Málo sílící testy. Je vše v pořádku?

9. kvě 2022

Ahoj holky ,přidávám fotku testu 14dpo a dnes 17dpo ,myslíte že s takhle slabým testem je naděje že je vše v pořádku? Stalo se někomu a dopadlo to dobře? P.s. na krev dneska jdu ,chci jen vědět zkušenosti ostatních ☺

l01991
9. kvě 2022

A neni možne žes měla trošku později ovulaci?Jinak uvidiš no ... držim palce 💗

katherine177
9. kvě 2022

Uvidíte ,ale řekla bych ,že to bude biochemické těhotenství.Měla jsem jich několik a pokaždé takhle slabé čárky, které nesílily.Pokud se zadařilo, sílily testy obden.

klokanka31
9. kvě 2022

U mě nesílící testy znamenali biochemické těhu...

jjasmina
9. kvě 2022

U mě to nedopadlo ani se silnými testy a odešlo to, je to bud anebo

katherine177
9. kvě 2022

@klokanka31 u mě bohužel také

klokanka31
9. kvě 2022

@katherine177 Já jsem si ale zas říkala že lepší než kdyby to bylo další mimoděložní...🥺

ruzovyjednorozec77
9. kvě 2022

Ja tam progres teda vidím a zatím bych neresila. Na prvním nevidim skoro nic, na druhým pěkně. A to sedí. Co dva dny se násobí hcg. Ja mela duchy - strašně dlouho. Až někdy 25dpo jsem mela silnou čárku. A taky me tady strasili biochemkem a tak. Ja bych ještě hlavu nevesela 🙂

nazka
9. kvě 2022

A kdy máš mít MS?

karkulka1283
9. kvě 2022

U mě to bylo zamlklé těhotenství

bejuna29
9. kvě 2022

měla jsem podobné duchy 17dpo a pak 19dpo a 21 dpo...čárka sílila, ale furt to byl spíš duch než čárka... a bohužel biochemické a SP v 6+5

xnikax1
9. kvě 2022

Já tam teda zesílení vidím, nevím kdy má být MS, ale já takového ducha jako je na prvním testu, měla až 2 dny po vynechání.. Je teda pravda že jsem si nehlídala ovulaci, takže jsem ji potom podle UTZ měla později u obou těhotenství.

clori
10. kvě 2022

si si ista terminom ovulacie? pokracuj testovanim obden

veronicka89
10. kvě 2022

Testy jsou na urceni tehotenstvi ne na kontrolu zda je vse ok. To je porad 50 na 50 ... Ikdyz testy sili i kdyz nesili...

!!!!

jjasmina
10. kvě 2022

@veronicka89 naprostá pravda

nazka
10. kvě 2022

@veronicka89 jojo, sestřička na gyndě se mě ptala,kolik jsem si dělala testů, že nechápe, že si někdo dělá dva a více. Že když je hcg, tak jsou dvě čárky a tím to hasne, víc na tom nikdo nevykoumá

zelenaesmolda
10. kvě 2022

@veronicka89
presne tak,nekdo to tady nedavno v diskuzi hezky vysvetloval.
Proste test je urceny na zjisteni ano ci ne.Muze byt jina sarze,mit vice ci mene barviva ale bud jsou dve carky nebo nejsou a je uplne jedno jak jsou silne.Tohle neustalne testovani je fakt pakarna.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru