Mali ste predmenštruačný s. ako príznak tehotenstva?

mazula
11. dub 2012

ahojte snažilky, tehuľky, chcela som sa Vás opýtať, či ste mali predmenštruačný syndróm aj ako príznak tehotenstva?Ja som 25DC a od včera bolesti, návaly, ale také skôr už počas celého dňa, nie občasné, dnes pokračujú.Pri 1 synovi som to mala tiež,ale keďže to bolo pred 3 rokmi už si to veľmi nepamatám,len viem, že som stále menzes čakala.včera 8DPO test negatívny, dnes som netestovala.Ďakujem

mamajakoty
7. kvě 2012

@mazula
@chcememimi
Děkuji holky za podporu, taky Vám moc držím palečky.
Jsem dneska TT 5+4, těhu konečně potvrzené ultrazvukem. Doufám, že už bude všechno v pořádku a mimí bude zdravé. Jinak termín mám 3.1.2013, ale tajně doufám, že se narodíme už letos, nejlépe o vánocích :D

chcememimi
7. kvě 2012

@mamajakoty tak to gratuluji to je krásné 🙂 to má přítele sestra narozeniny :D no já doufám, že by se nám mohlo zadařit tento měsíc, ať je to únorové 🙂 a tobě a mimískovi přeji hlavně zdravíčko a ať se kolem toho nového roko spolu můžete krásně pomazlínkovat 🙂

mamajakoty
7. kvě 2012

@chcememimi Díky určo dej vědět, držím všechny palce co mám. 😉

chcememimi
7. kvě 2012

@mamajakoty strašně moc děkuji 🙂 a vědět rozhodně dám, ptže to bych měla hned náladu to vykřičet do všech svět. stran 😅

mazula
autor
7. kvě 2012

@mamajakoty
wau super 🙂 ja som dnes 23DC,idem sa objednať k mudr,lebo mám výtok z prsníkov, tak radšej nech ma kuk,tak neviem nevie...ale Tebe blahoželám, uži si krásne tehuľkovanie 😉

suuue
9. kvě 2012

ahoj, novým těhulkám mooooooc gratuluji, na mě včera přišla MS, takže nic... Po 37 dnech. Holky, jak je to s tou kyselinou listovou? Je to vitamín B, nepřibraly jste po něm?

suuue
9. kvě 2012

jo a zpět k těm těhotenským příznakům stejným jako PMS, kdo to tak měl, cítily jste aspoň něco jinak? Něco, co vám přišlo že nebude PMS, ale co jste věděly, že si nevsugerováváte?

jitulindaj
6. říj 2012

tak holky, zdravím všechny! dlouho dlouho pročítám všechny pro mě relevantní diskuse, jelikož právě řeším podobnou situaci...zpoždění mám X týdnů, testík negativní..od včera/předvčera náladovost jako blázen, bradavky citlivé jak ďas, únava šílená, pobolívání břicha jako bych to měla dostat...tak fakt nevim jestli se to přižene a nebo budu 9 měsíců bez menzes 🙂))))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru