Mali ste predmenštruačný s. ako príznak tehotenstva?

mazula
11. dub 2012

ahojte snažilky, tehuľky, chcela som sa Vás opýtať, či ste mali predmenštruačný syndróm aj ako príznak tehotenstva?Ja som 25DC a od včera bolesti, návaly, ale také skôr už počas celého dňa, nie občasné, dnes pokračujú.Pri 1 synovi som to mala tiež,ale keďže to bolo pred 3 rokmi už si to veľmi nepamatám,len viem, že som stále menzes čakala.včera 8DPO test negatívny, dnes som netestovala.Ďakujem

ange_de_la_morte
4. kvě 2012

Holky tak sem testla ..... a je tam duch a docela dobře viditelný , není to sice stejně tlusté jak kontrolní čárka ale je tam .... nechci to zakřiknout, zítra ještě testnu znovu .... nemůžu to rozdýchat, pořád se klepu

chcememimi
4. kvě 2012

@diviska tak to já si porod proožila se vším všudy a trval 43 hodin...ale stálo to za to 🙂 a milovat rozhodně dokážeš, já se někdy ptám, jak může být jednou obrovská má láska k dvěma dětem, když malého miluji, tak jak jsem nikdy ani nedoufala, že může být láska obrovoská 🙂

chcememimi
4. kvě 2012

@ange_de_la_morte tak to gratuluji 🙂 říkala jsem ti to 😉 tak teď hlavně dýchej, to maličké kyslík potřebuje 🙂

ange_de_la_morte
4. kvě 2012

@chcememimi: jo kyslík 🙂 🙂 nemůžu se vůbec vzpamatovat .... 🙂 hlavně to nechci zakřinout 🙂

chcememimi
4. kvě 2012

@ange_de_la_morte no myslím, si že už je to tutovka 🙂 tak hlavně se uklidni a jen se raduj, uvidíš že už bude jen tmavnout, a hlavně zavolej co nejdřív na gyn 🙂budeš tak ve 4tt 🙂

ange_de_la_morte
4. kvě 2012

@chcememimi: na gyndu si zavolám hned v pondělí a doumluvím se co a jak, ale kamarádku doktorka objednala stejně až když byla v na přelomu 6.a 7. tt , a už věděla jestli bije srdíčko .... stejně by to bylo úžasné kdyby všechno vyšlo, nejlepší kamarádka co bydlí kousek od nás je v 9tt tak bychom měli skoro stejně staré dětičky 🙂 🙂 ... musím se jít projít se psem abych to rozdýchala 🙂 🙂

ange_de_la_morte
4. kvě 2012

Jééé holky a to mně napadá, mohlo to něco udělat miminku že jsem o víkendu se segrou žahla flašku Puškina ? doufám že ještě ne .... nebo už by mohlo ? ☹

chcememimi
4. kvě 2012

@ange_de_la_morte jj objedná tě tak za 3 týdny...🙂 uvidíš, že vše bude v pořádku 🙂 a nn to že jsi pila mu neuškodí, já se o malém dozvěděla v 7 tt a ten víkend před tím jsme slavili narozky a to jsem pila i slivovici, ale nebylo mi po ní dobře 🙂

ange_de_la_morte
4. kvě 2012

@chcememimi: tak to jse ráda že to ještě nemohlo vadit .... akorát si zítra budu muset jít koupit kafe bez kofeinu protože bez kafe asi nepřežiju 😀

chcememimi
4. kvě 2012

@ange_de_la_morte to si kup 🙂 a ráno si udělej další testík, myslím, že už bude sytější 🙂 a kdy to řekneš chlapovi? 🙂

ange_de_la_morte
5. kvě 2012

@chcememimi: tak na testu o něco tlustčí čárka než včera, ještě není stejně tlustá jak ta kontrolní ale myslím že je to už jasné , chlapovi jsem to řekla dneska u snídaně, na chleba jsem mu ze sýru vyřezala dobrou chuť taťko ( a že mi to dalo práce 🙂 🙂

chcememimi
5. kvě 2012

@ange_de_la_morte tak to je skvělé 🙂 a co taťka na to ? 🙂

ange_de_la_morte
5. kvě 2012

@chcememimi: on to nejdřív vůbec nepochopil, pak sem mu donesla test .... hleděl na to jak blbec, a prý ,, a neměly by ty čárky být modré ?? ,, tak sem mu vysvětlila že není zásadní barva ale počet, tak pak byl uplně šťastný .... a od toho mi furt říká ,,mamino,, 🙂

chcememimi
5. kvě 2012

@ange_de_la_morte nj chlapi 🙂 ale nakonec to dopadlodobře, tatínek pochopil a můžete se oba radovat z toho štěstíčka, co se ti klube v bříšku 🙂

ange_de_la_morte
6. kvě 2012

@chcememimi: tak já mi to přišlo spíše usvměvné, ale má velkou radost takže super .... akorát sem teď dojela ze špitálu z praxe, ale mám pocit že mně zas chytá zánět močáku, musím to rychle rozehnat, protože jinak fakt nevim

chcememimi
6. kvě 2012

@ange_de_la_morte záněty jsou v těhu hodně časté 🙂 já je měla skoro neustále, vlastně až na jeden měsíc pořád 🙂 takže se toho neboj...lehni si a odpočívej 🙂

ange_de_la_morte
6. kvě 2012

@chcememimi: A jak se to řeší v těhotenství, když nemůžu dostat klasické antibiotika ?

chcememimi
6. kvě 2012

@ange_de_la_morte no já dostávala nějakou žlutou mast...ale jak se to přesně jmenuji nevím a mám za to , že i čípky....

ange_de_la_morte
6. kvě 2012

@chcememimi: no tak to to jsem zvědavá :/ .... já na to trpívám chronicky a mívá to docela rapidní průběh tak sem zvědavá jestli my mně mastička nebo čípky spasily ☹

chcememimi
6. kvě 2012

@ange_de_la_morte no já to mám taky neustále, i cystitidu mývám často a hlavně gynekolog má i antibiotika pro těhotné, ty zase brala sestřenka, tak se neboj 🙂

ange_de_la_morte
6. kvě 2012

@chcememimi: chce se mi z toho brečet, jenom otěhotním, hned zase močák 😢 .... zavolám si zítra na gyndu a uvidíme, doufám že v noci ještě nepojedem na pohotovost

chcememimi
6. kvě 2012

@ange_de_la_morte ale ten močák k tomu i patří, je to opravdu hodně časté...tak se hlavně uklidni a nestresuj se! Zítra si tam zavolej a nebo tam rovnou zajdi, to bude možná nejlepší 🙂

ange_de_la_morte
6. kvě 2012

@chcememimi: ráno zavolám jestli tam vůbec jsou ( mám doktorku 30 km) a pak asi vyrazím, aspoň mi potvrdí těhotenství a při jednom bych vyřešila ten močák

chcememimi
6. kvě 2012

@ange_de_la_morte to bude nejlepší 🙂 teda takhle daleko mít dr....to nezávidím

ange_de_la_morte
6. kvě 2012

@chcememimi: je dobrá, a nechce se mi od ní odcházet když sem se přestěhovala, navíc tady v našem okolí žádná slušná doktroka není, a ke chlapovi se mi moc chodit nechce

chcememimi
6. kvě 2012

@ange_de_la_morte tak tomu rozumím 🙂 já mám teda chlapa a stěžovat si nemůžu, při maléme jsem měla ženskou a ta byla pěkně nepříjemná a přišlo mi, jako bych ji pořád obtěžovala....

ange_de_la_morte
6. kvě 2012

@chcememimi: tak než protivná ženská, lepší příjemný chlap, ale ta moje doktroka je fakt skvělá, velmi přijemná, bezproblému se na čemkoliv domluvíme, vždycky ještě pokecáme a zasmějem se, a co se týče péče tak mi pravidelně dělá i ultrazvuk při preventivkách, a s tím jsem se ještě u nikoho nesetkala, věřím jí tak na těhotenství doktora měnit nechcu , ale tak co .... mám auto tak se dá dojet kamkoliv

chcememimi
6. kvě 2012

@ange_de_la_morte tak to je skvělé 🙂 tak si tam co nejdřív zajeď ať jste oba dva v pořádku 🙂

ange_de_la_morte
6. kvě 2012

@chcememimi: vážně moc děkuj za podporu, zvedla jsi mi naládu 🙂 .... dopiju poslední hlty čaje a jdu spát, jsem po dnešku naproto hotová, zítra pak napíšu jak sem dopadla , dobrou noc a ještě jednou děkuju 🙂

chcememimi
6. kvě 2012

@ange_de_la_morte nemáš vůbec zač 🙂 tak si hlavně pořádně odpočiň a dobrou noc 🙂 a určitě mi zítra napiš

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru