ), tak mi na papíře zůstane dlouhý průhledný hlen, jako když roztloukneš vajíčko a odděláš od sebe skořápky - zůstane tam takový dlouhý natahující se hlen - tak to je to samé. Nejvíc ho bývá jak kdy, nejčastěji 2 -3 dny před ovu. Já ho mívám i 6 dní - víceméně. Nejvíc ale tak 2 dny. Většinou to po ovu úplně zmizí - to vajíčko... 😉

suuue
4. kvě 2012

@ange_de_la_morte tentokrát žádné křeče?

chcememimi
4. kvě 2012

@suuue jo takhle už to chápu 🙂 tak to jsem asi nezpozorovala 😒 a nebo je to tím, že jsem to do dneška nepochopila, tak jsem si toho nevšímala....ale teď se na to zaměřím 😅

suuue
4. kvě 2012

@chcememimi já jsem o tom taky dřív nevěděla, ale ta voda a bílek mi vždycky přišly divné.. fakt to funguje 😉

suuue
4. kvě 2012

@suuue dny s tím bílkem mají být naprosto nejplodnější, takže radím určitě vypozorovat!! 😀

chcememimi
4. kvě 2012

@suuue no tak to teda začnu zkoumat :D a jsem zvědavá, jestli to vůbec mám, je to problém , když to nespozoruji? 🙂

suuue
4. kvě 2012

@chcememimi problém to asi není, já teda fakt nevim... mně to pomáhá orientovat se v mém cyklu.. :D hodně podrobně je to rozepsané tady: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm uznávám ale, že až tak detailní rozdíly já teda nevidím...

chcememimi
4. kvě 2012

@suuue jj děkuji za radu, si to pročtu 🙂 a jsem dosti zvědavá, na to jak ti dopadne těhu testík...🙂

ange_de_la_morte
4. kvě 2012

@suuue: no ani ne křeče .... sem tam spíše píchání v podbříšku , jinak než při před MS

@chcememimi: můj úžasný manžel mi koupil testy, včera jsem se zmínila že už žádný nemám ale jinak sem mu nic neříkala, tak mně naprosto šokoval .... a ještě mi koupil hrabátko na kypření na dlouhé tyči ( prý abych se na těch záhoncích tak nenadřela) a ještě dovezl z Ikey krásné poličky na zavařeniny i s poličkama na víno ... no naprosto sem zůstala hledět .... tak ještě dneska testnu 🙂 GS Mama 10 už by mi to mohlo ukázat ne ? když mám dneska mít 1. den MS

chcememimi
4. kvě 2012

@ange_de_la_morte jj to už by ti ukázat mohl 🙂 kort když jsi 11 DPO 🙂 a držím pěstičky a dej hned vědět 🙂 a je krásné, že se chlap tak krásně snaží, v téhle době už to není tak časté 🙂

diviska
4. kvě 2012

@suuue je mi 28, vždycky jsem chtěla děti, ale protože nebyl tatínek, tak jsem s nima aspoň pracovala. Kdybych věděla, že nakonec stejně budu sama, nechala bych si udělat mimčo už mnohem dřív 🙂

diviska
4. kvě 2012

@chcememimi já byla taky sama na celé těhu a že to nebylo při rizikovém moc příjemné, ale zvládla jsem to.. já taky nespěchám, je mi s Amálkou dobře, ale je fakt, že poslední měsíc začínám mít touhy na další mimčo .. 🙂

chcememimi
4. kvě 2012

@diviska těm touhám rozumím a myslím si, že jsou i větší než u prvního, ptže víš jak je to úžasné a dokonalé 🙂 i to těhotenství, i když to má i své mouchy 🙂 a dokonce by mi už nevadil porod, i když jsem hned po tom , co se malý narodil křičela, že už nikdy :D

diviska
4. kvě 2012

@chcememimi já rodila předčasně sekcí, takže jsem si porod ani neprožila, navíc jsem malou viděla až po 12 hodinách asi minutu než jí naložili do sanitky a odvezli do prahy..pak jsem jí viděla až za 4 dny. Takže bych si docela ráda prožila porod a ten pocit, když vidíš drobečka hned po narození, ale o to nejde. Prostě miluju děti a chci pro svojí lásku sourozenečka, srdce mám velké, tak myslím, že je v klidu dokážu milovat oba ( případně jednou vššechny 4 🙂 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru